Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hangi kan testlerini yaptınız kızlar? Listesi olan paylaşabilir mii
Her doktor aynı testleri yapmıyordur muhtemelen ama bana aşağıdaki testleri yaptı doktorum.
Aptt
Protrombim zamanı
Alt
Ast
Demir
Demir bağlama kapasitesi
Glukoz kan şekeri açlık
Kreatinin
Üre
Anti hcv
Anti hbs
Hıv
Hbs ag
Cmv ıgc
Cmv ıgm
Rubella
Toxo ıgh
Toxo ıgm
Ferritin
Tsh
Vitamin b12
Hidroksi vitamin d
Hemoglobin
Tam kan sayımı
Kan grubu
Tam idrar analizi

Kızlaaaaar bugun nasılsınız tatlıslar bugun 4+5 teyım,hamılelıktenmıdır bılmem canım karpuz çekti bugun sıcaklardan pek iştahım yok az az yemeye calısıyorum ama herseyden.bazen enerjim aniden bitiyor bazen çok enerjiğim bendeki durumlar bunlar sizler neler yapıyorsunuz

Evet,o durumda zaten doktor vajinal muayene etmez diye düşünüyorum. Onun haricinde riskli bir durum değil.
Bugün yine vajinal bakıldı suan bi sıkıntı yok. Ama kafamı acayip kurcaladılar. Pıhtılaşma testim için bu genlerde iğneye gerek yok. Bebeği görelim sana bırakıcaz kararı kullanmak istersen yazıcaz ama bebeği görmeden vermeyiz dediler. Eve geldim Kahramanmaraş tan bi profesörü aradm sonuçlarıma baktı kullanmanız gerekiyr dedi kime neye inanıcaz napıcaz bilemedm. Yarın özele gidicem randevu aldım inşallah iyi bir hastanedr iyi bir doktordur

Bugün keseyi görmesine rağmen yine beta hgc testi yaptı doktor 4611 çıktı değerim. Çarşamba günü 2153 dü
Neden durmadan test yapıyorkı?doktorun korktugu ne onu anlamadım ben.rahım ıcı gebelıkse korkacagı bısey kalmadı tek yapması gereken bebegı tutundurmak

Neden durmadan test yapıyorkı?doktorun korktugu ne onu anlamadım ben.rahım ıcı gebelıkse korkacagı bısey kalmadı tek yapması gereken bebegı tutundurmak
Ah bi anlasam iki katından fazla artan bi dış gebelik yoktur diye düşünüyorum ısrarla test yapıyorlar kese görmelerine rağmen test yapıyorlar şükür bu son beta hgc idi.

Ah bi anlasam iki katından fazla artan bi dış gebelik yoktur diye düşünüyorum ısrarla test yapıyorlar kese görmelerine rağmen test yapıyorlar şükür bu son beta hgc idi.
Canım malesef ben gecırdıgımde 4 katı 4 katı artıyordu deger 2.500 olana dek.burdakı kıstas keseyı görmek gördülerse sorun yok.bebek saglıklı olunca cok ıyıde artabılıyor,çok kötü bi durum ya Allah kımseye yasatmasın.Ben işte bu yüzden vajınal ultrason olmuyorum.O kadar çok yaptılarki hergünn hergünn hergün aylarca fobim yani benim öyle diyim.Normalde sımdı vajınal ultrason yaptırsam keseyı gorururm ama kumar oynuyorum resmen salıya kadar beklıcem.Allah rahme yerlesmıs saglıklı benısler versın ama keseyı gordulerse kafanı takma.aspırındemı kullanmıyorsun bu aşamada?sen yarın ozelde ıyı bı doktora gıt pıhtılasma varsa ıhmal etme.

Merhabalar kizlar bende 25 mayis sat
Dogum 1 mart diyor ama sezeryanliyim subatta olabilirim ben kan tahlili yaptirdim da dr levotrion verdi troit biraz tuksek cikmis kullanan varmi aranizda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…