Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar herkesee benim midem çok yanmaya başladı acı biber yediğim için oluyor sanıyordum bugün yemediğim halde yanıyor sizlerde de durum böyle mi? Ne iyi geliyor mide yanmasına acaba (
Benim de yanmalar başladı, ilaçlar vitaminler de yakıyor sanırım, geçen birisi ayva çok iyi geliyor dedi ama bu mevsimde ayvayı nerden bulalım

iyi akşamlar herkesee benim midem çok yanmaya başladı acı biber yediğim için oluyor sanıyordum bugün yemediğim halde yanıyor sizlerde de durum böyle mi? Ne iyi geliyor mide yanmasına acaba (
Benim de asiri yanma oluyor midemde ayrica bulanti da var bende midem yaninca maden suyu iciyorum ben bir de zencefil diye duymustum suyun icine kök zencefil atip oyle yudumluyormuslar

Yok ya benim kadın doğum doktorum hormonlar tetikleyebilir migreni demişti ki mantıklıydı aylarca migren ağrısı çekmiştim şimdi çekmem inşallah ondan korkuyorum. Çok haklısın inşallahbir an önce iyi olur toparlanırsın canım

Rica ederim canım sen de sağ ol çekilecek dert değil. Migreni sadece migreni olanlar anlar

Poyraz koyacağım nasipse

Kızlar dün ikili test için gittim bende hastaneye. Döndüğümden beri kasıklarımda ağrı var eğilip kalkarken sızlıyor. Doktor bebişi inceleyebilmek için kasık tarafıma çok bastırdı cihazı. Hala sızlıyo gibi normal mi acaba dünden beri ağrı olması

Kiz 14 haftalikta pipi gorunmuyormuymus tövbee saglkla gelsin bebegin insallah

Allah Allah nasıl göremedi pipiyi ki
o haftada. 12de görüyolar bile bazıları ilginçç demek ki yanılabiliyorlarr.
plasenta inşallah yukarı çıkar canım çok var çukan öyle daha haftan küçük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…