2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Selam kızlar, ben de 24+0 ım. Bugün 50 lik şeker yükleme yaptırdım. 126 çıktı. Doktor problem yok dedi. Oğluşum 679 gr olmuş. Ayda 1 gidiyorum doktora. Karnım çok büyüdüğü için şeker konusunda şüplenmiştim ama çok şükür birşey çıkmadı. Darısı hepinizin başına 🙏🏻 38. Yaşındayım ve 2. Anneliğim olacak inşallah. Baştan beri hepinizi takip ediyorum ☺️

Emin olun 40larda da aynısı oluyor. Eskiden gözüme ne büyük görünürdü, şimdi 20'den farkı yok. Ruh hep genç kalıyor kızlar ve ne ara büyüdüğünüzü asla anlamıyorsunuz.
Yaş almaktan korkmuyorum yaşlanıyorum triplerim yok ama cidden ömür hızlı bitiyor çok kısa gibi geliyo 🥹

Yaş almaktan korkmuyorum yaşlanıyorum triplerim yok ama cidden ömür hızlı bitiyor çok kısa gibi geliyo 🥹
20'ye kadar uzun, 20'den sonra kısa. 20'den sonra sanki zamanın akış hızı artıyor. 20'den önce gün çok uzun gelirken, simdi sanki 72 saat olsa 1 gün yetmeyecek.

Ben ilk gün aç gittim hiçbir şekilde kendini göstermedi hareket etmedi. Inceleyemedik dediler. Bir daha gel dediler. Kahvalti yapip gittim. Kahvaltidan 2 saat sonra muayene oldum inanilmaz hareketliydi karnın ön tarafına gelmişti. Çok güzel gördüler. Çikolata kahve vs bunlara inanmiyorum ama aniden kan sekeri yukseliyor yeterli tepkiyi alamayabilirsin beybiden
Çok teşekkür ederimm🌸

ya aslında ben de gebe okulu düşünüyorum da, doğumdan sonra 3 ay annemin yanında olacağım zaten, kadın 3 tane çocuk büyütmüş, gerek yok diyorum. kafam karışık :)
Anneler sağolsun onların tecrübeleri başımız üstüne 😍 ama bu eğitim doğum anı ve önces için de önemli. Bir arkadaşım eğitim aldı doğuma öyle gitti. Doğumdan sonra konuştuğumuzda aklımda hep o bilgiler vardı ve çok işime yaradı sen de mutlaka git dedi. Ben zaten istiyordum iyice emin oldum 😅😅

Bence de eğitim yine de önemli doğum sonrası anneler yanımızda yanlış bildiği şeyler de var ben de ilk çocukta kitap falan okudum nefes egzersizi falan sancımı çekerken çok iyi geldi yoksa dayanamazdım doğururken de çok zorlanmadım biraz bilgi almakta fayda vardır her zaman🥰

X