Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Genelde doktorlar tahmin yürütebiliyor bu haftalarda. Ama net olarak 15-16. Haftayı bekleyin diyorlar. Bende mesela 11. Haftada bir tahminde bulundu. Kız bebek olabilir diye. Net söylemem için 15. Haftayı bekleyelim dedi 🥰
Ay hadi sağlıkla gelsin miniğin. İnşallah bendede tahminde bulunur. Gerçi kız erkek farketmiyor ama insan yinede merak ediyor. Ona göre daha hazırlık yapcaz isim düşüncez oda hazırlıycaz falan.. daha çok işimiz var😅 size vajinal ultrason mu bakıp tahmin ettiler yoksa göbekten mi

Ay hadi sağlıkla gelsin miniğin. İnşallah bendede tahminde bulunur. Gerçi kız erkek farketmiyor ama insan yinede merak ediyor. Ona göre daha hazırlık yapcaz isim düşüncez oda hazırlıycaz falan.. daha çok işimiz var😅 size vajinal ultrason mu bakıp tahmin ettiler yoksa göbekten mi
İnşallah, evet gerçekten kız erkek farketmiyor ama insan da çok merak ediyor , heyecanlanıyor dediğiniz gibi 🥰😃 Karından ultrasonla baktılar. Özellikle yarım saat önceden çikolata yer öyle giderseniz daha hareketli oluyorlarmış bu arada. Bizimkinin bacak arasına detaylı bir sekilde baktı bu sayede, inceledi baya. Bu hafta içi ikili tarama sonucu için tekrar gideceğim, belki bir tık daha belli olabilir 😊

Kızlar ınstagram da bi tane kadın var ultrason kağıdınızı yolluyorsunuz çocuğunuzun cinsiyetini parayla söylüyor size . :) sürekli keşfetime çıkıyor %80 söylüyormuş 🤣🤣🤣
Bunu benim arkadaşlarım da yapmıştı. Gerçekten doğru bilmişler 😃 hemde 8. Haftadan falan attılar ultrason fotoğraflarını. Değişik yani 😁😁

Günaydin kizlar , 10+4 le bugün doktordan ciktik🤗 10+6 cikti ultrasonda, herhangi bir tahminde bulunmuyor burdaki doktorlar haftasi daha erken oldugu icin. 4 cm olmusuz ☺️🧿 simdilik hersey yolunda cok sükür, 2 hafta sonra ense kalinligi ölcümü var.
sizin bir cinsiyet tahmininz var midir?

Eklentiler

• IMG_2163.jpeg
    IMG_2163.jpeg
    112,2 KB · Görüntüleme: 60
Günaydin kizlar , 10+4 le bugün doktordan ciktik🤗 10+6 cikti ultrasonda, herhangi bir tahminde bulunmuyor burdaki doktorlar haftasi daha erken oldugu icin. 4 cm olmusuz ☺️🧿 simdilik hersey yolunda cok sükür, 2 hafta sonra ense kalinligi ölcümü var.
Maşallah canım🙏🌸ben erkek 💙 diyorummm

Masallah <3

Bana kız gibi geldi ama bilemiyorum da tabi sağlıkla gelsin

Kızlar sanki benim yüzümde leke gibi seyler cikmaya basladi. Erken degilmi ya. Bazi gebelerde çil tarzi lekeler çıkıyor die biliodum ama kacinci ayda cikar hic bilmiom bendaha 10 haftaligim. Erken degilmi 🥴

Kızlar sanki benim yüzümde leke gibi seyler cikmaya basladi. Erken degilmi ya. Bazi gebelerde çil tarzi lekeler çıkıyor die biliodum ama kacinci ayda cikar hic bilmiom bendaha 10 haftaligim. Erken degilmi 🥴
Güneş kremı kullanıyormusun canım?kullanmıyorsan 50 faktorlu ıyı bı gunes kremı al muhakkak,güneşe öğlen saatlerinde de çok çıkmamaya çalış.olabiliyor benımde gobegımde cızgı cıktı mesela bencede cok erken ama cıktı.sen sımdıden yüzünü korumaya başla🙏

