Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar; sizin 4+4 gibi hcg degeriniz neydi ve kese kaç mm idi hatırlıyor musunuz? Doktor çok kafamı karıştırdı benim…Hcg değerim 1700 ve keseyi gördü 2.6mm dedi…Bana dış gebelik riski olabilir falan dedi; yani bana çok tutarsız geldi. Ve özel hastanede prof yani. Keseyi rahimde görüp nasıl dış gebelik olabilir hala!?
Doktorlar ilk keseyi minik gördüğünde o ihtimali söylerler. Dış gebelik,boş gebelik vs. bir sonraki randevu da kesenin gelişmiş ve içinde yolksaç oluşmuş olur. Duâ et kuzum. 🙏🏻♥️

Kızlar; sizin 4+4 gibi hcg degeriniz neydi ve kese kaç mm idi hatırlıyor musunuz? Doktor çok kafamı karıştırdı benim…Hcg değerim 1700 ve keseyi gördü 2.6mm dedi…Bana dış gebelik riski olabilir falan dedi; yani bana çok tutarsız geldi. Ve özel hastanede prof yani. Keseyi rahimde görüp nasıl dış gebelik olabilir hala!?
Benim de 1459 da 3 mm idi aynı şeyleri söylediler 2 gün sonra beta 2263 oldu bu seferde artış düzenli değil dediler dış gebelik için ayrıntılı ultrason bakıldı kese 4,5 mm ye gelmiş kese var dış gebelik değil dediler. Şimdi boş gebelik ya da sağlıksız gebelik ihtimallerine karşı beta ve kese takibi yapılacak

%55 yükselmiş son iki gün ondan canım ama aynı anda iç ve dış iki kese oluşabiliyormuş düşük bir ihtimal olsa da %99 dış gebelik değil dediler yani anlatamadım ama o şıkkı elediler boş ya da sağlıksız mı diye takip edecekler
Bir şey olmaz inşallah Allahın izniyle, iyi düşün iyi olsun 🙏🏻 benim de keseyi görmeye gittiğimizde baya minikti boyutunu da söylemedi hatta doktor. Yarın kalp atışı için çağırdı inşallah güzel haberler alırız 🤲🏻

Azcık sohbet edelim kızçeler, nerelisinizzzz ? :KK8:
Ayy benim de annem Makedon göçmeni babam konya/Ereğli 😅 Ben doğma büyüme Alanya, şu Antalya merkezde yaşıyorum 🥲 Eşim Edirneli ama Kırklareli'nde yaşıyor ailesi 🌸
Hemşeriymişiz seninle yaa 😍

Ya kızlar 7 haftalık hamileyim. Bu denize girme konusuna nediyosunuz ?? Sakıncalı mı sizce
Ben giriyorum, bugün 8+0ım. doktorum denizden sonra bikini değişimi yapmanın yeterli olacağını söyledi. Burada deniz suyu 31 derece ama 🥵 hareket olsun, iyot olsun, bedenim rahatlasın diye yüzüyorum 🫠

Kızlar cinsiyet en erken ne zaman belli olur ya sizce 😅 heyecanlı
Günaydın Kızlar dün bu mesajı okuyup uyuya kalmışım sonrasında başıma gelenlere bakın…🤣

Rüyamda bebeğim olmuş olmuş yani bildiğin doğmuş oturuyor ama biz hala cinsiyetini bilmiyormuşuz 🤣 Diyorum ki şimdi şunun güzelliğine bakın ne kadar tatlı sapsarı saçları kahverengi boncuk gözleri kafa yapısı çok kibar kıza benziyor koz olacak bu 🤣 Biri de diyor ki bana daha erken bir ay sonra anca belli olur he di mi daha var diyorum 🤣 ipek le de Yanyana oturtmuşum ne güzel anlaştılar ipek çok güzel abla oldu kız olması da iyi oldu cok tatlılar birlikte diyorum 🤣 Ya benim rüyanın saçmalık seviyesi bebe oturacak kıvama gelmiş ama cinsiyet belli değilmiş hala rüyalarım bana kızı alıştırmaya çalışıyor sanırım 🤣 Hayr olsun bakalım 🙏🏻😁

Kızlar günaydın
Benim sabaha kadar ara ara lekelenme devam etti ama kahverengiye döndü. Akşam bir sabah bir kullandım fitili. Fitilden hiç ilaç falan da gelmedi iyi yerleştirdim. Acaba bu lekelenmeler dün alttan muayene olduğum için gelenler midir? maya91 maya91 senin de böyle miydi canım 😔

Günaydıııın hanımlar 🩷
Uykudayken evden kızartma kokusu alıyor gibiydim, uyanınca tabii öyle bir şey olmadığını fark ettim ve şu an yıkıldım 🤣
Hemen kızart tatlım bende sabahın 7 sınde patates kızartması dıye uyandım ınce ınce çıtır kızarttım hatta bıraz mayonez kacagıyla yedım🤭🤭

Günaydın 🌸
Gebeliği takip ederken bu kitapta faydalı epey. Haberiniz olsun.

Eklentiler

• 1000025895.jpg
    1000025895.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 34
X