Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hiç uçuk çıkaran oldu mu ya? acaba uçuk kremi kullanmak zararlı mı bilgisi olan var mı sanırım uçuk çıkıyor dudağımda krem sürsem bi şey olur mu acaba dr bilgisi olan var mı

Ben bu ikisini kullanmaya basladim, sabah dus sonrasi mustelanin yagini suruyorum islakken, aksam da liearac suruyor. Gecen yil dogum yapan arkadasim goguslerini unutma sakin dedi, onlara ozellikle

Ay bunu öğrenmiş oldum artık olmaz
kafama tuz döktüler, burnumu kaşıdım erkekmiş. (ama ben alerjiğim yani burnum hep kaşınır ahahha) saçıma yüzük takıp tuttuk onda kız çıktı. makas bıçak yapın bana diyorum hahahha
saça yüzüğü duymamıştım ona da bir bakayım
Ben yaptırdım kocama ahahajjahahah makasa oturdum altın yüzüğü de yapmıştım. Yuvarlak- ileri geri- yuvarlak olarak 3 defa hareket etti anlamlarıni bilmiyorum altın yüzüğün
Ahaha hadi hayırlısı yuvarlak kız ileri geri erkek yuvarlak kız 3 çocuğun olacak yani

Selamlar kızlar ben doktordan geldim bu yeni doktoru çok sevdim şimdilik bununla devam ederim gibi geliyor. Dİğer doktorun odasında kasvetli bir hava alıyordum. Benim sat 20 Hazirandı ama 1 hafta geç döllenmişsin dedi. Vajinal muayene etti ve çok şükür bebeği gördü Kalp atışı dinletmedi ama ultrasonda kalbinin atışını ordaki hareketliliği gösterdi. Folbiol kullanıyordum onu bırak dedi onun yerine Elenatal diye bir vitamin verdi. Çok olumlu konuştu çok şükür..
Desteğiniz için teşekkürler.

Ben bu ikisini kullanmaya basladim, sabah dus sonrasi mustelanin yagini suruyorum islakken, aksam da liearac suruyor. Gecen yil dogum yapan arkadasim goguslerini unutma sakin dedi, onlara ozellikle
Evet evet memiktolar da önemli benimkiler de bir canlandı kızımdan sonra sönmüş balon gibiydiler

Ben okeyim 8 sene yapmadık bebiş. Gezdik tozduk yeter yapalim artık 3 tane
Süper öyle diyince yaşına baktım bende 29 yaşında hızımı doğurdum sonra zorlu süreçler yüzünden cesaret edemedim 34 te gebeyim keşke kuzum bir 3-4 yaşındayken yapmışım düşünüyorsan arayı çok açma insan gerçekten zorlanıyor

Allah o günleri göstersin inşallah ya arası az olsa daha iyi oluyormus evet

Gunaydiiiiin hanimlar
Isim dusunmeye basladiniz mi siz?
Ben hosuma giden isimleri not almaya basladim da cok zorlaniyoruz, Turkce ve İngilizce de ayni yazilisa sahip isimler ariyorum. Benim ismimi kimse soyleyemiyor burada cok zorlaniyorum, cocuk bunlari yasamasin, okulda da zorlanmasin istiyorum. Ama direkt yabanci bir isim de olmasin istiyoruz. Bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…