Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar sizinde akıntınız oluyor mu hormonlardan sanırım özellikle sabahları çok oluyor aferdersiniz ama böyle sümüksü şeffaf bazen sarı ne kadar sürüyor acaba bu akıntı

Kızlar doktor bugün keseyi gördü 7 mm dedi kac haftaliktir dedim 4 dedi. Sata göre 5 olmasi gerekiyor. Beta dün 1600dü bugün 2000i gecmis olmasi lazim. Normal mi sizce. Pek soramadım doktora. Bi de kan degerim cok düşüktü ilac başladı. Ilk 3 ay folik harici ilaca baslayan var mi ?

Kızlar keseyi gördüm dedi doktor sonrada gördüğümü düşünüyorum test yapıcam yine dedi . Beta bakılıcak bu kadar betayı napacaklar anlamadım 5. Oluyor artık damarımda kan kalmadı ala ala ultrason görüntüsü de vermedi zaten kalktım muayene den bitane bozuk bi siyahlık iki tane de kese benzeri şey vardı kendinin ölçtüğü 9mm. galiba doktorm genc ve öğrenci . Neyse bu sonucu da görelimde 8. Haftaya kadar bi aksilik olmazsa bi daha gelmicem keseyi gördü sayıyorum iğnemi yazsınlar uzun süre hastane görmek istemiyorm

Selam bende de aynı şekilde 500 çıktı rubella ıgg ve anti cmv, gecen yıl da hamileydim o zaman normal değer aralığında çıkmıştı son 1 yılda mı kızamıkçık geçirdim yani anlamadım. O değerler 500 çıkınca korkmuştum ama doktor değerlerin normal dedi sıkıntılı bir şey olsa söylerdi sanırım.

Selam canım , evet öğrendim . Anti rubella igg yüksek çıkması yani pozitif olması demek bağışıklığımızın olduğu anlamına geliyormuş. Yani olumlu bir süreçmiş. :)

canım 5 haftalık kese gördük 9,52 mm idi beta 10bin küsürdü geç döllenme olmuş olabilir, hayırlı olsun

Fakültede vajinal bakıyorlar maalesef. Görmemizde gerek yarın tekrar bakılacak ama rahatsız edici şekilde bakmadılar şükür gayet naziklerdi ultrasonu belli bi seviyede tuttular
Benim iki kontrolde vajinal oldu. Çok küçükler ve karından görmek zor olabiliyor. Doktorum hiçbir risk olmadığını söyledi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…