Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar yumurtalarımı dün toplaytım transfere kadar ki tedavide enox iğne sadece sabah vurulacakmış ben şimdi de yaptım iki kere vurmuş oldum bişey olur mu çok stres yaptım şimdi

İyi mi kötü mü bilmiyorum ama bi doktora aldım bakacaz yarın. Keseyi gördük şükür kafamı bulandıran tek şey iğne mevzu bakalm halletcez onu da . Eğer rahime yerleşmese illa bi aksilik olurdu ya kanama aşırı ağrı veya beta hgcde düzensiz artış ben öyle düşünüyorum bilmiyorum inşallah sende göreceksin inanıyorum

Kızlar benim daha şimdiden akşamları karnım şişmeye başladı 3. Gebelik diye herhalde
Gaz sıkışması çok olur gebelikte derler ama bilmiyorum benimde 3. Gebelik olacak inşallah ama ilk gebeliğimde de 7. 8. Haftalarda karnım bazen kocaman olurdu bazen küçülürdü. 2.gebelikte olmadı öyle zaten yemekte yiyemiyodm bulantıdan kanımda çıkmadı neredeyse 6.aya kadar ama ben çok zayıfım oldu bitti 45 50 arası düşer cıkarımm. Hamile kalmadan önce 50 idim şehir değişimi hamilelik falan derken 45 e düşmüşüm

Gaz zaten

Canım lekelenmelerın gectımı?banada bazen oluyor dişimi fırcalıyorum hemen ve tuzlu kraker yıyorum
Gecmedi buradaki klinigi aradim, bu donemde normal dediler, 7 kilodan fazla kaldirma, kendine dikkat et dediler. Turkiyeden bir doktorla gorustum telefonda, o direkt surekli dinlen, cinselligi kes( zaten basladigindan beri korkup yaklasmiyorduk) dikkatli ol dedi. İki doktor da kipkirmizi akinti olursa hemen acile git dedigi icin birazcik rahatladim ama arka planda hala gerginim

Tesekkurler kuzum ınsallahsabah bı muane olcam karından,yazarım belli olunca

Selam kızlar, alt karında daha doğrusu sezaryen dikişinin de altına doğru iğne batması gibi oluyor bugün başladı ara ara artıp azalıyor. Normal midir bileniniz var mı?

Selam kızlar, alt karında daha doğrusu sezaryen dikişinin de altına doğru iğne batması gibi oluyor bugün başladı ara ara artıp azalıyor. Normal midir bileniniz var mı?
Canım bugun banada oldu ve pımpırıklendım şiddetli agrı saplanıyo tam tarıf rttıgın yere,gaz sancısı olabılecegını dusunuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…