2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok naif ince ruhlu pozitif ve enerjisini sevdigim arkadaşım benim. Seçmiyor bazıları çok istisnai de değil. Bazıları saf kötü iyi olmayı seçmiyorlar değil secemiyorlar. Okulumda çocuk isteyip olmayan bir kız var. Hamileliğin başında lavaboda yine dusurursun çok sevinme dedi. Bu bir seçim değil. Saf kötülük. Ya da arastanın dediği gibi dualite bizde olmayanla sinanıyoruz. Benim çevremde nedense istisna olarak alamayacağım kadar çok çıktı. Bunları çekiyorum ama niye bilmiyorum. arasta arasta Sen ne dersin.
Simülasyonda karşmıza çıkan her kişi ve olay bizim gelişimimiz ve nasıl olmamız ya da olmamamız gerektiği ile ilgili dersler içerir eğer almasını biliyorsak. Onun görevi de kötü olmak bu minvalde.

Kızlar biraz iğrenç bir tad ama 1 çay kaşığı toz halde karnonat atıyorum ağzıma, üzerine de su içiyorum. Mide yanmamı hiç bir şey bu kadar rahatlatmamıştı. Tavsiye ediyorum.

Simülasyonda karşmıza çıkan her kişi ve olay bizim gelişimimiz ve nasıl olmamız ya da olmamamız gerektiği ile ilgili dersler içerir eğer almasını biliyorsak. Onun görevi de kötü olmak bu minvalde.
Aldım kabul ettim. Bundan sonra insallah kalbi yüzü güzel insanlar denk gelir. :KK25:

Özel hastanede yahut özel labaratuvarda şeker yüklemesi testi yaptıran var mı ortalama fiyat nedir biliyor musunuz?

Çok naif ince ruhlu pozitif ve enerjisini sevdigim arkadaşım benim. Seçmiyor bazıları çok istisnai de değil. Bazıları saf kötü iyi olmayı seçmiyorlar değil secemiyorlar. Okulumda çocuk isteyip olmayan bir kız var. Hamileliğin başında lavaboda yine dusurursun çok sevinme dedi. Bu bir seçim değil. Saf kötülük. Ya da arastanın dediği gibi dualite bizde olmayanla sinanıyoruz. Benim çevremde nedense istisna olarak alamayacağım kadar çok çıktı. Bunları çekiyorum ama niye bilmiyorum. arasta arasta Sen ne dersin.
İşte bunlar kötü olarak dünyaya gelmiyorlar yada biz iyi bir insan olmak için gelmiyoruz. Bunlar bile isteye kötü olmayı seçiyorlar. Haset fesat insanların bilinçli bir şekilde can yakmaya çalışan şeytanların seçimi bu. Çünkü kendileri mutsuz dünyayı da b*ktan bi yere çevirmeye çalışıyorlar afedersin.
O değilde bacaklarını ayırmadın mı ikiye nolur ayırdım de ben delirdim burda 🤬

Tansiyonum genelde normal yada 10/6 gibi seyrediyor. Yüksek olunca mı ödem oluyor? Bilmiyorum ki alyansı filan zor olmaya başladı ben de hamilelikte herkeste olur sanıyordum
Ben de kendimi şişlik ödem var mı diye yüzükten ve künyelerimden kontrol ediyorum. Şimdilik hepsi oluyor. Sen ihmal etmeden bir görün canım. İnşaallah sıkıntılı bir durum yoktur 🌸

İşte bunlar kötü olarak dünyaya gelmiyorlar yada biz iyi bir insan olmak için gelmiyoruz. Bunlar bile isteye kötü olmayı seçiyorlar. Haset fesat insanların bilinçli bir şekilde can yakmaya çalışan şeytanların seçimi bu. Çünkü kendileri mutsuz dünyayı da b*ktan bi yere çevirmeye çalışıyorlar afedersin.
Canım işler öyle yürümüyor. Çok farklı bir sistem var ama zamanı geldiğinde anlayacaksın. Şu an sorgulama aşamasındasın. Sorgulamaya devam et lütfen.

