Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

erkek dediyse degismez canim. kiz dedikleri genelde degisirse degisiyor. pipiyi görüp emin olmadan erkek demiyorlar zaten. çok çok nadiren de olsa kordonu pipi zannettikleri olabiliyor ama o da dediğim gibi nadiren
Ay evet ya çok nadir olan bir şey benim arkadaşımın başına geldi bir tane kızı vardı 5 yaşında 12. Hafta da erkek dediler kız gitti kızından kalma eşyaları başkasına verdi 16. Haftada bir gitti kız dediler Ben o yüzden emin olmadan tahmin etsin hiç istemiyorum bir arkadaşımın da tam tersi oğlu var ikinciye hamile kız dediler detaylı da erkek dediler o da yıkıldı çok alışmıştım dedi zor oluyor kabullenmek ikinci gebelikte ama ilk gebelikte insan ikisi de olsun istiyor ikincide farklı olsun istiyor nasip artık

İpeksi o zaman sen değişir mi diyorsun yoksa zor değişir mi diyorsun

İpeksi o zaman sen değişir mi diyorsun yoksa zor değişir mi diyorsun
Bilmiyorum ki canım ya kendine çok güvenen doktorlarda var her şey ihtimal ben benimkine cinsiyet muhabbeti olunca hocam kesin emin olmadan söylemeyin demiştim 9. Haftada gittiğimde sonra hayal kırıklığı oluyor dedim benim ki de biz o işi 10-14. Haftalarda hallediyoruz dedi merak etme dedi kendine aşırı güveniyor bakalım bende haftaya gidicem 12 haftalık olcaz haftaya ama niyeyse hiç tahmin etsin de istemiyorum

valla canım benim 2 kızım var insan 3. de ne istiyor dersen Sağlıklısını istiyor hem öyle hem de gönlümden oğlan geçmiyor da değil o duyguyu da tatmak çok istiyorum. inşallah rabbim sağlıkla nasip eder ama olmazsa da kabulüm her türlü kız evlat da bambaşka çünkü rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin

Fetal dna bereli kaç gün oldu canım eli kulağındadır herhalde hadi inşallah gönlünden geçen nasip olmuştur
Veremedim ki geçen çarşamba verecektim yurt dışı bağlantılı bir firmaya, 30 ağustos resmi tatil dolayısıyla yurt dışı çıkışı durdurulmuş pazartesiye kadar pazartesi ya da en geç salı vereceğim muhtemelen.. Amiiinnn canımmmm benimmmm Allah hepimizin gönlünden geçeni hayırlısına çevirerek nasip etsin inşallah

Valla benimki de prof iyide bir doktor ama %70dedi 13haftaliktim neredeyse. Bakalım bir sonraki kontrolde ne diyecek.

Gerçekten satırı satırına katılıyorum, ben gebeliğimi henüz ailemle bile paylaşmadım, henüz erken buluyorum. Bundan önceki kötü deneyimlerimde ben durumu daha çabuk kabullenirken onlar daha çok üzüldü. Aklıma takılan bir şey olduğunda soruyorum, içimizde deneyimli anneler var çok şükür, paylaşıyorlar bazen bir başkasına sorsan absürt gelecek bir soruyu burada gönül rahatlığıyla sorup yargılanmadan eleştirilmeden cevap alabiliyorsun.. Bu çok özel bir durum aslında ve bu noktada her biriniz benim için çok kıymetlisiniz birbirimize 40 kat yabancıyken aslında birbirimizi en iyi anlayan yarenler olduk

Herkes kilo aldim falan demis. Kilo veren sadece benmiyim yaa doktora her gittigimde 1 kilo vermis oluyorum. Doktor normal diyor 4. Aydan snra alirsin diyor ama bu bulantilar hic gececek gibi degil canımı cok sıkıyor
Çok iyi anlıyorum artık açlıktan beslenememekten yürümeye halim yok. Doktora gidiyorum normal diyip duruyor ama o kadar yoruldum ki sürekli neden benim böyle herkes ne kadar mutlu diyip duruyorum kontrolde sıra bekleyenlere bakıp bende böyle rahat olsaydım ya diyorum eşimi zaten neden sen taşımıyorsun diye darlamaktan bir hal oldum umarım bu bulantılar hemen geçer

Teşekkür ederim canım benim Al benden de o kadar Bazen insan hiç tanımadığı birilerine daha çok şeyini paylaşabiliyor. İyi ki varsınız

Bende haftaya vercem bakalım inşallah hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın inşallah canım
Valla benimki de prof iyide bir doktor ama %70dedi 13haftaliktim neredeyse. Bakalım bir sonraki kontrolde ne diyecek.
Hadi gönlünüzden geçen olmuştur inşallah canım

Ay o kadar yazdım mesajlarım karışmış anlamadım
Tabi canım inşallah gönlüne göre olmuştur insan ikisinden de tatmak istiyor çok haklısın her türlü de sağlıklı olurlar inşallah Benim de bir kızım var hep bir kız bir erkek hayalimdi ama kızım aşırı derecede kız kardeş istiyor hamileliğe bayağı cesaret edemedim artık onun ısrarlarına dayanamadık bakalım ne olcak kız olmazsa sıkıntı yaşayacağız Ama alışır kardeş sonuçta diye düşünüyorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…