Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bence normaldir canım biraz zolanmış sadece. Allah korusun kötü bişe olsa daha şiddtli farklı bişey olabilir ama sanmam korkma

Canım, endişelenme içini ferah tut. Bazen stres, korku hatta ağır gelmeyen şeyleri taşısak bile hamilelikte etki edebiliyor, farkına bile varmıyoruz. Herşey Allah’tan. Herşey güzel olacak İnşallah . Allah ın koruması altındayız .

Ay kızlar 1 gün de 2. Trimestera geçmişim yaa
Nasıl? ultrasona göre mi diyorsun?
Ben nedense kız hissediyorum 2 haftaya belli olur İnşallah. Tabi dr görebilirse

Kiz 14 haftalikta pipi gorunmuyormuymus tövbee saglkla gelsin bebegin insallah
Ayy göremedi bilmiyorumkii çocugumun pipisini2 hafta sonra bıdaha cagırdı bakalım.
Allah Allah nasıl göremedi pipiyi ki
o haftada. 12de görüyolar bile bazıları ilginçç demek ki yanılabiliyorlarr.
plasenta inşallah yukarı çıkar canım çok var çukan öyle daha haftan küçük
Göremediii kuzumm yaa sonrada endişelenmeyin bazen geç iniyor testisler dedisıvadı biraz yani.bende şüphelenmedim değil fetal sonucu felanmı karıstı acaba baskasıyla dıyesaglıklı olsunda farketmez hiç benim içininşallah çıkar bende öyle hissediyorum çıkacak insallah
Çok güzel yazmıssın canımBende aynı şekilde düşünüyorum ve inanıyorum

Çok heyecanlı ben o kadar inanmışım ki erkek olacağına doktor söyledi hiç şaşırmadık sen ne hissediyorsun

Çok heyecanlı ben o kadar inanmışım ki erkek olacağına doktor söyledi hiç şaşırmadık sen ne hissediyorsun
Ben de kız hissediyorum, ve kız olsun da çok istiyoruz. İlk çocuğumuz ama tabi ki her şeyden önce sağlıklı olması inşallah herkesin gönlüne göre olur her şey

Kizlar iyi akşamlar. 11+2 yiz ve sabahtan beri kolum bacağım sırtım belim vücudumda sayabilecegim butun kemiklerim ağrıyor yataktan zor kalktım ve adım atarken zorlandım resmen birde kasığımda hafif bı ağrı var , var mı başına gelen ?

Yeni gördüm canım mesajını. Ne güzel anlatmışsın eline sağlık. Hepsini değerlendiricem. Nörolog da bu hafta ve haftaya azalarak bitmesi lazım gebeliktense dedi içimizi rahatlattı sağolsun. Geçmezse o zaman bakalım tekrar şimdilik ben olumsuz bişey görmedim muayenede dedi. Kan ilacı folik asit ve magnezyum kullanıyorum şu an. Magnezyumu da kadın doğum doktorum önerdi bitkisel içerikli bi marka önerdi onu günde iki kez alıyorum inşallah iyi gelir. Bugün şükür daha iyi geçti Allah’ın izniyle daha da iyi olurum inşallah

Hormonlar baş ağrısını tetikleyebilir evet canım ama migren ataklarını geriletir dedi gerçekten de öyle galiba 16.haftadan sonra gibi geçmesini bekleriz dedi inşallah öyle olur bugün daha iyiydim. Başlarda yoktu bende de hatta ilk gebeliğimde de hatırlamıyorum ama bu sefer biraz yordu beni. Sen kaçıncı haftadasın?

Merhaba geçmiş olsun magnezyum eksikliğinden olabilir benimde ilk gebeliğimde olmuştu doktorunuza danışın mutlaka

Fetal dna sonucum iyi çıktı çok şükür
Bir kızım daha oluyor.
Ayyyy gözün aydınn canımm
Bebişin sağlıklı olduğunu gördün, kasık ağrısı da geçer dinlenn iyice. Uygulamada bu haftalarda normal olduğunu okumuştum
Bari cikolata ye bidahaki sefere
Eveeet haftaya sonucu alıp kendi doktoruma gidip göstercemmmno bakar artık

Nasıl? ultrasona göre mi diyorsun?

Ben nedense kız hissediyorum 2 haftaya belli olur İnşallah. Tabi dr görebilirse
Son regl tarihimi değiştirdi doktor erken döllenme olmuş öyle olunca 5 gün ileri gittik 13+1 olduk hatta şu an 13+2
Yanıma almazlar diye eşime sen gelme dediiimm. Ama bizden sonra gelen çifti karı koca beraber aldılar harika çok tatlı bir doktordu. Sadi konukta Atilla bey çok ilgiliydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…