Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende de erkek görünüyor. Bende erkek hissediyorum. Gönlümden geçen kızdı. Ama hamile kaldığımdan beri hep erkek hissi var içimde. sağlıkla olsun da ne olursa olsun çok şükürr hiç önemli değil. tek istediğim kucağıma almak :) ben hatta 6 aya kadar bi şey almayı düşünmüyorum son aylarda alırım sonrasında da ihtiyaç oldukça alırım diye düşündüm
Biz de eşimle 5 -6 ay olsun dedik başta. Ama gidip geliyoruz sürekli bebek dükkanlarına elimiz boş dayanamayacağız sanırım. O yüzden cinsiyet belli olunca bir kaç bir şey alırız inşallah😍

Geçmiş olsun canım. Ben 2 yıl önce öğrendim tiroid hastası olduğumu. Zaten o günden beri ilacı kullanıyorum. Vücudum alışkın. Ama sakın ihmal etme. Hamilelikte tiroid yüskekliği bebeği çok kötü etkiliyor. Alışırsın. Ben hamile değilken bile ikk 1 hafta kötü olmuştum ilacı kullanırken. Kalp atısım artmıstı midem bulaşmıştı. Ama yapacak bir şey yok. Uyanır uyanmaz iç
merhabalar bende de graves var zehirli guatr diye de geçiyor troitlerim fazla çalışıyor. hangi hapı kullanıyorsunuz nasıl fark ettiniz? ben pridoksin alıyorum ve tedirgindim başta siz de mi onu kullanıyorsunuz

merhabalar bende de graves var zehirli guatr diye de geçiyor troitlerim fazla çalışıyor. hangi hapı kullanıyorsunuz nasıl fark ettiniz? ben pridoksin alıyorum ve tedirgindim başta siz de mi onu kullanıyorsunuz
Benim ultrasonlarımda zehirli ya da tehlikeli bir durum çıkmadı. Benim tiroidim neredeyse hiç çalışmıyordu. Yataktan kalkamıyordum gözümü açamıyorrdum o şekilde öğrendim. 5 küsür çıkmıştı ilk tahlilde yavas yavas düştü. 3 ayda bir kontrol ettiriyorum dozu arttırıp azaltıyor doktor. Euthyrox yazımı yanlış olabilir ötrox diye okunuyor onu kullanıyorum

Benim ultrasonlarımda zehirli ya da tehlikeli bir durum çıkmadı. Benim tiroidim neredeyse hiç çalışmıyordu. Yataktan kalkamıyordum gözümü açamıyorrdum o şekilde öğrendim. 5 küsür çıkmıştı ilk tahlilde yavas yavas düştü. 3 ayda bir kontrol ettiriyorum dozu arttırıp azaltıyor doktor. Euthyrox yazımı yanlış olabilir ötrox diye okunuyor onu kullanıyorum
hımm benimki tam tersi:)

Kızlar selamlar benim ilk bebeğim olacak bu size bir sorum olacak bildiğiniz annelik süreçleriyle ilgili önerebileceğiniz bir kaynak veya kitap var mı. Herhangi online atölyeler falan da olur. Ben hamileliğimi evde geçireceğim ve bu süreci verimli geçirmek istiyorum. Biraz içgüdüsel biraz büyüklerin deneyiminden faydalanarak anne olacak olsam da biraz da okumanın faydası olur sanıyorum. Sizin de bildiklerinizi duymak isterim. 🥰
1 bucuk yıl önce eltim doğum yaptı işte ona sordum. Çünkü o da çok araştırır okur falan her neyse. Dediği şu; günün sonunda bişey olunca anneni arıyorsun kitap falan boş :KK48:
Çok geçmiş olsun 💐 Benzer şeyler yaşamıştım İyi haberlerinizi bekliyorum

Hemen bende bakıyım

lierac bende alıcam İndirim falan olur mu diye bakıyorum bir süredir. Diş macunu da konuşulmuş onu da temiz içerikli almak istiyorum Florür olmayan kullanmalıyız diye biliyorum onun dışında neye dikkat etmeli bilmiyorum. Yves roshe markasının sanırım hamilelere özel temiz içerikli ürünleri varmış. Roll on duş jeli gibi onlara da bakıyorum Araştırmalarım sürüyor Splat markası denmiş burada sanırım şimdi onu araştırıyım diyorum
ben roll on şampuan saç kremi vs yves rocher alıyorum. Ama roll on 24 saat olanı al diğeri alüminyum içeriyor
Ben lazere gidiyordum baya azaldı aslında ama tam bitmemişti. öğrendiğimden beri bıraktım. o yüzden bende ağda jilet devam edeceğim sanırım doğana kadar. sonra devam ederim
aynı durumdayıım

Geçmiş olsun canım. Ben 2 yıl önce öğrendim tiroid hastası olduğumu. Zaten o günden beri ilacı kullanıyorum. Vücudum alışkın. Ama sakın ihmal etme. Hamilelikte tiroid yüskekliği bebeği çok kötü etkiliyor. Alışırsın. Ben hamile değilken bile ikk 1 hafta kötü olmuştum ilacı kullanırken. Kalp atısım artmıstı midem bulaşmıştı. Ama yapacak bir şey yok. Uyanır uyanmaz iç
Sağol canimm aynen uyanır uyanmaz içiyorum hemen 😔🌸

Benimki tam olarak fasulye şeklinde ilk günden beri uzun ince sona doğru 🤣 ağrılarımı sancılarımı da hep sağda hissediyorum. Her şey erkeği gösteriyor. Bakalım doğru çıkacak mı
ay sancıya göre de mi cinsiyet var :KK48:
kese muhabbeti doğruysa eğer sizinki barizz kızz :)
ay hadi inşallah ahahha
Biz de eşimle 5 -6 ay olsun dedik başta. Ama gidip geliyoruz sürekli bebek dükkanlarına elimiz boş dayanamayacağız sanırım. O yüzden cinsiyet belli olunca bir kaç bir şey alırız inşallah😍
ben de öyle dedim 6 ay falan olsun öyle alırım bişiler. Ama zor tutuyorum kendimi gdfssf

Gecmıs olsun canım.ilişki falan olduysa ondan olabılır,rahım agzında kucuk bı yara olabılır vs vs.rahımde kanama alanı yoksa harıka haber bununla gecmıs olsun.progestron bırlıgıne hosgeldın😄
Sağol canım 100 mg ağızdan verdi, günde 3 defa. İlişki olmadı bu hafta aslında, temizlik de yapmadım yorgun da değildim. Dün gece çok karpuz yedim. İnanılmaz sıkışmıştım sabah, patlıyor sandım 😂 ne bilim ona yoruyorum saçma da olabilir 😅

Sağol canım 100 mg ağızdan verdi, günde 3 defa. İlişki olmadı bu hafta aslında, temizlik de yapmadım yorgun da değildim. Dün gece çok karpuz yedim. İnanılmaz sıkışmıştım sabah, patlıyor sandım 😂 ne bilim ona yoruyorum saçma da olabilir 😅
belki önceden kalan kan gitmiştir :) benim doktorum bana öyle demişti ama benim kahverengiydi

Sanmıyorum canım ya, klozetin içi kıpkırmızıya bulandı resmen ve peçeteye pembe geldi ama tuvaletim bitince o da bitti anlamadım.
Kızzz karpuzmu işedin sen yoksa😁bıkere bı arkadas pancar yedıgınde olmustu hatırlıyorum.kanama alanı olsa gorurdu canım doktor,ıcın rahat olsun.dınlen ama yınede bırkac gun tabıkı

X