Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım günaydın, sağlıklı ve seyrinde ilerliyor gibi maşallah 😍 bir kere kötü deneyim yaşadın diye hep yaşayacaksın diye bir şey yok, bu güzelliğin keyfini çıkar tatlı anne 🤩🤩🤩 kaç haftalık canım şu an gebeliğin
Canım benım çok tatlısın❤️🥰🫠uygulama bugun 4+4 gösteriyor.gögüs hassasıyetı kasıklarda dolgunluk ve şişkinlik var belirtilerimde de🫠evet tadını cıkarabılmek ıcın bir hafta rapor aldım evde beraber takılıyoruz mınık mercımekle🥰

Yani ben bu doktorların vurdumduymazlığını anlamıyorum gerçekten. ben iki sağlıksız gebelik geçirdim biri 9 haftalıkken kalbi durduğu için, diğeri de 7 ay önce boş gebelik olduğu için kürtajla sonlandırıldı. Boş gebelikte değerlerim güzel arttı, kese göründü falan ama 5.5 haftalık olduğu için adam sonraki haftaya erteledi. Ertesi hafta izinli olduğu için bska bir dr gördü o da küçüktür kalp atışı dıyamayız diye 2 hafta sonrasına attı ki, 8 haftalık olunca başka bir hastaneye kalp atışı duymaya gittiğimde kesede bebek olmadığını öğrendik. Ve bu özel hastanede yaşanmış bir durum maalesef. Halen daha korkularım var, 37 yaşındayım, her şeyin gidişi farklı ama dr'lar olaya bizim gibi bakmıyor işte. 🥹🥹🥹 Ama kötü bir şey yaşandı diye hep böyle olacak diye bir şey de yok. Dış gebelik geçirip sonrasında sağlıklı gebelik yaşayan arkadaşlarım oldu.
Canım sende cok badıre atlatmıssın gelmıs gecmıs olsun🙏❤️inşallah hepımız saglıkla goruruz bebeklerımızı❤️🌸ben dayanamayıp esımden bıle gızlı cumartesı baska bı doktora ultrason olabılırım🥹😁salıya kadar zor beklerım cunku dıs hebelık durumunda beta fazla artarsa amelıyat olman gerekıyor erken yakalamak lazım😁artık gorursem keseyı salı gunu ılk defa gormus gıbı yaparım bebısımle aramızda sır olarak kalır bu durum😁😁

Gözünüz aydın kalp atışı da duyulur sağlıkla umarım🥰 kaç haftalıktı sizin ne dedi doktor
Gözünüz aydın kalp atışı da duyulur sağlıkla umarım🥰 kaç haftalıktı sizin ne dedi doktor
6 galiba tam belli değil geç döllenme olmuş olabilir dedi .kese var ama bebeği göremedi 15 güne tekrar gidicem.cok korkuyorum ilk gebeligimde çok kötü bulantım vardı bunda çok az var evde yaptığım test de silik çizgi çıktı.gelişmiyor mu acaba diye endişe ediyorum

Canım benım çok tatlısın❤️🥰🫠uygulama bugun 4+4 gösteriyor.gögüs hassasıyetı kasıklarda dolgunluk ve şişkinlik var belirtilerimde de🫠evet tadını cıkarabılmek ıcın bir hafta rapor aldım evde beraber takılıyoruz mınık mercımekle🥰
Ayyy yerimmm minnoşu 🥰👶her gebelik farklı bir mucize kesinlikle.. Geri gelmeyecek bu güzel günleri evhamlarımızla bozmayalım 🥰

Canım sende cok badıre atlatmıssın gelmıs gecmıs olsun🙏❤️inşallah hepımız saglıkla goruruz bebeklerımızı❤️🌸ben dayanamayıp esımden bıle gızlı cumartesı baska bı doktora ultrason olabılırım🥹😁salıya kadar zor beklerım cunku dıs hebelık durumunda beta fazla artarsa amelıyat olman gerekıyor erken yakalamak lazım😁artık gorursem keseyı salı gunu ılk defa gormus gıbı yaparım bebısımle aramızda sır olarak kalır bu durum😁😁
Ayyy canım benim yaa 🥹🥹🥹 seni çok çok iyi anlıyorum gerçekten. Eğer korkuların varsa bence de gidip görünmekte fayda var. Bazen dr deneyimi bazen kullanılan cihazlar farklı olabiliyor. Ben ilk gebeliğimde 5.5 haftalıkken kalp atışını duymuştum mesela. Ama şu an küçük bir şehirdeyim, özel hastane yok (olana da güvenmiyorum) mecburen devlette görünüyorum. Bu sefer sağlıkla sonuçlansın inşallah 🥰🥰

