Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Doğru demiyorum ama geçen yıl hamile olan öğretmen arkadaşım kahvaltıda mısır gevreği yerdi. Öğlen iki lokma yer kalkardı. Akşam suşi yediğini bilirim(instadan atardı) Hiç kilo almadan doğuma girdi, tığ gibi çıktı. 3. Gün manken gibi salınıyordu gezmelerde. Bebek de nur topu gibi valla şimdi 6 aylık. Bütün gün cafelerdeler, eşi doktor gündüz işte, o çikinca geceye kadar balık tutmaya gidiyorlar bazen, evet bebekle 😃
Yani ne bilim bazen onu ye bunu ye gereksiz geliyor düşününce. Abartmadan orta yolu bulmak gerek sanırım.

ya ben o testi anlamiyorum😂 cok sacma bi test bence. ben ne tarafa sallarsam oraya gitmez mi ? ya da ben cözemedim. senin oglandi degil mi bu durumda testte kiz cikiyo😅
Benim cinsiyet belli değil daha değişik hurafeler işte. Eşim yapınca karnımda ipi tutuyor dönmüyor ben yapıyorum dönüyor değişik🤣

Kızlar valla ben hiçbir kategoriye uymuyorum 🥰🥰🥰 cinsiyete dair belirtiler karmakarışık.. İlk haftalarda bulantı kusma hiç yoktu, mide yanması vardı. 8. Haftalarda bulantılar başladı ama birkaç defa kusma oldu sadece.. Tatlı da çok yedim ama en çok ekşi yedim 🥰 onu da canım istediğinden değil, önüme geldiğinden 🤣 devletteki doktorum erkeğe benziyor dedi, özeldeki 5 dk inceledi kıza benzettim dedi 🤣 benim içime doğan da gönlüme yatan da hep kız oldu.. Artık fetal dna ile öğreneceğim mecburen.. Ama önce sağlıklı gelsin yavrular.. Gerisi mühim değil 🥰🥰

canim benim de ödem atmama göre degisiyor galiba kilo aldim saniyordum ama aslinda almamisim öyle cok 1 kg bile degil. ödem attikca fark ediyorum, sürekli yedigim icin gün icinde aldim saniyorum ama degilmis.
bebek her türlü beslenir merak etme canim, zaten senin depolarini kullaniyor o, sen yediklerini daha cok kendin icin yiyorsun, bence hic üzülme kilo alamazsan su asamada daha güzel hatta sonrasi icin 😊
Benimde içim rahatlamış oldu 🤗❤️

Kuzum peceteye boyle kahve bişey geldi pembemsı kahvelı akıntının içinde iki kez,şimdi benımkının rengıde sarı oldu.idrar yolu enfeksıyonu tahrıs yapaıyormus orada,gıttım dr a kanama alanı falan yok dedı.nedense idrar tahlılı almadı ilk başta aklımıza gelmedi kanama alanımı var dıye dusunduk,işte sonradan yanma ve idrarı tam yapamama çıktı ,idrar yolu olduguna emın oldum bende.inşallah gecer ıkımızınkıde hemencecık🙏🙏
Ama bilemedim bende hiç öyle gelmedi ya kahverengi leke şeklinde değilde sarımsı yeşilimsi geliyor hep ama zor yapıyorsan olabilir ben artık normalimi unuttum 🤦🏻‍♀️ Hadi inşallah çabuk geçer canım geçmiş olsun çok 🙏🏻

Kızlar valla ben hiçbir kategoriye uymuyorum 🥰🥰🥰 cinsiyete dair belirtiler karmakarışık.. İlk haftalarda bulantı kusma hiç yoktu, mide yanması vardı. 8. Haftalarda bulantılar başladı ama birkaç defa kusma oldu sadece.. Tatlı da çok yedim ama en çok ekşi yedim 🥰 onu da canım istediğinden değil, önüme geldiğinden 🤣 devletteki doktorum erkeğe benziyor dedi, özeldeki 5 dk inceledi kıza benzettim dedi 🤣 benim içime doğan da gönlüme yatan da hep kız oldu.. Artık fetal dna ile öğreneceğim mecburen.. Ama önce sağlıklı gelsin yavrular.. Gerisi mühim değil 🥰🥰
Fetal dna bereli kaç gün oldu canım eli kulağındadır herhalde ☺️ hadi inşallah gönlünden geçen nasip olmuştur 🙏🏻

Ya bu grup gerçekten iyi ki var 🤗❤️ insan aklına takılanları rahatça soruyor aynı dertten muzdarip olanlar birbirine çok güzel destek oluyor. Bazen aynı şeyi yaşamak bile oh be demek ki normalmiş dedirtiyor insana 🤗 Ve bu hamileyken insana çok iyi geliyor.Ben mesela her bir mesaji tek tek okuyorum bazen hiç sormadan cevap buluyorum.Hepimiz aynıyız sanki. Derdimiz aynı neşemiz ortak 🤗 Allah'ım bizlere evlatlarımızın doğduğu zamanları da göstersin 🙏❤️🤗 sonra onlar hakkında da konuşmayı nasip etsin. 🌸🌸🌸

Evet evet benim öyleydi canım benim 🤗🤗🤗 tabi değişmezse şuan ki doktorun tahmini öyle oldu. Ama kesinleşmesi 16.hafta diyorlar. Sen daha tecrübelisin canım. Sence sonradan değişir mi 12+5te söylediği şey ?
erkek dediyse degismez canim. kiz dedikleri genelde degisirse degisiyor. pipiyi görüp emin olmadan erkek demiyorlar zaten. çok çok nadiren de olsa kordonu pipi zannettikleri olabiliyor ama o da dediğim gibi nadiren🤗

Buda benim minik bi tahmin alırım 🥰
1000001341.jpg

X