Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Saolun.Doktorum aslinda pek bişy demedi değer duşuk gibi dedi carsamba tekrar gel bakalim dedi.Araştirmalarim sonucunda aslinda degerim normal geldi 2 gunde 1 iki kat 110 olmasi lazim ben tabi 2 bucuk gün üzerine test verdim 155 çıktı.Bir dış gebeliği daha kaldıramam.Ağır bir amelyat geçirdim bir tüpümüde aldılar.Tek tüpüm var ve korkuyorum
Beta takibini aynı yerde aynı saatte yaptırın. Artış güzel aslında. Korkmayın sağlıkla sizinledir insallah

Herkese merhaba 🌸 24 yaşında taze gebeyim geçen yıl bi kaybım olmuştu. Sat 31 Mayıs . 2 temmuz 416 4 temmuz 1400 çıktı beta artış fazla geldi bana var mı böyle bir durum yaşayan ? Bugün doktor randevum var dualarınıza talibim inşAllah keseyi görebiliriz 🌸
Canım merhaba keseyı gorebıldınmı benım betada hızlı artısta

Herkese merhaba 🌸 24 yaşında taze gebeyim geçen yıl bi kaybım olmuştu. Sat 31 Mayıs . 2 temmuz 416 4 temmuz 1400 çıktı beta artış fazla geldi bana var mı böyle bir durum yaşayan ? Bugün doktor randevum var dualarınıza talibim inşAllah keseyi görebiliriz 🌸
Naptınız keseyi görebildiniz mi?

Kızlar bide gecikmenin kaçıncı gününde gördünüz keseyi benm bugün gecikmenin 6.günü ama keseyi göremedik beta hgc 2153 vajinal baktılar ama göremediler görünmesi gerekmiyomuydu?

Amiiin, 4 temmuzda beta 300 çıktı o gün keseyi göremedik,
Dün gittik keseyi gördük çok şükür. 30 temmuzda kalp atışı için çağırdı doktor. Yani ben hala duyamadım.

Sat 29 mayıs bu arada geç döllenme olduğunu söyledi doktor
Canımmmm 🥰 ortalama 6 haftadan sonra kalp atışı duyuluyor zaten takılma, yeter ki sağlıklı ilerlesin gebelik, bebişler sağlıkla bizimle olsun 👶👶

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 8-03-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI 🌸YAŞKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞITAHMİNİ CİNSİYETCİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸ŞEHİR

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 8-03-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI 🌸YAŞKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞITAHMİNİ CİNSİYETCİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸ŞEHİR
Merhabalar, aranıza bende heyecan ve hevesle katıldım 🤗

Hanimlar merhaba daha öncede yazmistim.Beta degerim dusuk diye yazmistm dıs gebelikten korkuyodum ama ćok sukur sonra fazlaca arttı keseyide gorduk.5+4 gunlugum.Sıkıntı şu 2 gun once iceerde kanama gordu sonradanda cok az lekelenmem oldu.Hastaneye yattim bugun ciktim doktor biraz moralimi bozdu.Sakliksizda olabilir dedi.Degerim çok artmadigini soyledi.4700 ken 2 gun sonra 7000 oldu icerden kanamm durdu ama lekelenmem var doktor haftaya salı gel bakalim sagliksizsa kürtaj ederz dedi.Sizce nasil artış sagliksiz olabilir mi.Benim gibi olanlar var mı

Kızlar bide gecikmenin kaçıncı gününde gördünüz keseyi benm bugün gecikmenin 6.günü ama keseyi göremedik beta hgc 2153 vajinal baktılar ama göremediler görünmesi gerekmiyomuydu?
Canım bazen beta hızlı ılerlıyor,ultrasonda 5.haftada gorunuyor genelde betaya takılma yani.gayet normal.pazartesıne gorursun ınsallah kesın olarak.vajınal degıl karından baktırmanı nacızane tavsıye ederım.(cok gerekmedıkce bence bebegı rahatsız etmemelıyız bu asamada henuz cok kucuk oldukları ıcın)

Evet gördüm. Geç döllenme dedi doktorum. Hem geç döllenip hem de betanın bu kadar fazla olması ilginç. 2 hafta sonra da kalp atışı duymaya gideceğiz.
Vajınal gormusundur ozaman keseyı muhtemelen degılmı canım?benım beta tahmınımce bugun 1500-2000 lerde ama doktor salı gunu cagırdı bızı keseyı gormeye.kesın gozukur o zaman sımdı bosuna bakmayalım karından dedı.keske benımkınede baksaydıda rahat bı nefes alsaydım🫠daha once bı dıs gebelık gecırdıgım ıcın bazı endıselerım var 🥲