Kızlar bide gecikmenin kaçıncı gününde gördünüz keseyi benm bugün gecikmenin 6.günü ama keseyi göremedik beta hgc 2153 vajinal baktılar ama göremediler görünmesi gerekmiyomuydu?
Canım genelde 5bin civarı olunca ultrasonda çok net görünüyor, ama ultrasonda görmediğini vajinal görmesi lazım. Başka bir dr'a göründün mü?

Ayyy canım benim yaa 🥹🥹🥹 seni çok çok iyi anlıyorum gerçekten. Eğer korkuların varsa bence de gidip görünmekte fayda var. Bazen dr deneyimi bazen kullanılan cihazlar farklı olabiliyor. Ben ilk gebeliğimde 5.5 haftalıkken kalp atışını duymuştum mesela. Ama şu an küçük bir şehirdeyim, özel hastane yok (olana da güvenmiyorum) mecburen devlette görünüyorum. Bu sefer sağlıkla sonuçlansın inşallah 🥰🥰
Bende küçük bi şehirdeyim malesef:KK43: ultrason cihazları iyi değil evet buralarda.cumartesıne benım beta 3000 olmus olur gozukur herhalde dıye dusunuyorum ınsallah🫠🫠bıızm evın yanında hemen var kadın dogum polıkılınıgı hemen bı koşu gidip bakarım😁

Bende küçük bi şehirdeyim malesef:KK43: ultrason cihazları iyi değil evet buralarda.cumartesıne benım beta 3000 olmus olur gozukur herhalde dıye dusunuyorum ınsallah🫠🫠bıızm evın yanında hemen var kadın dogum polıkılınıgı hemen bı koşu gidip bakarım😁
Doktorum banada pazartesi gel dedi ama bende daha erken görüp rahatlamak istiyorum 🥲

Ayyy yerimmm minnoşu 🥰👶her gebelik farklı bir mucize kesinlikle.. Geri gelmeyecek bu güzel günleri evhamlarımızla bozmayalım 🥰
İnşallah sağlıkla ilerler sizinki de kötü deneyimler yaşamışsınız ama bence bu kez ödül zamanı❤️🧿 tadını çıkarın güzel haberleri de bize vereceksiniz buradan bence 🥰

İnşallah sağlıkla ilerler sizinki de kötü deneyimler yaşamışsınız ama bence bu kez ödül zamanı❤️🧿 tadını çıkarın güzel haberleri de bize vereceksiniz buradan bence 🥰

Merhabalar benimde adet günüm gecikti hafif pembe leke geldi olacağıma andım olmadı 2-3 gün ara ara pembe pembe lekeler geldi sümüksü bir yapıda dün kan testi verdiğimde beta 275 çıktı yerleşme kanamasıymış hayırlısı olsun 🙏🏻aynı zamanda idrar yolu enfeksiyonum da çıktı şu süreçte arkadaşlar tatile giden var mı havuz vs :)

Merhabalar benimde adet günüm gecikti hafif pembe leke geldi olacağıma andım olmadı 2-3 gün ara ara pembe pembe lekeler geldi sümüksü bir yapıda dün kan testi verdiğimde beta 275 çıktı yerleşme kanamasıymış hayırlısı olsun 🙏🏻aynı zamanda idrar yolu enfeksiyonum da çıktı şu süreçte arkadaşlar tatile giden var mı havuz vs :)
Merhabalar hayırlı olsun öncelikle 🎉🧿 ❤️ ben de 6+2 yim bugün gideceğim doktora pazartesi yola çıkacağız tatil için soracağım doktoruma. Söylediklerini iletirim size 🥰

Ben tatile gideceğimi söyledim havuz yasak. Denize girebilirsin dedi canım :)

X