Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bu ishal sorunu bende de var yaa herkeste farklı bi etki ediyor sanırım kimisi ishal kimisi kabız :/
Bende tekim sanıyordum:) ben bıraktım kayısı falan yemıyorum canım süt yerınede hergun ayran ıcıyorum bır bardak,fazla yesıllık yemıyorum,o şekilde idare etmeye çalısıyorum.patates yemegı,oturtma,tava gıbı seylerı daha cok yemeye çalış ki ilerlemesin.

Günaydın kızlar, ben de tüp bebekle 6 haftalık hamileyim. Tahmini doğum Mart sonu- Nisan başı gösteriyor. 5.haftada karından kesemizi gördük, pazartesi de kalp atışı için gideceğiz. Çok heyecanlıyım ve korkuyorum inşallah her şey yolundadır 🙏🏻 bulantım olmuyor diye endişe ediyordum bu sabah bulantıyla uyandım 🙈 Hepimize sağlıklı ve keyifli bir hamilelik diliyorum 🫶🏻

Bende tekim sanıyordum:) ben bıraktım kayısı falan yemıyorum canım süt yerınede hergun ayran ıcıyorum bır bardak,fazla yesıllık yemıyorum,o şekilde idare etmeye çalısıyorum.patates yemegı,oturtma,tava gıbı seylerı daha cok yemeye çalış ki ilerlemesin.
benim zaten normalde midem çok hassas. bünyeme dokunacak değişik bi şey yediğim zaman hemen ishal oluyorum. yine değişmedi. kefir falan içtim zaten normalde kayısı yemiyordum sabah biraz daha iyiydim :)

Günaydın kızlar, ben de tüp bebekle 6 haftalık hamileyim. Tahmini doğum Mart sonu- Nisan başı gösteriyor. 5.haftada karından kesemizi gördük, pazartesi de kalp atışı için gideceğiz. Çok heyecanlıyım ve korkuyorum inşallah her şey yolundadır 🙏🏻 bulantım olmuyor diye endişe ediyordum bu sabah bulantıyla uyandım 🙈 Hepimize sağlıklı ve keyifli bir hamilelik diliyorum 🫶🏻
aaa bende 5. haftada keseyi gördüm. benim de 6 haftalık şuan. bende pazartesi kalp atışı için gideceğim :) bende de bulantı yoktu halen yok inşallah güzel geçer bu süreçç :)

Ayy bende az önce simit yedim sanki dünyadaki en lezzetli şeydi 😊
Öyle hissettiriyor gerçekten 😂. Ben mutfağa giremiyorum 2 haftadır yemek pişmedi evde . Eşim işten gelip bide yemek yapıyor bana da gün içinde yemek söylüyor dışardan buzdolabı görmek istemşyorum çıldırcsm 😩😩

aaa bende 5. haftada keseyi gördüm. benim de 6 haftalık şuan. bende pazartesi kalp atışı için gideceğim :) bende de bulantı yoktu halen yok inşallah güzel geçer bu süreçç :)
Aynı zamanda da doğum yapacağız muhtemelen 🙈 bulantım çok arada oluyordu, daha çok sabahları mide ekşimesi tarzında yaşıyorum. Bazılarında bulantı olmuyormuş, olmaması daha iyi aslında 🤭 ama kasık ağrılarım hep devam ediyor, bel ağrım da eşlik ediyor

Evet kilo akıp vermekten benim kalçamda da oldu hamileliğimde kullandım çatlak olmadı lierac kullanmıştım o zaman şimdide almış başını gitmiş bir de içeriğinden de çok emin değilim sen ne kullanmıştın

yaa ne kullandınızz? Ben daha hiç bişey kullanmıyorum
Lierac, biooil ve nemlendirici normal bir krem de almıştım sabah akşam birini sürüyordum. Marka değil de bence cildi nemlendirmek önemli.

Üzülme mühim bişey yoktur. İlk 3 ay normalmiş, mutlaka haber ver bize de.

Ben çatlamaya çok müsaitim. Ergenlikte popo, bacak hep çatladı
Kesin kullan canım hem göğüslere hem de karna bol boş nemlendir bende Eylül gibi başlamayı düşünüyorum ama ne kullanacağıma henüz karar vermedim

Öyle hissettiriyor gerçekten 😂. Ben mutfağa giremiyorum 2 haftadır yemek pişmedi evde . Eşim işten gelip bide yemek yapıyor bana da gün içinde yemek söylüyor dışardan buzdolabı görmek istemşyorum çıldırcsm 😩😩
ne güzell yaa :) ben her işimi kendim yapıyorum hiç hamile gibi değilim henüz. kendimi naza da çekemiyorum balık pişirip yiyiyorum o derece. biz herhalde eşim yemek yapacak olsa her gün ya salata ya dışarıdan yeriz diye düşünüyorum ahaha :KK70:

