Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim daha şimdiden akşamları karnım şişmeye başladı 3. Gebelik diye herhalde
Kaslar sıkılığını kaybediyor sanırım. Benim ilk gebeliğimde 4.ayda belirgin bir karnım vardı. 2 gebeliğimde 3 aylıkken kayıp yaşadım ama karnım çıkmıştı. O karın gitmeden şimdi 3.gebelik. iç karnımız yok sanırım. Hemen çıkıyor

Ona alıştık artık ya o normal endişe etme günlük hayatını durduracak gibi anormal şiddette değilse normaldir diye düşünüyorum rahim genişlediği için oluyor muhtemelen
Doktorumda eşlik eden bi kanama yada aşırı ağrı olmazsa sıkıntı olmuyor dedi ama psikolojik herhalde kafam sürekli orda

Doktorumda eşlik eden bi kanama yada aşırı ağrı olmazsa sıkıntı olmuyor dedi ama psikolojik herhalde kafam sürekli orda
Evet evet ben de öyle biliyorum. Rahat ol bugünleri rahat geçirelim tadını çıkaralım ben de kalp atışı bekliyorum dört gözle gerçi hep bi telaş bi beklenti

Ya yerim senin o minnoşun kesesini severim annen haklı akıllı dur doktor ne zaman derse o zaman git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…