2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Benim riskim falan bir şey yoktu. Doktorum ayrıldı hastaneden bi ay falan doktor aradık durduk. Meğer o sıralar tansiyonum baya yükseliyormuş. Farkında değildim. Şu an gittiğim doktorumu bulduk. Hemen fark etti. Bir gece hastanede kaldım ciğer geliştirici iğne yaptılar.
10 gün sonra kontörle gittiğimde suyu kalmamış bebek doğmak zorunda dedi. 33 hafta sata göre ama 28 e gerilemişti.
Öyle böyle 1.180gr 43 cm doğdu 44 gün küvözde kaldı. Maşallah şimdi 16.5 aylık çok zeki de. Kilosu hala düşün 9 kilo. Boyu da sıkıntılıydı endokrin bi ilaç yazdı da neredeyse 3 ay olacak kullanalı biraz uzadı 73ten 79 a
Maşallah canm sağlıkla büyüsün inşallah 🫶 siz gebelik zehirlenmesi yaşamışsınız. Ben tansiyonu sıkı takip ediyorum suan o açıdan sıkıntı yok şükür. İdrar tahlilide yaptırdık tansiyonla problemim yok gibi sonradan çıkmazsa bakalım zaman ne gösterecek. Plesanta da kalınlık varmış o yüzden belki erken doğum dediler bende onun korkusuyla yaşıyorum işte şuan 1500 kg gelsem içim ferahlar

Maşallah canm sağlıkla büyüsün inşallah 🫶 siz gebelik zehirlenmesi yaşamışsınız. Ben tansiyonu sıkı takip ediyorum suan o açıdan sıkıntı yok şükür. İdrar tahlilide yaptırdık tansiyonla problemim yok gibi sonradan çıkmazsa bakalım zaman ne gösterecek. Plesanta da kalınlık varmış o yüzden belki erken doğum dediler bende onun korkusuyla yaşıyorum işte şuan 1500 kg gelsem içim ferahlar
Allah daha da artırsın kilosunu. Küvöze girme durumu varsa da hemen bitsin o günler inşallah. Ya ben yaşadım biliyorum aşırı zor bir durum. İnşallah senin öyle bir durumun olmaz 🙏🏻 25 haftadasın 34 ü bulsan kafi. Ben kendim içinde öyle düşünüyorum doktorum 38 dedi 1 Temmuz ama yine de korkuyorum erken gelmesi durumundan

Evet kendi doktorum yoktu uzmanlığını alacak tezini tamamlayacak bir doktora denk geldim oda normal dedi ama düşük ya oğlumda böyle değil yüksek çıkmıştı değerlerim kontrol açmasını bekliyorum tekrar gidicem doktoruma
İçin rahat etmemiş bliki ćanm birdaha giit göster 🌺

Allah daha da artırsın kilosunu. Küvöze girme durumu varsa da hemen bitsin o günler inşallah. Ya ben yaşadım biliyorum aşırı zor bir durum. İnşallah senin öyle bir durumun olmaz 🙏🏻 25 haftadasın 34 ü bulsan kafi. Ben kendim içinde öyle düşünüyorum doktorum 38 dedi 1 Temmuz ama yine de korkuyorum erken gelmesi durumundan
Gününü doldursunlar inşallah düşüncesi
Bile çok zor 😞 direk kucağımıza gelsin ztn zar zor bebek sahibi oldum Allahım kolaylaştırsın

Evet kendi doktorum yoktu uzmanlığını alacak tezini tamamlayacak bir doktora denk geldim oda normal dedi ama düşük ya oğlumda böyle değil yüksek çıkmıştı değerlerim kontrol açmasını bekliyorum tekrar gidicem doktoruma
2 ay önce arkadaşım doğum yaptı onunda şekeri düşüklüğü vardı şaşırmıştım ordan hatırlıyorum miletin yüksek olur senin tersi mi diye. Normal ilerledi oda doğum yaptı sıkıntı olmadı cnm inşallah seninde öyle olsun.

Gününü doldursunlar inşallah düşüncesi
Bile çok zor 😞 direk kucağımıza gelsin ztn zar zor bebek sahibi oldum Allahım kolaylaştırsın
Benim de aşılama ile olmuştu. Birçok ilaç kullandım ben de o sebepten baya kilo aldım. Çok şükür bu seferki 2.ayda ve ilaçsız tuttu

Kızlar günaydın, başıma çok değişik bi olay geldi lütfen yardımcı olun ciddi korktum. Sabah kalktım meğer idrara sıkışmışım nomalde gece uyanırım bu gece hiç uyanmadım, zorla gittim wc ye idrar çıkışı o kadar yavaş oldu ki . Ve olurken kasıklarımda makatta ağrı zonklama oldu. Yatağa zor attm kendimi hala makatta zonklamalar, iğneler batıyor sanki. Dokunamıyırum kalkınca da artıyor uzanıyorum 1 saattir . Vajinanın üst kısmında da var . Ay ne oluyor anlamadım sizce bu nedir ?

Kizlar gunaydin karaciger enzimlerim yuksek cikti doktor butun vitaminleri kesmemi soyledi 1 ay sonra tetkit yapicam dedi bunu daha once yasayan varmi ?

Kızlar günaydın, başıma çok değişik bi olay geldi lütfen yardımcı olun ciddi korktum. Sabah kalktım meğer idrara sıkışmışım nomalde gece uyanırım bu gece hiç uyanmadım, zorla gittim wc ye idrar çıkışı o kadar yavaş oldu ki . Ve olurken kasıklarımda makatta ağrı zonklama oldu. Yatağa zor attm kendimi hala makatta zonklamalar, iğneler batıyor sanki. Dokunamıyırum kalkınca da artıyor uzanıyorum 1 saattir . Vajinanın üst kısmında da var . Ay ne oluyor anlamadım sizce bu nedir ?
Hiç böyle bir şey duymadım canım, biraz dinlen geçmezse doktoruna git istersen. İnşallah önemli bişey yoktur stres yapma hiç

İdrar yolu iltehabi filan olmasın bence doktora git canım netleşir hemen.

Bence de idrar yolu enfeksiyonu olabilir doktora gitmelisin

X