Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de kahvaltiyla basliyorum, bu sabah 153 lbs ciktim tartida, waffle’i ben yapip dondurucuya atmistim, tam bugday unundan, yagsiz, sekersiz
Afiyet bal seker olsun canımtarifini yazda bızde yapalım,cok guzel gorunuyor waffle,arada uzerıne azıcık cıkolata surup yerız

Ultrason resmını at bakalım kuzum,erkek cocugu cok barız bellı oluyor cunkupipisi varsa erkektırhadı gozun aydın ılk kez yanıldım bu grupta
Ya o kadar saçma foto verdi ki ben video çektirttim ordan kırptım dur. Bak iki bacak arası hahaha
Ay yok yüksel nir oran vermiş bence de değişmez canım ben hala şaşkınım niyeyse
İnanamıyorsun di mi hahaha

Eklentiler

• IMG_0909.png
    274,2 KB · Görüntüleme: 33
Ya o kadar saçma foto verdi ki ben video çektirttim ordan kırptım dur. Bak iki bacak arası hahaha

İnanamıyorsun di mi hahaha
Ay hayırlı olsunn ama ben ters köşe olmadım nedense dün sana yazmıstım hatırlıyo musun djdjd ikimizin erkek bebeği mi oluyo acabaa demiştim sen de daha söylemediler demiştin sjjsjsj cok sevindimm ben de en kısa zamanda öğrenicem sağlıkla gelsin inş

Canım benim aklım şuna takıldı ben fetal dna yaptırmak istiyorum zaten, ama doktor diyor ki ensesi kalın çıkarsa fetal dna gereksiz olur direk kordondan kan alalım. Ürperdim açıkçası. Ense kalınlığı fazla çıkıp sağlıklı doğan bir sürü bebek var en olumsuza yönlendirmesi saçma geldi bana.

Evet evet canımm geliyoo erkolar ahahh
Erkek bence ama senın bebıs ters köşe yapmayı sevıyor sen yınede alısverıs yapmadan 10 gun daha bekle,10 gune tamamen bellı olur
Yok canım ya daha çok erken alışveriş yapmam

Bencede cok gereksız bır söylem olmuş.doktorunu degıstırmeyı dusunebılırsın canım.ensesı nıye kalın cıksın ayrıca felaket tellalı gıbı,ona zaten normal muanelerde bakıyo dr lar burun kemıgıyle,sen fetal dna nı yaptır canm kafanı takma bunlara hamılelıgın tadını cıkar

Sen napıyosun nasıl gıdıyoor
ben iyiyiiim 13.hafta ultrasonuna giricem bu hafta, sonra 16 ve 20 var. Mide bulantim biseyim de yook hic, iyi hissediyorum hafif yorgunluk harici
Teşekkür ederiim canımm senin belli olmadı di mi
ay yok fetal dna da yaptirdim ama bebisin cinsiyetini hollandada soylemiyolar, 20.haftayi beklicem soylemeleri icin. Ama 13.hafta kontrolum var bugun, sana yapilan gibi basindan tutup bakarsa ultrasonda odaklanip gormeye calisicammm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…