Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Lieracın kokusu kötüydü ama kendimi makine yağı sürüyormuş gibi hissediyordum. Şimdi daha doğal şeyler deneyeceğim. Zaten deri alıştı esnemeye çokta şey olacağını düşünmüyorum

Bugün 8+1 iz 6. Haftadan beri bulantılıyım ama kusma da yok heran kusacakmışım gibi değişik bir şey bazen ayağa kalkamıyorum başım dönüyor midem bulanıyor evde genelde hep yatar haldeyim
maşallah sizinki büyükmüş ya benim 6 haftalık henüz. ben işe gidip geliyorum 9-6. dün de temizlik yaptım bir güzel. ev biraz dağınık olsa bana geliyorlar. yaptıktan sonra pişman oldum korktum bi şey olursa diye ama çok şükür hafif hafif yaptım içim rahat etti en azından

liearac bende baktım da bulamadım internette siz eczaneden mi almıştınız? mustela da çok iyi diyorlar onu da alabilirim kararsız kaldım bende.
İnternetten alıyordum o zaman. Şimdi karar vermedim. Daha küçük ya zaten biraz arada normal kremlensek yeter. 4 5 aylıkken yoğunlaşırız.

Bazılarının hiç olmuyormuş inşallah öyle güzel bir süreç geçirirsiniz hem çalışıp hem bu süreç daha zor olurdu bulantı olmaması çok güzel bir şey

Bazılarının hiç olmuyormuş inşallah öyle güzel bir süreç geçirirsiniz hem çalışıp hem bu süreç daha zor olurdu bulantı olmaması çok güzel bir şey
ay evet inşallah bu şekilde devam eder. işi bırakabilme gibi bir durumum yok çünkü ama masa başı rahat çalışıyorum ay inşallah hepimizin sağlıkla ilerler :)

Benim de eşim evden çalışıyor. Sağ olsun ağır işlere yardım ediyor ama yemek işi bende mecburen. Dediğin gibi yoksa her gün menemene talip oluruz

Ya ne güzel bir rüya olmuş ben hiç görmüyorum cinsiyeti de görebildin mi bari :)

Benim de eşim evden çalışıyor. Sağ olsun ağır işlere yardım ediyor ama yemek işi bende mecburen. Dediğin gibi yoksa her gün menemene talip oluruz
Benim de ısrarla bulantım vs olmuyor olsa en azından canım şunu istiyor yapar mısın falan diyeceğim. bakalım salata dışında neler yiyeceğiz. akşam diyor ki karpuz doğrayabilir misin? dedim ki aşkım farkında mısın hamileyim ben. diyor ki daha içinde nokta kadar bile olmadı gezelim desem merdivenlerden koşarak inersin beni kandırma şimdi

Kizlar normalde tansiyon sorunu olanlar var mi? Beni prilam mi sersem gibi yapiyor tansiyon mu bilmiyorum bir tek gecen gun kalktigimda goz kararmasi olmustu

Hahahahkarpuz dogramak ıcın haklı

amaan çok şükür yok yok hiç olmasın inşallah ya belamızı aramayalım şimdi :)

Aynı şekil direk terk ediyorum ortamı kendimi odaya kilitliyorum koku geçene kadar çok zor yaaaa

Bİz aynı durumdayız şuan umarım hep böyle ilerler :) Ben bugün bebeği görmezsem hamile olduğuma ikna olmayacağım zaten

Lierac, biooil ve nemlendirici normal bir krem de almıştım sabah akşam birini sürüyordum. Marka değil de bence cildi nemlendirmek önemli.

Kesin kullan canım hem göğüslere hem de karna bol boş nemlendir bende Eylül gibi başlamayı düşünüyorum ama ne kullanacağıma henüz karar vermedim
sanırım bio oil alıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…