Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aklımda bulunsun bende çikolata yiyeyim tam netleşirse haberdar et olurmu. Sağlıkla gelsinler inşallah

Dogru valla mersinde evin icinde bile bronzlaşmak mümkün

ay hic sevmem bu çil olayini ama yapcak bisey yok. Insallah sizde cikmaz

Benim de göbeğimdeki çizgi çıktı Onada güneş kremi faln gerek mi Yoksa o yapısal oluşan bir şeydir diye düşündüm ben
Bişey sürmüyorum canım göbeğime şuanda ben.o çizgi dogum yapınca geçiyormuş,beni görsel olarak rahatsız etmiyor tatlı geliyor göbektekiama hındıstan cevızı yagı falan sürmeyi deneyebilirsin nemli kalması açısından.

Kızlar selamlar sabaha nur topu gibi dudağımda bir uçukla uyandım. Önerileri olan var mı ne yapabilirim
Tuzlu karbonatlı suyla agzını gargara yap kankam tükürürkende dudagına değdir iyice pişirsin,(1 su bardagı ıcme suyuna bir çay kasıgı tuz bir çay kaşıgı karbonat olacsk sekılde)bıde oncesınde tahta kaşıgı ısıt biraz sonra uçuk olan yere hafif değdirilk tavsıye aıle hekımı tavsıyesı,ikinci tavsiye annemin tavsiyesi

Kankammmm çok teşekkür ederim hemen yapayım

Kızlar sanki benim yüzümde leke gibi seyler cikmaya basladi. Erken degilmi ya. Bazi gebelerde çil tarzi lekeler çıkıyor die biliodum ama kacinci ayda cikar hic bilmiom bendaha 10 haftaligim. Erken degilmi
ya benim de göz altımda böyle bordomsu bi nokta oluşmuş şaşırdım
o çizgi ben de bekarken de hep var ya deliğin altında upuzun

Merhaba hamişler. 2 gündür giremiyorum, haftasonu pek vaktim olmuyor evde. Geçmiş sayfalara bakamadım, umarım hepiniz iyisinizdir.
Ben bugün ikili taramamı yaptırdım. Sat a göre 11+5 im ve 12 haftayla uyumlu çıktı. Çok şükür, bin şükür ense kalınlığı gayet güzel. Kanı doktorumun önerdiği bir laboratuvara verdim. Çarşamba günü sonucum çıkacak. Sonra tekrar doktorumla görüşeceğim ve fetal dna bakılacak. Her şeyin yolunda gitmesine o kadar çok ihtiyacım var ki. Günlerdir kötü rüyalar görüyordum. Çok şükür ense kalınlığı ölçümü içimi rahatlattı. Yavrum ultrasonda uyuyordu sanırım. Azıcık dürttü doktor, bir hareketlendi, yuvarlanmaya başladı O küçücük kesenin içinde ne hareketler, ne hareketler... 5.3 cm olmuş bile baş popo mesafesi. Çok şükür bugünümüze

oh oh maşallah ben de yarın gidicem görmeye

cok sükür canim saglikla büyüsün insallah. benim de korkum cok, 2. bebegimde 6mm cikmisti ense kalinligi cok büyük sorundu ki kaybettim onu, o yüzden benim de aklim hep onda suan. 2 hafta sabretmem lazim.. neyseki 2 evladim daha var onlarla zaman su gibi geciyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…