2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Göztepedeki doktorusa biliyorum bu arada o da iyi bir doktor arkadaşımın detaylısını yapmıştı 😌
İnşallah gidince hayır yeni ücretten ödeyeceksiniz demezler size
Maltepe ercüment beyi tekrar teyit ettim zam gelmiş 4000 olmuş. Göztepedekine randevum vardı zaten iptal etmicem artık 3800 oda kısmet. Doktora iyi diyen çok bazıları da hiç konuşmuyor demiş görcez artık😀

Kızlar merhaba. Ağustos annelerinden geliyorum 🥰 temmuz sonu da olabilir doğumum o yüzden bu grubu da takip ediyorum. Detaylı ultrason için haftasonu randevum var medicalpark göztepe ücret olarak da 3800 tl dediler fiyatlardan hıç haberim yok normal mi sizce? Anadolu yakası pendik maltepe kozyatağı o civar larda önerebileceğiniz perinatolog var mı memnun kaldığınız?
Ben emseye gittim. Cuma ve cumartesi günleri bir kadın perinatolog geliyor. Gayet güzel ilgilendi ben memnun kaldım. Ücret de 3000₺ idi🌸

Bu artışlar tüm hastanelerde olacak. Yeni vergi zamları geldi, kazandıkları kurtarmamaya basladı. Özel hastanelerdeki doktorlar kendi odalarını kiralıyor hastaneden, oranın tüm gideri, sekreter maaşı doktorun sahsına ait elektirik, su, ısınma ve diğer yardımcı personel maaşları, ameliyathane giderleri filan ortak havuzdan ödeniyor, yani doktor sadece hasta bakmıyor muhasebe hesapları da yapıyor. Hatta aile hekimlikleri de bu sekilde. Aile hekimleri odaları devletten kiralıyor ve aile sağlığı merkezinin tüm giderleri ve hemşire hariç çalışanların maaşları orda çalısan doktorlara ait. Hatta oranın içine alınan eşyaları da kendileri alıyor:)) Tanıdığım 2 doktor özelden ayrılıp devlete geçmeyi planlıyor. Yani ya o zammı yapacaklar ya da devlete geçecekler mecbur.
Fiyat algımı o kadar yitirdim ki anlatamam. Hayatımın şokunu kızımın okul ücretinde yaşadım sanırım daha da hiç bişeye şaşırmam 😁
Kötü günler bitti daha kötü günler başladı diyebilir miyiz 🥹

Selam 🌺
Hem maltepe MedicalPark hemde Pendik MedicalPark ta aynı perinatalog uzmanı prof dr var. Ben ve burdan bi iki kişi daha gitti aşırı memnun kaldık. Maltepe 3000 Pendik 3300 fiyatı.
Şubat başında randevumu aldığımda 3400 tl idi ancak randevu günü gittiğimde fiyat 4000tl olmuş arada 20 gün gibi süre geçmişti 🥲 ger ay başı ya da ortası zam geliyormuş şok olmuştum 😬😬telefonla yine fiyat bilgisi alınmasında fayda var

Fiyat algımı o kadar yitirdim ki anlatamam. Hayatımın şokunu kızımın okul ücretinde yaşadım sanırım daha da hiç bişeye şaşırmam 😁
Kötü günler bitti daha kötü günler başladı diyebilir miyiz 🥹
Al benden de o kadar. Kızım yüksek burslu ama burs sadece eğitim bedelini karşılıyor. Yemek, servis ve kitaba( kitaplar yurt dışından geliyor dolar ile tabi) geçen senenin 2 katı ödedik ve oldukça yüksek bir meblağ.
Önümüzdeki zaman ne getirecek bilmiyorum, anı yaşamaktan başka çaremiz yok.

Şubat başında randevumu aldığımda 3400 tl idi ancak randevu günü gittiğimde fiyat 4000tl olmuş arada 20 gün gibi süre geçmişti 🥲 ger ay başı ya da ortası zam geliyormuş şok olmuştum 😬😬telefonla yine fiyat bilgisi alınmasında fayda var
Ben geçen sepete bir şeyler atmıştım, biraz bekliyeyim de belki aklıma baska şeyler gelir diye 1 gün beklettim, sepete attıklarıma zam gelmişti ertesi gün ve 300 lira civarı fazla ödedim🤣 20 gün yine uzun bir zaman dilimi olmuş.