Canım işler öyle yürümüyor. Çok farklı bir sistem var ama zamanı geldiğinde anlayacaksın. Şu an sorgulama aşamasındasın. Sorgulamaya devam et lütfen.
Kötülükte iyilikte seçilimdir. Mesela katil olmak bir kediyi tekmelemek kendinden güçsüzü ezmek yada benden üst seviyede olan birine hasetlenmek bunları ben yapamaz mıyım ? Yaparım.
Ben çiçek koklayıp iki insanın hayatına dokunup çok sevip çok okuyup çok gezmeyi seçtim.
Onlarda kötü olmayı seçti o kadar 😌

Öyle yapmadım da dedikoducu birine söyledim. Bir süre sonra herkes öğrendi. Birazcik dışlandı. 😂 Ben giderken parti yapıldı bana PASTA KESILDI BALONLAR VARDI BABy shower gibi bir şey yaptı canlarım yaa çok güzeldi

Öyle yapmadım da dedikoducu birine söyledim. Bir süre sonra herkes öğrendi. Birazcik dışlandı. 😂 Ben giderken parti yapıldı bana PASTA KESILDI BALONLAR VARDI BABy shower gibi bir şey yaptı canlarım yaa çok güzeldi
Pis haset. Bir masum bebek var ortada bide. Allah biliyomuşta vermemiş diyesim geldi.
Neyse inşallah toplumda hiç yer bulamaz 🤬

Bende dün bir olay yaşadım katıldığım iftarda bir insan nasıl böyle düşünür diye sorgulamıyorum bile artık cevap veriyorum🤓 İnsanlar şeytan olmayı seçince taşlıyorum kayıp değiller. Kimse evladımdan ailemden kendimden kıymetli değil.

Kötülükte iyilikte seçilimdir. Mesela katil olmak bir kediyi tekmelemek kendinden güçsüzü ezmek yada benden üst seviyede olan birine hasetlenmek bunları ben yapamaz mıyım ? Yaparım.
Ben çiçek koklayıp iki insanın hayatına dokunup çok sevip çok okuyup çok gezmeyi seçtim.
Onlarda kötü olmayı seçti o kadar 😌
Ben de öyle düşünüyordum biliyor musun kuzum. Kötülüğün bir seçim olduğu argümanı savunurdum öyle gelirdi. Ama özgür iradenin olmadığını yapılan nörolojik araştırmalar deneyler kanıtlıyor. Biz seçtiğimizi sanıyoruz.

Mesela frontal lobda bir hasar olursa ahlaki değerler kriterler etik yok luyor. bazi yaslanıp beyni sulananlar bu yüzden sapık oluyor. Beyninde o emri veren noronlari durduracak frontal lob kalmıyor mesela basit bir örnek. Genetik bilimi dna nin henüz yüzde ikisini çözebilmiş durumda. kimbilir beynimizin içinde neler var.

Hatta biz konuşurken bile ne konuşacağımız sectigimizi sanariz. Oysa bilinç altı sen düşünmeye başlamadan karar veriyor.

Bu yazdiklarom benim düşüncelerim secimlerim de değil. Bilimsel veriler. Elbette doğruluğu deneylerde sürekli kontrol edilir.

Pis haset. Bir masum bebek var ortada bide. Allah biliyomuşta vermemiş diyesim geldi.
Neyse inşallah toplumda hiç yer bulamaz 🤬
Bence daha büyük bir eziyet oldu ona bu durum.. saçını başını yolayim dedim ama yok dedim o olmaz az gelir. Canı yansın istedim. :KK48:
Bende dün bir olay yaşadım katıldığım iftarda bir insan nasıl böyle düşünür diye sorgulamıyorum bile artık cevap veriyorum🤓 İnsanlar şeytan olmayı seçince taşlıyorum kayıp değiller. Kimse evladımdan ailemden kendimden kıymetli değil.
Şeytan insan zaten kuzum. Ben de bir olay okudum. Bir kadın eziyet etmek için 13 çocuk doğurmuş hepsini okuyamadım ama ilk girişi böyleydi.

X