2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kesinlikle ya doktora diyordum ki kasıklarımda segirme oluyor arada. Cok normal cunku hamilesin. Bugunku doktor daha ben bisi demeden bebegin pozisyonundan dolayi neler olacagini tek tek nedeni acikladi
Ya bir de doğumu düşünüyorum en savunmasiz halimiz doktora koşulsuz güvenmek gerekiyor o yüzden iyi iletişimde olan doktor çok çok önemli kuzum

Ayy allahtan iyisiniz ikinizde. birak kalsin temizlik vs bebis ve senin sagligin daha önemlii

Canım çok şükür ya dinlen bol bol çok dikkat et çok geçmiş olsun aynen anneler kendinizi çok yormayın sağlığımız bebişimiz daha önemli ağır temizliklere girmeyin

Bence de işleri bırak senden bebeğinden önemli değil . Çok şükür bir sorun yok bol bol dinlen inşallah toparlarsın en kısa zamanda

Ya Allah korusun çok fena bi durum. Acaba hiçbir belirti yaşamadı mı kanama sancı vs ?

Ben hareket konusunda çok sıkıntılıyım kızlar günde 1 kere hissediyorum adam akıllı bazen de gece yatarken, keşke saat başı hatırlatsa kendini. Çok endişe ediyorum gün içinde. Bi gün çok sık hissetmiştim sadece şaşırdım hatta bi şey mi oldu sandım. 23+4 oldum bugün

Bu haftalarda sürekli değil zaten bebek hareketleri canım endişelenme çok çok uzunca hissetmesen neyse ama hissetmedigin de olmuyormuş. Bende 20. Haftada hissetmiyorum diye endişe edip gittim yersiz çıktı endişem birkaç haftaya daha sıklasir hareketi merak etme

Ayy canım yaa çok geçmiş olsun lütfen bundan sonra olabildiğince dikkat et. Rabbim beterinden korusun bir daha yaşatmasın iğnelerini de düzenli kullandın mı bir şey olmaz Allahın izniyle

Tabi tabi iyice dinlen hem fiziksel hem psikolojik olarak. Kendine çok iyi bak Allaha emanet ol

Ayy canım yaa çok geçmiş olsun lütfen bundan sonra olabildiğince dikkat et. Rabbim beterinden korusun bir daha yaşatmasın iğnelerini de düzenli kullandın mı bir şey olmaz Allahın izniyle
İnşallah ćanm inşallah vllha senle konuşurken birdaha toparlyamdm en son sana yazdm sonra vardım hastane ye sonrası çok korku oldu

Allah hepimize kolaylık versin. Göz açıp kapayıncaya kadar geçsin zaman, sağlıkla alalım kucağımıza bebeklerimizi.

Çok geçmiş olsun. Bir daha böyle bir şey yaşama inşaallah. Bazen kendimizi düşünemiyoruz ama bebeğimiz için önce kendimizi düşünmeliyiz. Az kaldı biraz daha sabredelim.

Gün içinde uzanma şansın az mı oluyor? Çalışıyorsan ve surekli oturuyor ya da ayaktaysan hareketler azalıyor. Ama yan yatınca hemen başlıyor tekmeler.

Arkadaşlar selam siz daha öndesiniz tecrübelisiniz diye sormak istedim ben şu an 22 +3 um bebek bazen saga toplanıyor gibi oluyor resmen görüyorum sagda olduğunu ve bugün sanki ortaya toplanmıştı sertlik falan yoktu ama ortada baskı hissettim ve korktum sanki çıkacak gibiydi hemen uzandım ağrım falan yok böyle şeyler oluyor mu size de ya da oldu mu?
Cuma günü kontrolüm bir an önce gelsede artık rahatlasam.

Canım çok geçmiş olsun yaa çok üzüldüm daha iyisindir inşallah boşver evi köyü hiç bir şey senden ve bebişinden kıymetli değil yat dinlen bolca Allahim bi daha göstermesin toparlayınca yaz mutlaka bizi unutma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…