Kızlar iyi akşamlar benim gebelik şekeri çıkmıştı ćanm çok tatlı çekiyor kızlarr bu durumda olan arkadaşlarm çok canınız çekince ne yapıyorsunuz 😥evre hazır limonata var market ten alınmış odamı içilmiyo😥😥

Kızlar iyi akşamlar benim gebelik şekeri çıkmıştı ćanm çok tatlı çekiyor kızlarr bu durumda olan arkadaşlarm çok canınız çekince ne yapıyorsunuz 😥evre hazır limonata var market ten alınmış odamı içilmiyo😥😥
Geçen burda yine tarif vermiştim. İki tane ya da istediğin kadar muzu dilimle buzluğa at biraz donsun sonra üzerine kakao koyup blender ile çek. Dondurma puding arası bir şey oluyor. Hindistan cevizi ya da çekilmiş fındık da ekleyebilirsin.

Geçen burda yine tarif vermiştim. İki tane ya da istediğin kadar muzu dilimle buzluğa at biraz donsun sonra üzerine kakao koyup blender ile çek. Dondurma puding arası bir şey oluyor. Hindistan cevizi ya da çekilmiş fındık da ekleyebilirsin.
Bir tane muz var o yetrmi bu saate çok kötü oldum ya yandaki komşum tatlı yaoyolsr kokusu beni bitirdi oturup ağladım ya gebelikte şeker yüklemesi çok kötü ya.3 ay nasıl geçecek 😥ilk başlarda zatn dişim ağrıyor du tam iyileşti bu çıktı

Bir tane muz var o yetrmi bu saate çok kötü oldum ya yandaki komşum tatlı yaoyolsr kokusu beni bitirdi oturup ağladım ya gebelikte şeker yüklemesi çok kötü ya.3 ay nasıl geçecek 😥ilk başlarda zatn dişim ağrıyor du tam iyileşti bu çıktı
Yeter yeter bir kase de çıksa iyidir 😅 ayy evet yaa başından beri uğraşıyorsun inşaallah bir an önce düzene girer şu şeker

Yeter yeter bir kase de çıksa iyidir 😅 ayy evet yaa başından beri uğraşıyorsun inşaallah bir an önce düzene girer şu şeker
İnşallah ya ccuma oğlum evde acaba yarnmi gidip kan versem o kadar kötü oldum düştüğünü görünce blki değer diyip devam ederim şuan resmen acı çektim ya 🤦🏻‍♀️

Biz senle damdan düşen anneleriz. Plansız, programsız çat diye geldiler. Etrafıma 1 çocuk gayet yeter diye ahkam keserken, oturmuş bebek hazırlığı yapıyorum🤣 Rüyada gibiyim.
Bende varim bende yas 37 😃 artik olmaz derken geldi. Ilki de tup bebekti 😄 hala inanmiyorum bazen

İnşallah ya ccuma oğlum evde acaba yarnmi gidip kan versem o kadar kötü oldum düştüğünü görünce blki değer diyip devam ederim şuan resmen acı çektim ya 🤦🏻‍♀️
Yaa kıyamam git ver bakalım 😕 bana da sağlıı ocağından hemşire mesaj attı bugün. Tetanoz aşılarını vurmamışız diye. Evet dedim istemedim. Tamam o zaman haftaya gel kontrollerini yapalım kan da alırız dedi

Yaa kıyamam git ver bakalım 😕 bana da sağlıı ocağından hemşire mesaj attı bugün. Tetanoz aşılarını vurmamışız diye. Evet dedim istemedim. Tamam o zaman haftaya gel kontrollerini yapalım kan da alırız dedi
İnşallah giderim cnm ya😥 seninde güzel geçsin kontrollun inşallah

Kızlar böbrekten sonra ben şimdide alerjik rinit oldum burnum şarıl şarıl 🥺🥲 eşim ya sen grip bile olmazdin ne oluyor sana diyor. Dün hapsirmaktan burnum kanadı aşırı hemde. Bugün tuzlu su ile nazal temizleme yaptım ortada bişi yok afedersiniz sanırım burun etlerim şişmiş varsa başına bu tarz bişi gelen tavsiyelere açığım 🙏

X