2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Günaydın kızlar yataktym önceleri farklı sebepten yatan arkadaşlar birşey sorcm size bn dünden beri çok şiddetli hissediyorum bebeği sürekli güm güm gece de yatrmadi kalkamıyorum da döndüm durdum şuan bile kıpır kıpır maşallah siz yatınca böyle hisetinizmi normal dir demi çünkü ben çok az hissediyorudum hep

Konuştum doğum esnasında kanama alanı konumu v.b karar veririm dedi.

Günaydın canım normaldir benimki de maşallah bu ara kıpır kıpır özellikle zaten uzanınca yatarken hissediyosun

Ben çoğunlukla yatar vaziyette olduğum için sürekli hissediyorum bebeğimi. İlk zamanlar ben de korkmuştum ama hiçbir sıkıntı olmadı. İçin rahat olsun, dinlendiğimiz için çok hissediyoruz.

Allahın izniyle bişey olmaz canım ben de yediğime dikkat edemiyorum bu ara ya arada kendimi tutuyorum ama şekeri ekmeği kesmem lazım tamamen
Bnnde ekmeği şekeri kestim tamamen abur cubur hiç yok ama midem dün cok yandı bir çay bardağı sadece kola içtim onaa yorduum şuan akşam salata ve fırında kabak yedim o kadar

Ben çoğunlukla yatar vaziyette olduğum için sürekli hissediyorum bebeğimi. İlk zamanlar ben de korkmuştum ama hiçbir sıkıntı olmadı. İçin rahat olsun, dinlendiğimiz için çok hissediyoruz.
Gerçekten şuan bile güm güm ya yicem hiç bu kadar hisetmemistm.disardan karnm inip kalyo

Canım bence artık haftanın ilerlemesinin de etkisi var. Ben son üç haftadır baya hissediyorum. Şu an mesela sırt üstü uzandım karnım resmen dalga dalga bu arada hep sırt üstü yatma sağa sola da dön

Allah yardımcısi olsun inşallah onunda sen nasıl oldunn cnm
Kendimi yorduğumda sancım var ayrıca boğazımda kötü işin kötü tarafı bulunduğum yerde hamilelerin kullanacağı antibiyotik yok napıcam bilemiyorum doktor bana b ve c vitamini al dedi portakal yiyip ıhlamur içerim günde 1 artık ne yapayım

Valla bacım benim kini durdurabilene aşk olsun valla normal yani büyüdü sıpalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…