Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın
Bu doktorun youtube videoları da çok rahatlatıcı . Bakış açısını çok sevdim tavsiye ederm. Kitap içinde bebek bakımı bölümü var mı
Evet, ilk gebeliğimde videolarını da takip ederdim. Kitapta olan bölümleri ekledim görsele.
Ben kızımın doğumundan sonra "Bebeğinizin ilk yılında sizi neler bekler" isimli bir kitap var. Ondan destek almıştım. Doğumdan sonra ay ay gelişimini ordan da takip edebilirsiniz.

Eklentiler

• 1000025899.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 46
Hangi dönem canım biz de Bulgaristan göçmeniyiz. Varna'dan mübadele dönemi epey eski aslında Ankaralıyım.
Aaa benim babaannem de Varna göçmeni. Ankaraya yerleşmiş o yıllarda ve dedemle evlenmişler. Geçtiğimiz kurban bayramında Balkan turu yapmıştık. Varna'yı çok merak ediyordum. Görmek nasip oldu şükür.

Yaaa ne kadar güzel ben o kadar çok istiyorum ki oraları görmeyi inşallah bana da nasip olur tam deniz kenarı liman şehriymiş

Kitap alacak olan annelere;
Hamilelikte; Hafta hafta hamilelik
Doğum sonrası; Bebeğinizin ilk yılında sizi neler bekler
Ek gıda sürecinde görseldeki 3 lü kitap
Kafa dağıtmak yalnız olmadığımızı bilmek için; Emiyor mu?
Çocuğumuzu büyütürken de Saniye Bencik Kangal'ın kitapları çok faydalı olacaktır.

Eklentiler

• 1000025900.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 38
  • 1000022268.jpg
    127,1 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar merhaba iyi pazarlar herkese,
Dün biraz fazla ağrım oldu, özellikle sağ kasığımda batma tarzı ağrılar. Akşam dışarı çıkmıştık biraz hava alayım diye kafede otururken oldu, yavaş yürüdüm geçti. Bel ağrılarım da oluyor, 7.haftadayım normal mi bilmiyorum. Bulantılarım halen yok arada yokluyor sadece. Yarın muayenem var çok korkuyorum olumsuz haber duyacağım diye

Ben kaç kere acile gittim aynı şekilde çok şükür. Birşey olmadı ama hiç yorulmadığımda öyle o kadar ağrım olmuyor. Hep prenses gibi davranmak lazım ama bi süre yürüyüş yapma derim ben bıraktım

Zaten hep evdeyim canım. Kukuman kuşu gibi oturuyorum, uzanıyorum, evin içinde yürüyorum Kalp atışını daha duymadığım için içim pırpır ediyor

Ayy evett benim annemin tarafı da kırklarelili hatta ordalar makedonyanın neresiii
Balıkesirr ama şanlıurfadayız kuzucum sen
Doğma büyüme istanbul ama babam Makedonya da doğmuş. Sonradan buraya gelmişler
Kahvelerde açılarak gidicek hiiiiç merak etme. Şu an benim bembeyaz geliyoor regle az kaldı

Yaaaa çok teşekkür ederim inşallah öyle olacak canım burası bana çok iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…