2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Canim ben gidiyorum Pendik Medical parka neden değiştirmek istiyosun
Çünkü ben ataşehir acıbademe gidiyorum ama fiyatlar inanılmaz uçmuş durumda. Başka bir özel hastane ne kadar daha kötü veya iyi olabilir ki acıbademden diye düşünüyorum ilgi alaka olarak. Kartaldayım ben evime daha yakın bir hastane daha verimli olur iyi de bir doktor bulursam diye düşündüm.

Pendik medical parka gidiyorum bende evime çok yakın ve sağlık sigortamız %100 larşıladığı için.bi kaç doktor denemiştim memnun kalmadım baştan savma bian önce gönderme çabası içindeydiler.sonunda buldum doktorumu kibar güleryüzlü bi beyfendi uzun uzun bakıyor ultrason da detaylıca anlatıyor ben çok memnun kaldım bu açıdan.
İsmi nedir acaba doktorunuzun ? Ben bazı doktorların mesai saatleri dışında gelmediklerini doğuma duydum o yüzden özel olarak tek tek araştırmaya çalışıyorum doktorları 😅

Ćanm bnde bir kere tutum sonra iki gün geçti oğlum lütfen beraber tutalım dedi tutum çok kötü oldum kusmsm başladı bir anda bitkin düştüm bebek hareketleri de yok gibiydi çok korktum bugün gitim değerlerim çok düşmüş zorlanınca hemen bırak gerçekten olmyo bazen
Bıraktım da ne bileyim daha kontrolüme de var Ramazan sonu gidicem

Ćanm bnde bir kere tutum sonra iki gün geçti oğlum lütfen beraber tutalım dedi tutum çok kötü oldum kusmsm başladı bir anda bitkin düştüm bebek hareketleri de yok gibiydi çok korktum bugün gitim değerlerim çok düşmüş zorlanınca hemen bırak gerçekten olmyo bazen
Ay olmuyo tabi bizim bebeler tam kilo alma döneminde vücudumuzda ne varsa sömürüyolar şimdi olmayınca besinsiz kalacaklar 🙁 kışın borçları öderiz artık

Tatlı arada kontrollü yiyorum çok canım çekerse
Disardan yemek yememeye çalışıyorum.
Ben zaten hamilelikte biraz fazla kiloyla yakalanmıştım. Şu an başlangıçtan beri sadece 1 kg almisim. İlk 3 ay biraz kilo kaybım olmuştu. Totalde 22.haftaya kadar +1 kilo ile gelmiş oldum. Kendimi bebek icin frenliyorum açıkçası
15 kilo alan ben bunu beğendim 😸😸😸 Nasıl yemiyosunuz ya tabrikler 👏

Evet kesinlikle kışın tutmak bazıları tutabiliyo herkesin bünyesi bir değil ya
Geçen gün doktordan dinledim. Bebek küçükken yani kilo alma dönemine girmeden tutulabilir diyodu. Sonra bebek hareketsiz diye geliyolar yada erken doğuma yol açıyo diyordu 😣 ay ztn erken doğum riskim var ben göze alamam kışın nasip olursa kapatırım farkı

Geçen gün doktordan dinledim. Bebek küçükken yani kilo alma dönemine girmeden tutulabilir diyodu. Sonra bebek hareketsiz diye geliyolar yada erken doğuma yol açıyo diyordu 😣 ay ztn erken doğum riskim var ben göze alamam kışın nasip olursa kapatırım farkı
Ay evet benim Dr da bugün bana biraz kızdı tutma dedi bn sana Uygun bulmuyorum dedi

Bnde yarın birdaha görmek istedi yarın birdaha gidicem birde şeker yüklemesi yaparız dedi inan benimki çok az hareket ediyor bnde o korku çok var yarın bir an önce gitmek istiyorum
Ya ediyor da yine de insan önceki günle karşılaştırıp kuruntu yapabiliyor. Şeker yüklemesi neden yaptırmayı düşünüyorsun

X