2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar tünaydınlar. Tam bahar havası Ben sayfalar birikmesin diye girip arada okuyorum ama yazamıyorum zaman kaybı olmasın diye Zira bu temizliği ya bitireceğim, ya bitireceğim. Moralim harika, heyecanım yüksek Enerjik ve her şeyi halledebilirim gibi hissediyorum. Misler gibi oturmama az kaldı Eflatunc umarım iyidir. Herkese iyi baharlar

Kızlar doktorumu ve hastanemi değiştirdim ve şu an çok doğru karar vermişim diyorm. Medicana metin beye gidiyordm ama her gittiğimde azar yiyordm resmen. Beykent hastanesi hatice hanima gectim. Melek gibi doktor bayıldımm. Bebegimin hareketlerini o kadar net gördüm ki cok keyifliydi. Diger yerde ölçulerini alıp birakiyordu.Hem dogum fiyatida uygun dogum teminatımı aşmayacak.

Kuzum kolay gelsin bende haftaya yaymak istiyorum temizlik işini kocam da hevesli bayağı temizliğe birlikte yapacağız gibi perde ve camları hallederim ben dedi zaten büyük iş o benim evde. 5+1 her yeri cam yüksek katta acayip rahatlatır beni. Şimdi yürüyüşe çıktım ama pek bahar değil burda bildiğin yaz havası var. Bu yaz yandık belli ki Allah kolaylık versin lohusa donemlerimizde inşallah

Kızlar bebiş hareketlerinizde değişiklik var mı? Benim önceleri tekme şeklinde takılıyordu bir haftadir bir yerleri ile yokluyor gibi bir de kafasının olduğu yer çıkıntı gibi olup top şeklinde tekrar eski haline dönüyor. Benim karnımı oksadigim gibi o da içerden aynı seyi yapıyor gibi hissiyatı daha çok

Maasallah sizin kac haftalık

Ben artık baya baya tekme hissediyorum yaa çok değişik

Çok çok iyi yapmışsın doktor tavrı da ilişkisi de çok önemli bence gebelikte. Ben inanılmaz seviyorum doktorumu, acil durumlarda farklı doktora görününce daha da iyi anladim bunu. Hastanede de önemli ama bence doktor çok çok daha önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…