Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Devlet hastanesi olarak Etlik ve Bilkent şehir hastanelerinden memnun olanlar var çevremde. Özel hastane olarak Liv Hospital, Medical Park var benim görüşmeyi düşündüğüm özel doktor olarak ise Sevtap Hamdemir Kılıç ve Aslı Yücetürk ile görüşmeyi planlıyorum Her iki doktor da ve hatta her iki özel hastane de tavsiye üzerine aklımda. Fakat henüz karar vermedim. Eğer varsa sizlerin de önerebileceği çok iyi olur seçenek olarak zira doktor gerçekten önemli bu süreçte.
benim öncekinde gecen sene kürtaj olmustum imkanın varsa Ali Gemici yi de düşünebilirsin canım ben ona gidicektm ama cok uzun sürmedi kalbi durdugu için kürtaj oldum. O zman muayenesi 1000 tl idi ve yeri uzak oldugu için ben bu sefer ona gidemicem ama cok ilgiliydi . Şuan etlik sehir hastanesine gidiyorum tam netleşip düzene oturunca dogum paketi almayı düşünüyorum. Lokman Hekim var evime yakın ama ondan da emin değilim

Kızlar merhaba, ilk gebeliğim olduğundan Ankara'da hastane veya doktor önerebilecek biri var mı aranızda? ☺️
doğum paketlerini araştırıyoruz eşimle hem maddi olarak bizi yormyacak hem de hocası iyi olan bir yer istiyoruz, bende iki şehir hastanesinde zaten takipliyim devlet yanında sorun yok ama eşi bur süreçte hiç yanımda olamıyor onu geriyor bu durum şimdiden özele bakmaya başladık işte araştırma aşamasındayız beraber haberleşelim burada :)

benim öncekinde gecen sene kürtaj olmustum imkanın varsa Ali Gemici yi de düşünebilirsin canım ben ona gidicektm ama cok uzun sürmedi kalbi durdugu için kürtaj oldum. O zman muayenesi 1000 tl idi ve yeri uzak oldugu için ben bu sefer ona gidemicem ama cok ilgiliydi . Şuan etlik sehir hastanesine gidiyorum tam netleşip düzene oturunca dogum paketi almayı düşünüyorum. Lokman Hekim var evime yakın ama ondan da emin değilim
akay daki bize de yakın henüz görüşme yapamadık fiyat konusuna bakıyoruz

Selam kızlar tekrar bugün doktorum vardı 6+2'den kalp atışını duyduk çok şükür her şey yolunda sıkıntımız yok 🧿🥰 ankara'dayım ben doktorum Özgür özyüncü inanılmaz iyi bir doktor ben çok memnun kaldım şahsen özel muayenehanesine gidiyoruz. Pazartesi yola çıkacağımı söyledim gidebilirsin tabii ki dedi denize girebilirsin hiçbir sıkıntı yok dedi 🥰 doktorda konuştuktan sonra çok rahatladım 🥰

Selam kızlar tekrar bugün doktorum vardı 6+2'den kalp atışını duyduk çok şükür her şey yolunda sıkıntımız yok 🧿🥰 ankara'dayım ben doktorum Özgür özyüncü inanılmaz iyi bir doktor ben çok memnun kaldım şahsen özel muayenehanesine gidiyoruz. Pazartesi yola çıkacağımı söyledim gidebilirsin tabii ki dedi denize girebilirsin hiçbir sıkıntı yok dedi 🥰 doktorda konuştuktan sonra çok rahatladım 🥰
Çok sevindim canım bebişi kaç mm ölçtü 🥰

Teşekkür ederim bu hocayı da araştırayım canım, evet yakın olması gerçekten önemli. Lokman Hekim'e de bir arkadaşım gitmişti belki doktorundan kaynaklıdır ama gönülden tavsiyemdir diyemem demişti. İşte kişiden kişiye de değişiyor. İnşallah gönlümüzce iyi bir doktora denk geliriz

Ben de 8. Haftadan sonra düşünüyorum bakalım 🥰 hayırlısı olsun hepimiz için 🧿
Sabah konustuk veee ıkı saat sonra kayınvalıdemler ogrendııı😕😀aradı izinli oldugumu duymus illa yazlıga gelın cok sıkıldım dıye ısrar ettı bende gelemeyız dedım sonra hamılemısın hamılesın demı vs vs baskı ve sıddet sonucu ogrendıı😀ayy bu buyukler neden herseye burunlarını sokuyor ki,hiçbi işi gizli yapamıyoruz sürekli sorulaar sorulaaar

Vajınal gormusundur ozaman keseyı muhtemelen degılmı canım?benım beta tahmınımce bugun 1500-2000 lerde ama doktor salı gunu cagırdı bızı keseyı gormeye.kesın gozukur o zaman sımdı bosuna bakmayalım karından dedı.keske benımkınede baksaydıda rahat bı nefes alsaydım🫠daha once bı dıs gebelık gecırdıgım ıcın bazı endıselerVajinal bakmadı , karnımdan baktı aslında. Başka bir doktora daha görüneceğim. Ne yazıkki daha önce sağlıksız gebeliklerimiz olduğu için endişeliyiz. Aklınıza kötüyü getirmeyin

