2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kızlar bu arada şeker ile ilgili sorunu olanlara bi tavsiye ile geldim, Metro marketten kendi markası ile çıkardığı mercimek makarnasından aldım. Çok güzel gluten yok şeker yok. Bildiğiniz makarna gibi tadı. En büyük şeker kaynağı ekmek, hamur , makarna işleri. Denemek isteyen olur diye yazayım dedim .

Kızlar bu arada şeker ile ilgili sorunu olanlara bi tavsiye ile geldim, Metro marketten kendi markası ile çıkardığı mercimek makarnasından aldım. Çok güzel gluten yok şeker yok. Bildiğiniz makarna gibi tadı. En büyük şeker kaynağı ekmek, hamur , makarna işleri. Denemek isteyen olur diye yazayım dedim .
Pastavillanin da bezelyeden makarnası var canim tavsiye ederim. Metro marketteki gibi yogun bir kokusuda yok. Normal beyaz un makarnasi gibi

Kızlar 102 nabız çok mu? 30 yaşındayım. Bugün yemekten sonra su şişesi doldururken elim ayağım boşaldı da, genelde 80 falan çıkardı nabzım

Kızlar her akşam yemekten sonra ortadan yarılıverecek gibi oluyor karnım🤣 Nasıl bir şişkinlik, nasıl bir şişkinlik. Hayır çok şey de yemiyorum, yemekten sonra hemen uzanmam gerekiyor, oturukça durursam karnım sıkışıyor😅

Kızlar her akşam yemekten sonra ortadan yarılıverecek gibi oluyor karnım🤣 Nasıl bir şişkinlik, nasıl bir şişkinlik. Hayır çok şey de yemiyorum, yemekten sonra hemen uzanmam gerekiyor, oturukça durursam karnım sıkışıyor😅
Bu aksam ben öyle oldumm nereye nasil oturacagimi bilemedm resmenn😂😂

Benim de öyle ki benim hamilelik 5,5 aylık ama yedikten sonra 9 aylık öyle bir şişkinlik 😂

Kesinlikle, aynı ben. Sadece akşamları oluyor. Sanki dünyaları yemişim gibi şişiyorum. Sol tarafıma yatınca göbek de bebek de yana kayıyor rahatlıyorum. 😄

Ben de böyleyim yoruluyorum resmen az yiyorum bi de yerim tok tam tabak yemeğe 😅sandalyede duramıyorum hemen koltuğa geçiş 😄

Kızlar 102 nabız çok mu? 30 yaşındayım. Bugün yemekten sonra su şişesi doldururken elim ayağım boşaldı da, genelde 80 falan çıkardı nabzım
Çok mu bilmiyorum ama sağlık ocağındaki ebe bemim nabzı yüksek görünce kansızlık vardır sende dedi, demir ilacı alıyordum zaten . Nabız yüksekliği kansızlığa da bağlı artabiliyomuş

Kızlar çamaşır yumuşatıcısı aldınız mı bebişler için
Siveno’nun çamaşır sabunu adı altında hem deterjan hem de yumuşatıcı olarak kullanılan ürününü almayı düşünüyorum. Bu markanın roll-onunu kullanıyorum bitkisel olduğu için. Çok memnunum. Deterjanı kullananlar da çok memnun. Burada kullanan arkadaşlar varsa onların da yorumunu merak ediyorum. 😊

kızlar tetanoz aşısı oldunuz mu?Kafam karıştı benim bayağı her doktor ayrı bir şey diyor 😣
Ben adacel olmayi düşünüyorum. 30. Haftada vurulan tetanoz, difteri, boğmaca karma aşısı. Erken dogum riskini görece ekarte eden, güçlü bir aşı. Eczaneden kendimiz satin alip saglik ocaginda vurdurucaz.

İyi geceler arkadaşlar:) detaylı ultrasona girmeden önce bi şeyler yiyip içmek gerekli mi ? Bebeğin hareketli mi olması için tatlı yiyorlarmış gerekli mi bu sizce ?

İyi geceler arkadaşlar:) detaylı ultrasona girmeden önce bi şeyler yiyip içmek gerekli mi ? Bebeğin hareketli mi olması için tatlı yiyorlarmış gerekli mi bu sizce ?
Ben ilk gün aç gittim hiçbir şekilde kendini göstermedi hareket etmedi. Inceleyemedik dediler. Bir daha gel dediler. Kahvalti yapip gittim. Kahvaltidan 2 saat sonra muayene oldum inanilmaz hareketliydi karnın ön tarafına gelmişti. Çok güzel gördüler. Çikolata kahve vs bunlara inanmiyorum ama aniden kan sekeri yukseliyor yeterli tepkiyi alamayabilirsin beybiden

X