Lierac, biooil ve nemlendirici normal bir krem de almıştım sabah akşam birini sürüyordum. Marka değil de bence cildi nemlendirmek önemli.
Bende tek lierac kullandım tek başına işe yaramıştı ama tabi vücudun kuruluğuna da bağlı sanırım bir de mustelanın biooili barmış içeriği daha iyi diyorlar onu merak ediyorum risk alsam mı sadece lierac mı alsam diye düşünüyorum

Bende tek lierac kullandım tek başına işe yaramıştı ama tabi vücudun kuruluğuna da bağlı sanırım bir de mustelanın biooili barmış içeriği daha iyi diyorlar onu merak ediyorum risk alsam mı sadece lierac mı alsam diye düşünüyorum
liearac bende baktım da bulamadım internette siz eczaneden mi almıştınız? mustela da çok iyi diyorlar onu da alabilirim kararsız kaldım bende.

Ay benimde öyle gerçekten eşim çok destek oluyor Allah tan öğretmen yanımda sabah akşam destek oluyor ev işlerini yapamıyor ama olsun yemek yapması da yeter yemek yaparken o koku odaya geldiğinde bile maf oluyorum yerken bazen burnumu tutmaya çalışıyorum çabuk geçer şu süreç inşallah 🙏🏻

Ay benimde öyle gerçekten eşim çok destek oluyor Allah tan öğretmen yanımda sabah akşam destek oluyor ev işlerini yapamıyor ama olsun yemek yapması da yeter yemek yaparken o koku odaya geldiğinde bile maf oluyorum yerken bazen burnumu tutmaya çalışıyorum çabuk geçer şu süreç inşallah 🙏🏻
sizin kaç haftalık oldu daha büyük o yüzden mi başladı acaba bulantılarr :)
belirti olsa bi dert olmasa bi dert ya inşallah sağlıkla ilerler sürecimizz

liearac bende baktım da bulamadım internette siz eczaneden mi almıştınız? mustela da çok iyi diyorlar onu da alabilirim kararsız kaldım bende.
O zaman 2018 yılında 185 tl ye mi ne almıştım eczaneden şimdi internetten baktım 1000 küsür liralarda ama netten alınca da çakma riski olur mu bilmiyorum hem o kdar para verip hemde o risk alınır mı bilemiyorum lierac çatlak kremi yaz çıkıyor site isimi verebiliyormuyuz bilmiyorum da bir de büyük 9 ay boyunca yeriyor artmıştı hatta benim çöp oldu gitti

Ay hiç sormaaa çok şiştim ve sancı vardı resmen korktum ya birsey olacak diye ama bugün iyiyim çok şükür umarım sadece gazdan dolayı olmuştur 🥹
Oluyor arada dayanılmayacak farklı boyutlarda olursa doktoruna danış geçmeyen olursa. Rahim büyüyor alan açılıyor benimle o yüzden bu tarz ağrı ve sancılar da normal. Akşam 5-6 aylık gibi oluyorum resmen🤦🏻‍♀️

O zaman 2018 yılında 185 tl ye mi ne almıştım eczaneden şimdi internetten baktım 1000 küsür liralarda ama netten alınca da çakma riski olur mu bilmiyorum hem o kdar para verip hemde o risk alınır mı bilemiyorum lierac çatlak kremi yaz çıkıyor site isimi verebiliyormuyuz bilmiyorum da bir de büyük 9 ay boyunca yeriyor artmıştı hatta benim çöp oldu gitti
benim baktığım serumdu siz krem olanı kullandınız yani memnundunuz değil mi

sizin kaç haftalık oldu daha büyük o yüzden mi başladı acaba bulantılarr :)
belirti olsa bi dert olmasa bi dert ya inşallah sağlıkla ilerler sürecimizz
Bugün 8+1 iz 6. Haftadan beri bulantılıyım ama kusma da yok heran kusacakmışım gibi değişik bir şey bazen ayağa kalkamıyorum başım dönüyor midem bulanıyor evde genelde hep yatar haldeyim :KK43:

Dişlerimi fırçalarken aklıma geldi. Kızlar hangi diş macununu kullanıyorsunuz. Yani başka özel bişi kullanmamız gerekir mi?
Splat kullanıyorum yıllardır. Özel bir şey gerekiyor mu bilmiyorum içeriği temiz diye bildiğimden onu kullanıyorum. Gratiste satılıyor
Aynen canım ben de splat kullanıyorum 👍🏼

X