Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aaa benim babaannem de Varna göçmeni.🥰 Ankaraya yerleşmiş o yıllarda ve dedemle evlenmişler. Geçtiğimiz kurban bayramında Balkan turu yapmıştık. Varna'yı çok merak ediyordum. Görmek nasip oldu şükür.

Hangi dönem canım biz de Bulgaristan göçmeniyiz. Varna'dan mübadele dönemi epey eski aslında Ankaralıyım. 🥰
Ne güzel hemşehrilerim çokmuş 🤗🤗🤗❤️

Benim de 10. Hafta sizin gibi Ebussshhh Ebussshhh misophonia_ misophonia_ 😍 doktorum 12. Haftada çağırdı fetal DNA ikili taramayı falan konuşacağız. Bana bebeğin gelişimine göre yaptırmana gerek kalmayabilir bile vakti gelince konuşacağız dedi. Belki tanıya yönelik test isteyeceğim dedi Allah korusun ayrıntılı ultrasonda birşey görürse. Onun için ben gittiğimde ne yapacağız pek bilmiyorum şuan. Sizin doktorlarınız ne dedi ikili taramayı yapacak mı?
lulukimki lulukimki , Ebussshhh Ebussshhh , misophonia_ misophonia_ bende 10.haftamdayım kızlar. Doktorum beni de 12.haftada çağırdı. Herşey Yolunda çok şükür. Gittiğimde doktorum gerek duymazsa bende yaptırmayı düşünmüyorum bile. Bakalım gittiğimde görüşeceğiz tüm konuları 🙂

Ben de 20 sinde yaptiracagim, Amerika’dayim ve markasi natera olacak. Turkiyedeki bir arkadasim da ayni markayi yaptirdi gecen sene, baska bir tanesi de Ispanyaya gonderdi. Subat anneleri grubunda bazi doktorlarin Yeditepeye yonlendirdiklerini okumustum, orada kendi laboratuarlarinda yapiyorlarmis fetal dna yi, fiyati da daha uygun oluyormus.
Evet bunu bende duydum hatta fiyatı 7 bin tl diye hatırlıyorum intergen 12.000 genox 350 dolar yurtiçinde yapılıyor bekleme süresi 10 gün görmeyenler içinde tekrarlamış olayım

Kızlar arkadaşım aradı az önce,onun oğlu var hiç midesi bulanmamıs hamileyken😄dedıkı senın bu mınnoş kız herhalde mide bulantısı cok olunca kız bebek derler dedı🤭😄🥰
Bugün bana da sabah bulantısı geri döndü Eylül de işe başlıycam İş yerinde bulantı olmaz inş Çalışanlar zorluk çekiyormusunuz

Bugün bana da sabah bulantısı geri döndü Eylül de işe başlıycam İş yerinde bulantı olmaz inş Çalışanlar zorluk çekiyormusunuz
Kuzum bende fınans sektorundeyım yogun ış saatleri,yıllık ızın aldım bende 16 gün,bulantı devam etti malesef hatta hastanelık oldum işe baslamamın 5.gununde.Onun dısında bıraz yorgunluk oluyo baskada bı sıkıntı olmuyor sureklı evde olmakta ıyı olmaz saglık acısından.işte vakıt daha cabuk gecer.havalarda serınler zaten yakında rahat ederız.

Kızlar bu gün çok fazla avm de gezdim ve yokuş çıktım aşırı yoruldum 3/4 saat boyunca yürümüş oldum eve geleceğimiz sırada sol tarafımda yanma ve batma şeklinde beş dakikada bir gelen sancılar oldu . Sebebi ne olabilir sizce uzandım dinleniyorum böyle bişey başına gelen varmı

lulukimki lulukimki , Ebussshhh Ebussshhh , misophonia_ misophonia_ bende 10.haftamdayım kızlar. Doktorum beni de 12.haftada çağırdı. Herşey Yolunda çok şükür. Gittiğimde doktorum gerek duymazsa bende yaptırmayı düşünmüyorum bile. Bakalım gittiğimde görüşeceğiz tüm konuları 🙂
İnşallah böyle sakin ve sorunsuz devam eder haftalarımız aynı 🥰 ben iyiyim diye birsürü iş ve temizlik yaptım ondan bir kanama yaşadım maalesef iyi bile olsan prenses gibi olmaya devam et🥰

İnşallah böyle sakin ve sorunsuz devam eder haftalarımız aynı 🥰 ben iyiyim diye birsürü iş ve temizlik yaptım ondan bir kanama yaşadım maalesef iyi bile olsan prenses gibi olmaya devam et🥰
Lütfen sende çok dikkat et. Ben inan ki hiç bişey yapmıyorum desem yeridir. Yani kendimi yoracak şeyler. Sosyal hayatım ev hayatım herşeyi bebeğime göre düzenledim. Gerçekten çok dikkat etmek gerekiyor. Sende bırak işler beklesin biraz daha. Şu kritik zamanları bı geçelim sonrası ferahlık inşallah canım benim 🥰

Kızlar bu gün çok fazla avm de gezdim ve yokuş çıktım aşırı yoruldum 3/4 saat boyunca yürümüş oldum eve geleceğimiz sırada sol tarafımda yanma ve batma şeklinde beş dakikada bir gelen sancılar oldu . Sebebi ne olabilir sizce uzandım dinleniyorum böyle bişey başına gelen varmı
Canım birşey olmaz Allah'ın izniyle ama bundan sonra dikkat et kendine biraz dinlen uzan belini destekleyerek yat. İmkanın varsa çalışmıyorsan birkaç gün çok hareket etme her ihtimale karşı. Hafta ilerledikçe ağrılar daha fazla artıyor gibi hissediyorum ben. İlk haftalarda yaptığım şeyleri yapsam ağrım oluyor benim de. Senden ve bebeğinden önemli birşey yok. Dikkat et kendine 🥰

Lütfen sende çok dikkat et. Ben inan ki hiç bişey yapmıyorum desem yeridir. Yani kendimi yoracak şeyler. Sosyal hayatım ev hayatım herşeyi bebeğime göre düzenledim. Gerçekten çok dikkat etmek gerekiyor. Sende bırak işler beklesin biraz daha. Şu kritik zamanları bı geçelim sonrası ferahlık inşallah canım benim 🥰
Sorma dünden beri hiçbir şey yapmıyorum😔 on gün sonra kontrol var zaten o zamana kadar birşey olmazsa risk azalır diye düşünüyorum üç ayı doldurmuş olacağım inşallah. Şanslıyım ki eşim tüm işleri yaptı ablam bugün uğrayıp bir haftalık yemek getirdi kavanozlarda bir de konserve gibi kapatmış dayansın diye😢 zaten duygusalım oturdum bunlara ağladım. İnşallah bitecek böyle bugün sabahtan beri hiç lekelenme olmadı. Burada cinsiyet ve isimleri konuşacağız inşallah 🧿❤️

Kızlar arkadaşım aradı az önce,onun oğlu var hiç midesi bulanmamıs hamileyken😄dedıkı senın bu mınnoş kız herhalde mide bulantısı cok olunca kız bebek derler dedı🤭😄🥰
Kuzenim 9 ay bişey yiyemedi ve sürekli serum aldı sonuç erkek 🤣🤣🤣
Canım sorun olmuyor. Çekmecene çubuk kraker nane şekeri at ve mideni asla boş bırakmamaya çalış 🫠

X