Güneş kremı kullanıyormusun canım?kullanmıyorsan 50 faktorlu ıyı bı gunes kremı al muhakkak,güneşe öğlen saatlerinde de çok çıkmamaya çalış.olabiliyor benımde gobegımde cızgı cıktı mesela bencede cok erken ama cıktı.sen sımdıden yüzünü korumaya başla🙏
Inan evden cikmiorum hic :)) ciksamda gunes gidince cikiyorum ama tabi kremde suruyorum. Mersinin güneşi fena oyuzden guneste asla cikmiyorum. Neyse bakalm bu bebis daha neler yapcak bana 😁

Yaaa canım benim yoksa bu güzel bebişin kız mı olacak acaba 🤗🥰🥰🥰🥰 senin saydıklarının bir kısmı bana uyuyor bakalım bende çok merak ediyorumda cinsiyeti. Gerçi herşeyden önemlisi sağlıklı olsun bebişlerimiz ❤️ 🤗
Evet her şeyin hayırlısı sağlıklısı olsun yeter ki ama aşırı kız hissediyorum bunu🙈 oğlumda da aşırı erkek hissediyordum o yüzden çok merak ediyorum hislerim normal hayatta kuvvetlidir🙈 sen yakınlarda doktora girmiş miydin tahminde bulunabilirler yakında senin için🙈🥰

Sen hangisini kullanıyorsun kankammm

Arkadaşlar sabahtan beri geçmeyen bi baş ağrım var sizde de oluyor mu hiç. Bende ilk kez oldu ve hala geçmedi
Canım umarım migrene dönüşmez ilk gebeliğimde 12. Haftalarda başlayıp 16-17. Haftalara kadar her gün sayısız atak geçiriyordum inanılmaz kafamı dualara vuruyordum normalde magnezyum veriliyormuş ama doktorum vermemişti artarsa baş ağrın bir doktora danış mutlaka aklında olsun. Bir de günde bir adet sade maden suyu tüket

Benim de göbeğimdeki çizgi çıktı Onada güneş kremi faln gerek mi Yoksa o yapısal oluşan bir şeydir diye düşündüm ben

bi arkadasim söylemisti ,Sat a göre bebek ultrasyonda büyük cikiyorsa erkek ,küçük cikiyorsa kiz diye ama ne kadar dogru bilmiyorum 🤷‍♀️
Belki aramizda bilen anneler vardir

Inan evden cikmiorum hic :)) ciksamda gunes gidince cikiyorum ama tabi kremde suruyorum. Mersinin güneşi fena oyuzden guneste asla cikmiyorum. Neyse bakalm bu bebis daha neler yapcak bana 😁
Güneş hissettirmeden ev içerisinde bile etkili olabiliyor canım Özellikle Mersindeysen 😄 Mersin doğumluyum ben Annemler hala orada rengimiz koyulaştı bir daha açılmadı derler 😄 Sen rutin oluştur güvenilir bir markadan alacağın güneş kremini aksatmadan uygula

bi arkadasim söylemisti ,Sat a göre bebek ultrasyonda büyük cikiyorsa erkek ,küçük cikiyorsa kiz diye ama ne kadar dogru bilmiyorum 🤷‍♀️
Belki aramizda bilen anneler vardir
hayirlisi insallah tesekkür ederim kizlar. benim 2 kizim var bi de erkek duygusunu da tatmak isterim yalan yok. ama rabbim saglikli hayirli evlatlar versin, 3 kiz olup cennetlik de olabilirim hic fark etmez😊😊🌸

canil sadece günes isinlari degil tv isigi bile etkili olabiliyor, bir de gün isigi zaten evde de fark etmiyor sen hep sürmeye calis. zaten günes kremini normalmzamanda da hep kullanmak lazimmis. ben ne haldeyim acaba aynaya bakicak vaktim yok 🤣🤣

X