Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kahverengi lekelenmesi olup progestan kullanan arkadaşlarım, bir sorum var. Akıntınız beyaza dönüp tekrar açık kahveye döndü mü? Benim iki gündür gene az az kahve geliyor. Dün minibüs baya bir sarstı birazcık korktum

Kızlar vücut temizliğinizi nasıl yapıyorsunuz? Doktor bana jilet sürme güvendiğin bir yerde ağda yapabilirsin sorun olmaz dedi. Ama ağda yapmaya daha çok korkuyorum
Kızlar hamilelik ve emzirme dönemi geçtikten sonra lazer epilasyon tavsiye ediyorum o kadar rahat oluyor ki jileti tetanoz aşısı durumundan dolayı önermiyordur

Çok hareket edersem koyu kahveleşiyordu hep. son 2 gündür neredeyse sarımsı bir kahve tonu. hatta bazen beyaz şeffaf akıntı da geliyo. Gökkuşağindan hallice iç çamaşırları :)
Progestan kullanımınin 16. günündeyim
Korkma bence ya gelen lekelenme içeride birikenler zaten. Rengi kırmızıya da dönebilir korkma dedi doktorum

demek ki minibüsün sert darbeleri beni etkiledi :) ben de 14. gündeyim 1 gün atmamıştım 15 olcaktı

Kızlar biz de geldik be düşünüyorsunuz ? 8+1 iz geçen hafta devlette bir hafta geri gözüküyordu doktorum cihazdan cihaza da farkediyor dedi ama tam gününde iyi dedi sen kendine dikkat et dedi antibiyotik yazdı idrar yolu enfeksiyonu için

Eklentiler

• IMG_8311.jpeg
    99,6 KB · Görüntüleme: 55
oy maşallah maşallah minnoşaaa

Maşallah yaa sen büyütmüşsün bebeği :) 8. Haftada böyle kocaman mi görünecek yoksa cihaz mi iyiymiş ne güzel. Yuvarlakmis sanki senin kese de kız gibi duruyor o mevzu doğruysa. Hayırlısı olsun sağlıkla ömürle doğsun

cinsiyeti kız olan arkadaşımın da kesesi yuvarlaktı :)

ağızdan alınca yan etki yapıyormuş, vajinal atmaman mı gerekiyor?
Benim geçmişte enfeksiyon ve yoğun mantar öyküm olduğu için doktor vajinali bıraktırdı bir de onlarla ugrasmayalim diye :) ağızdan alınca da gözümü açamıyorum illaki 1 saat uyucam sabahkini içince. Akşam içince zaten direkt uyuyorum:) başka da yan etkisi yok çok şükür

Kizlar sizde de prilam sanki havada yuruyorsunuz sersem gibi yapiyor beyninizi oyle mi oluyor ben sanki havada yuruyorum
Evet bir kere kullandım ben aşırı sersem gibi yaptı uykulu kendinde olmayan bir haldeydim
Kizlar normalde tansiyon sorunu olanlar var mi? Beni prilam mi sersem gibi yapiyor tansiyon mu bilmiyorum bir tek gecen gun kalktigimda goz kararmasi olmustu
Benim doktorum ilk trimester dikkat etmen lazım tansiyon düşüklüğü göz kararması çok olur bol su içmelisin demişti ona dikkat etmeye çalışıyorum ama senin prilamdan olma ihtimali yüksek akşam bşraz daha erken mi içsen acaba
kızlar iştahı kesilen yok mu hiç acaba. Benim özellikle kahvaltıda hiç birşey yiyesim gelmiyor tost yaptım zar zor yedim
Beniö sabahları hiç iştahım yok zorla yiyorum bazen akşama kadar sürüyor, ama bazen de çılgınlar gibi yiyorum yedikçe yiyesim geliyo mesela dün, işten eve gelince gözüm dönmüş bi baton sucuğu kızartıp ekmek arası yedim kızarırken midem bulancak gibi de oldu ama sonlara doğruydu hemen aldım ocaktan yedim sonra naptım ben dedim bitince

Baya yakınlaştırdı ondan muhtemelen teşekkür ederiz Bana bir kız daha geliyor diyorsunuz yani Hadi hayırlısı olsun bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…