Hanimlar merhaba daha öncede yazmistim.Beta degerim dusuk diye yazmistm dıs gebelikten korkuyodum ama ćok sukur sonra fazlaca arttı keseyide gorduk.5+4 gunlugum.Sıkıntı şu 2 gun once iceerde kanama gordu sonradanda cok az lekelenmem oldu.Hastaneye yattim bugun ciktim doktor biraz moralimi bozdu.Sakliksizda olabilir dedi.Degerim çok artmadigini soyledi.4700 ken 2 gun sonra 7000 oldu icerden kanamm durdu ama lekelenmem var doktor haftaya salı gel bakalim sagliksizsa kürtaj ederz dedi.Sizce nasil artış sagliksiz olabilir mi.Benim gibi olanlar var mı
Canım geçmiş olsun, şimdi bunları düşünmek için çok erken. Gebelikte kanaması olup fitille sağlıklı bebek dünyaya getiren yakınım da oldu. Bunu kesinlikle bilemeyiz, sağlıksızsa vücut onu genelde atıyor zaten. Aklın muhtemelen hep orda takılıp kalmıştır ama bu noktada tevekkül giriyor devreye. Eğer kaygıların çok yüksekse başka bir dr 'dan fikir almanı tavsiye ederim.

Kızlar gunaydın.benım ılk kan verdıgım gun yumurtlamadan 10-11 gün sonra
4 temmuzda aksam 20
6 temmuz sabah 96
9 temmuz sabah 466 çıktı.
dr artık kan almayalım 16 temmuzda gel keseye bakalım henuz daha kese gorunmuyor dedı.yükselişler 4 katı falan oluyor yani,bu iyi bişeymi🫠😊(daha once bı dıs gebelık gecırınce ınsanın aklına gelıyor malesef)

Vajınal gormusundur ozaman keseyı muhtemelen degılmı canım?benım beta tahmınımce bugun 1500-2000 lerde ama doktor salı gunu cagırdı bızı keseyı gormeye.kesın gozukur o zaman sımdı bosuna bakmayalım karından dedı.keske benımkınede baksaydıda rahat bı nefes alsaydım🫠daha once bı dıs gebelık gecırdıgım ıcın bazı endıselerım var 🥲
Yani ben bu doktorların vurdumduymazlığını anlamıyorum gerçekten. ben iki sağlıksız gebelik geçirdim biri 9 haftalıkken kalbi durduğu için, diğeri de 7 ay önce boş gebelik olduğu için kürtajla sonlandırıldı. Boş gebelikte değerlerim güzel arttı, kese göründü falan ama 5.5 haftalık olduğu için adam sonraki haftaya erteledi. Ertesi hafta izinli olduğu için bska bir dr gördü o da küçüktür kalp atışı dıyamayız diye 2 hafta sonrasına attı ki, 8 haftalık olunca başka bir hastaneye kalp atışı duymaya gittiğimde kesede bebek olmadığını öğrendik. Ve bu özel hastanede yaşanmış bir durum maalesef. Halen daha korkularım var, 37 yaşındayım, her şeyin gidişi farklı ama dr'lar olaya bizim gibi bakmıyor işte. 🥹🥹🥹 Ama kötü bir şey yaşandı diye hep böyle olacak diye bir şey de yok. Dış gebelik geçirip sonrasında sağlıklı gebelik yaşayan arkadaşlarım oldu.

Kızlar gunaydın.benım ılk kan verdıgım gun yumurtlamadan 10-11 gün sonra
4 temmuzda aksam 20
6 temmuz sabah 96
9 temmuz sabah 466 çıktı.
dr artık kan almayalım 16 temmuzda gel keseye bakalım henuz daha kese gorunmuyor dedı.yükselişler 4 katı falan oluyor yani,bu iyi bişeymi🫠😊(daha once bı dıs gebelık gecırınce ınsanın aklına gelıyor malesef)
Canım günaydın, sağlıklı ve seyrinde ilerliyor gibi maşallah 😍 bir kere kötü deneyim yaşadın diye hep yaşayacaksın diye bir şey yok, bu güzelliğin keyfini çıkar tatlı anne 🤩🤩🤩 kaç haftalık canım şu an gebeliğin

X