Vajınal gormusundur ozaman keseyı muhtemelen degılmı canım?benım beta tahmınımce bugun 1500-2000 lerde ama doktor salı gunu cagırdı bızı keseyı gormeye.kesın gozukur o zaman sımdı bosuna bakmayalım karından dedı.keske benımkınede baksaydıda rahat bı nefes alsaydım🫠daha once bı dıs gebelık gecırdıgım ıcın bazı endıselerım var 🥲
Vajinal bakmadı , karından baktı. Ne yazık ki daha önce sağlıksız gebeliklerimiz olduğu için bu kadar endişeliyiz. Aklınıza kötüyü getirmeyin. En kısa zamanda görürsünüz bebişinizi inşAllah 🌸

Selamlar, ben daha önce 4+5 te keseyi görmüştüm. Bugün de 6+5 te kalbini duydumm❤️❤️❤️ hepiniz bu güzel duyguyu yaşarsınız umarım çok heyecanlı çook güzel❤️ bu arada ben ilk gittiğimde sadece keseyi görmüştüm bebeği görememiştim çok küçük olduğu için ama gördüğünüz gibi herşey yolunda, bebeği göremedik diye panik yapan arkdaşlar hiç yapmayın iyi düşünüm iyi olsunn♥️

Buralara bir gün yazabileceğimi hiç düşünmemiştim 🥹 Pkosluyum SAT 1 Haziran. 9Temmuzda 6,38 ile öğrendim. 36 saatte 32,32ye çıktı. 😍 umarım bu şekilde devam eder. Adet olacak gibi kasık ağrım var. Bir de sık idrara çıkma. Onun dışında henüz bir şeyler farketmedim 🥰🥰🥰
Hayırlı uğurlu olsun canım benim 🥰 sağlıkla gelsin inşallah inşallah minik tırtıl 👶

Ailelerinize ne zaman söylemeyi planlıyorsunuz arkadaşlar :)
Ben en az bir 6 ay falan beklemeyi düşünüyorum açıkçası. İlk gebeliğimde düşük olduğu için kahroldular resmen, 2. Ve boş gebeliği kesinlikle söylemedim, üzerinden 7 ay geçti yeni yeni söylüyorum boş gebelik olduğunu. Çünkü benim bile elimden bir şey gelmezken onları da üzüntüye dahil etmek istemedim. Bu eşimle ortak aldığımız bir karar, o da aynı fikirde. Hiç olmazsa minimum 4 ay bekleyeceğiz

Ben en az bir 6 ay falan beklemeyi düşünüyorum açıkçası. İlk gebeliğimde düşük olduğu için kahroldular resmen, 2. Ve boş gebeliği kesinlikle söylemedim, üzerinden 7 ay geçti yeni yeni söylüyorum boş gebelik olduğunu. Çünkü benim bile elimden bir şey gelmezken onları da üzüntüye dahil etmek istemedim. Bu eşimle ortak aldığımız bir karar, o da aynı fikirde. Hiç olmazsa minimum 4 ay bekleyeceğiz
İnsallah saklayabılırsın kuzum😁bızımkıler gıbı her dakıka sorgu sual edıp anlamazlar

Merhabalar ben de nasipse 18 Mart gibi anne adaylarındanım 🙊 Sat:11 Haziran reglden 4 gün önce kanda 28 ile öğrendim en son regl günü 212 çıktı haftaya Salı doktor kontrolüm var bakalım şuan 4+2 🌸 Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Merhabalar ben de nasipse 18 Mart gibi anne adaylarındanım 🙊 Sat:11 Haziran reglden 4 gün önce kanda 28 ile öğrendim en son regl günü 212 çıktı haftaya Salı doktor kontrolüm var bakalım şuan 4+2 🌸 Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Oohh haftaya burda baya bı kese resmı gorcezz herkesın randevusu haftaya😀🥰🥰🫠

Kızlar gunaydın.benım ılk kan verdıgım gun yumurtlamadan 10-11 gün sonra
4 temmuzda aksam 20
6 temmuz sabah 96
9 temmuz sabah 466 çıktı.
dr artık kan almayalım 16 temmuzda gel keseye bakalım henuz daha kese gorunmuyor dedı.yükselişler 4 katı falan oluyor yani,bu iyi bişeymi🫠😊(daha once bı dıs gebelık gecırınce ınsanın aklına gelıyor malesef)
Yükselişin 4 katı olmuyor. Normal seyrinde gidiyor.
Şöyle ki 4 temmuz 20, 5 temmuz 40 olsa 6 temmuz 80 civarı...
6 Temmuz da senin 96 çıkmış
7 Temmuz da 200 e yakın olsa
8 Temmuzda zaten 400 lerde.
2 katından birazcık yukarda sadece.
Ve lütfen içini rahatlat, maşallah yolunda gidiyor 🧿☺️

X