2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızımda yaşamadım yaşamadım derken 19. Haftada başlamamıştı 32den sonra baş göstermişti her gebelik farklı bir süreç ama hepsi normal

Caním yurtdisinda misin
Ordaki gebe takibi burdan bi hayli farklı anladığım kadarıyla
Evet isveçteyim, sıfır doktor burada. Allahtan gebeliği öğrendiğimde Türkiye’deydim 4. ve 5. Haftada bebeği görüp ultrasonda, kan testlerimi yaptırıp geri döndüm İsveç’e yoksa hamile olduğuma ikna olmazdım Türk jinekolog aradım yaşadığım yere yakın ama sanırım burası çok popüler değil türk doktorlar arasında, Almanya’da falan olsam büyük ihtimal daha rahat olurdu.

Yok bence cinsiyetle de ilgili değil. Kızımdada farklı farklı zorluklar yaşadım.Tamamen gebelik süreciyle ilgili
İkinciye erkeğe hamile kalsan bu sefer bambaşka geçer eminim
Bence de her hamilelik farklı. İkisi de kiz benim gerci ama iki hamileligim birbirinden cok farkli ilerliyor. Kizimda 28 yasindaydim. Cok daha zorlu bi hamilelik gecirdim. Allaha sukur su an 38'im herşey cok daha yolunda gidiyor.

Bence de her hamilelik farklı. İkisi de kiz benim gerci ama iki hamileligim birbirinden cok farkli ilerliyor. Kizimda 28 yasindaydim. Cok daha zorlu bi hamilelik gecirdim. Allaha sukur su an 38'im herşey cok daha yolunda gidiyor.
Bende tamamen şans işi gibi görüyorum valla rahatlığı vs. Benim saltanat bir ay bile sürmedi

Kesinlikle katılıyorum kuzum. Erkek hamileliği kız hamileliği diye birşey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…