Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar hayırlı olsun öncelikle 🎉🧿 ❤️ ben de 6+2 yim bugün gideceğim doktora pazartesi yola çıkacağız tatil için soracağım doktoruma. Söylediklerini iletirim size 🥰
Tatıle gitsende dıkkat et canım kendını yorma fazla🫠ve cok sıcakta dısarı cıkma🫠🥰henuz mınıkler ya ondan dolayı,denız suyu ıyı bıle gelır mantıken kemıklere d vıtamını denız gunes super olur❤️

Merhaba kızlar, ben kasım ayında zorunlu kürtaj oldum, bebeğimin kalbi durmuştu. Bu ay ise hamile olduğumu öğrendim. SAT 10 Haziran, dün verdiğim kan sonucuma göre beta HCG değerim 134,8.
Bakalım düzenli artış olacak mı sağlıkla ilerleyecek mi.. İnşallah sağlıklı, kolay, rahat bir şekilde hamileliğimi tamamlarım bu sefer ve bebeğimizi kucağımıza alırım hepimiz. Herkese sağlık diliyorum.
Henüz çok yeni olduğu için pek bir belirtim yok şimdilik. Olursa güncellerim. Kalp atışını vs duyana kadar şehir hastanesine gideceğim biraz olsun kesinleştikten sonra doğum paketi almayı düşünüyorum. Ankarada önerebileceğiniz hastane/doktor önerisi var mıdır?

Şansıma dün öğrendim cuma da tatile çıkacaktık :KK43: ilk 3 ay mı kritik daha sonralar giriliyor mu nette girilebilir diyen de var kafam çok karıştı

Şansıma dün öğrendim cuma da tatile çıkacaktık :KK43: ilk 3 ay mı kritik daha sonralar giriliyor mu nette girilebilir diyen de var kafam çok karıştı
Yol cok uzun degılse bısey olmaz dıye dusunuyorum canım ama doktoruna sor en ıyı kararı o verır.ben senın yerınde olsaydım dr ne derse onu uygulardım ılerde vıcdan yapmamak ıcın

10 hazıran kuzum son adet tarıhım🫠 bıraz erken ogrendm🤭 4 temmuzda 20 yle😁 sen kuzucum
7 haziran canımm 🥰 ben 6 temmuzda 47 ile öğrendim önce evde idrar testinde çok silik çizgi gördüm sonra direk kan vermeye gittim 47 çıktı sonra 3 kere daha kan verdim 113 ve 313 olarak devam ettiği için doktorum daha kana vermene gerek yok pazartesi kese için gelirsin dedi ama o kadar heyecanlıyım ki zaman geçmiyor resmeen🥲 hadi inşallah birlikte güzel haberler alalım tatlım

7 haziran canımm 🥰 ben 6 temmuzda 47 ile öğrendim önce evde idrar testinde çok silik çizgi gördüm sonra direk kan vermeye gittim 47 çıktı sonra 3 kere daha kan verdim 113 ve 313 olarak devam ettiği için doktorum daha kana vermene gerek yok pazartesi kese için gelirsin dedi ama o kadar heyecanlıyım ki zaman geçmiyor resmeen🥲 hadi inşallah birlikte güzel haberler alalım tatlım
Yaa ne guzeeel🤭🫠hemen hemen aynı ılerlıyoruz ama benım beta bıraz 4 katı 4 katı yukselıyor😁benım beta salıya kadar beklersem 7 bını bulur heralde😁şuanda kararımı kesınlestırdım cumartesı herkesten gızlı bu operasyonu yapmalıyım😁🤭

Tatıle gitsende dıkkat et canım kendını yorma fazla🫠ve cok sıcakta dısarı cıkma🫠🥰henuz mınıkler ya ondan dolayı,denız suyu ıyı bıle gelır mantıken kemıklere d vıtamını denız gunes super olur❤️
Kayımvalideyle gideceğiz ilk torun bir de onun için kendimi yormayacağım sanırım hiç 🤭 yüzmeyi çok severim özellikle onu soracağım bakalım hazırlanıyorum şimdi güzel haberlerle dönerim buraya inşallah dualarınıza talibim 🥹🧿

Yol cok uzun degılse bısey olmaz dıye dusunuyorum canım ama doktoruna sor en ıyı kararı o verır.ben senın yerınde olsaydım dr ne derse onu uygulardım ılerde vıcdan yapmamak ıcın
Her şey üst üste geldi dün gebe olduğumu öğrendim yarın yola çıkacağız bir doktorum da yok henüz :KK43: İstanbul Anadolu yakasında olanlardan doktor tavsiyesi alabilirim ☺️

Kızlar merhaba, ilk gebeliğim olduğundan Ankara'da hastane veya doktor önerebilecek biri var mı aranızda? ☺️
Devlet hastanesi olarak Etlik ve Bilkent şehir hastanelerinden memnun olanlar var çevremde. Özel hastane olarak Liv Hospital, Medical Park var benim görüşmeyi düşündüğüm özel doktor olarak ise Sevtap Hamdemir Kılıç ve Aslı Yücetürk ile görüşmeyi planlıyorum Her iki doktor da ve hatta her iki özel hastane de tavsiye üzerine aklımda. Fakat henüz karar vermedim. Eğer varsa sizlerin de önerebileceği çok iyi olur seçenek olarak zira doktor gerçekten önemli bu süreçte.

Her şey üst üste geldi dün gebe olduğumu öğrendim yarın yola çıkacağız bir doktorum da yok henüz :KK43: İstanbul Anadolu yakasında olanlardan doktor tavsiyesi alabilirim ☺️
Canım bende anadolu yakasında doktor araştırıyorum , Adana da gebe olduğumu öğrendim, cumartesi geçiyorum istanbula.
Doktor araştırırken sana da bilgi veririm ama şuan hiç bilgim yok :KK43:

X