Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bel ağrısı bende de ara ara oluyor özellikle çok yordugumda kendimi. Doktor en son gittiğimde bile üstüne basa basa söyledi şu bir ay da çok kritik kesinlikle kendini yormayacaksın dedi. Ağır egzersiz yapmak,fazla ayakta durmak, cinsel ilişki yasak dedi. Belki tüp bebek olduğu için bir tık daha riskli oluyordur ondandır kendini çok yormamaya çalış kuzum. Ben geçen işte o temizliği yaptığımda çok kötü olmuştum oturdum geçmedi bel ağrım uzandım geçmedi tüm gün pişmanlık yaşamıştım doktor duysa çok kızardı eminim. Ama ara ara bel ağrıları kasık ağrıları normaldir diye düşünüyorum rahim büyüyor sonuçta yeni bir duruma adapte olmaya çalışıyor. Yarın doktora gidince güzel haberler alacağına eminim bulantı olayını takma herkeste olacak diye bir şey yok. Benim ilk gebeliğimde de olmadı, bunda da olmuyor.

Ne cok trakyali var ben de oyleyim

Fetal dna lar ıcın nasıl bır yol ızleyeceksınız kızlar?hangı fırmalarla ve fiyatlarını öğrendıkce bırbırımızle paylaşalım.bende yaptıracagım inşallah iki hafta sonra
Ben de 20 sinde yaptiracagim, Amerika’dayim ve markasi natera olacak. Turkiyedeki bir arkadasim da ayni markayi yaptirdi gecen sene, baska bir tanesi de Ispanyaya gonderdi. Subat anneleri grubunda bazi doktorlarin Yeditepeye yonlendirdiklerini okumustum, orada kendi laboratuarlarinda yapiyorlarmis fetal dna yi, fiyati da daha uygun oluyormus.

Evet kuzum biliyorum, tüp bebek olduğu ekstra ihtimam göstermemiz gerekiyor ben de evde pek bir şey yapmıyorum zaten, dün çok bunaldığım için dışarda yedik biraz oturduk hatta kafede utanmadan ayaklarımı uzattım bel ağrısı dediğin gibi ayakta çok kalınca oluyor, yattığım zaman hissettiriyor kendini. Bugüne kadar güzel geldim aslında, bugün içim sıkılıyor sadece.. yarın güzel şeyler duyarsam daha rahatlamış olucam inş

Bugün patates kızartması günü demek ki

Ben de airfryere atmıştım herkeste patateslerrr

Bende de patates köftesi var

Anaaammmm ben de bugün patates kızartması yedim
Kızlar valla patates dediniz dediniz benim de canımı çektirdiniz akşama ben de fırında patates yapıcam, üstüne de sarımsaklı yoğurt sonra da koltukta bayılmaca

Canım sımdı kayserı acıbademı aradımda dırek ordada yokmus,ankarada kuzenım tup bebek merkezınde calısıyor bakalım o soracak yarın calıstıgı yere,varsa orda yaptırcaz artık,kımsenın dogru duzgun bılgısı yok garıp bı sekılde,burdakı kendı dr uma sordum o da bılmıyo pek bısey.umarım bılgı ogrenebılırım yarın

Fetal dna lar ıcın nasıl bır yol ızleyeceksınız kızlar?hangı fırmalarla ve fiyatlarını öğrendıkce bırbırımızle paylaşalım.bende yaptıracagım inşallah iki hafta sonra
Bunu bende 12.hafta kontrole gidince değerlendirilecekm Haberleşelim gelişmelerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…