Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bir de canim asiri derecede kola cekti normalde aramam oyle 3 yudum ictim simdi kendimi suclu hissediyorum
Yiyip içtiklerinizle ilgili kendinizi kötü hissetmeyin lütfen hanımlaar, her gün düzenli olarak beslenmenizde olmayan gıdalar gidip hemen bebetolara zarar veremez kendinizi bu kadar sıkmayın yaa aşermenin tadını çıkarın Ben kola içtim, yeri geldi cips yedim, kokoreç bile yedim 1 2 ısırık Abartı olmayacak şekilde akışa bırakın kendinizii

Cipsi çok abarttığım için diğer istediklerimi yeme hakkı bulmuyorum kendimde

Merhaba kizlar
Mesele kofte yaparken ne kadar ince yaparsam yapayim tam sanki pismiyor pembe gibi oluyor toxoplasma bagisikligim var sizce bu sorun olur mu sanki hafif cig gibi kaliyor
Of ben hiç emin olamıyorum bu konuda gene de yiyorum dışardan sipariş verip. Kısık ateşte yavaş yavaş pişirmeyi denesen nasıl olur ki acaba

Merhaba kizlar
Mesele kofte yaparken ne kadar ince yaparsam yapayim tam sanki pismiyor pembe gibi oluyor toxoplasma bagisikligim var sizce bu sorun olur mu sanki hafif cig gibi kaliyor
Ya evet yazlıkta da öyle pişirip hamburger yaptık ama sanki içi hafif açık kalıyor gibi inşallah pişmiştir
Kizlar bir de canim asiri derecede kola cekti normalde aramam oyle 3 yudum ictim simdi kendimi suclu hissediyorum
Ben de bu ara yazlıkta kalabalıkta zararlı şeyler yiyip içtim hep. Şimdi de sürekli canım istiyor

Benim de aç kalıosun biraz ye falan diyip düzenimi bozdurdular bana bebek zaten kandan besleniyormuş ilk zamanlar şimdi toparlamaya çalışcam bakalım

Canim sana bende kendi durumumdan bahsedeyim.tup bebekle hamileyim 6.haftada kesenin orda bi kanama alani goruldu 1 cm kdar falan sonra 8.haftada bi kanamam oldu ama cok degil sonra kahverengi lekelenmem oldu 2-3 gun hatta bigun kahverengi lekeyle minik bi pihti gibi bisey geldi.peceteyle bastrdigimda kan rengine donuyordu.sonraki gun doktora gittigimde bir sorun yktu hatta doktor kanama alani goremedi.

Çoğumuzda kırmızı ya da kahve lekelenme oldu ama pıhtılı olanı duymadım canım. Tekrardan Doktorunla görüştün mü?

Kızlar bu bezuş dediğimiz arkadaş nisan 2025 grubunu da kurmuş ama sonra hesabı pasifleştirmiş. Gebeliğiyle ilgili bir sorun mu yaşadı acaba bilen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…