2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar ben yeni hissetmeye başladığım için bebeği şunu farkettim yan yatınca acayip kipirdiyor. Sizde de böyle mi acaba rahatsız olduğu için mi böyle yoksa mutlu olduğu için mi

Yarın özele gidecm sabah ćanm bir kez daha yemek yedim onuda çıkardım su içtim oda öle oldu gözüm kararıyor ilk kez
Suyu da mı çıkardın? O zaman doğru kadın doğum uzmanı olan acile gidiyorsun canım. Sana sıvı takarlar muhtemelen.Vücudunun sıvısız kalmaması lazım.

Kızlar ben yeni hissetmeye başladığım için bebeği şunu farkettim yan yatınca acayip kipirdiyor. Sizde de böyle mi acaba rahatsız olduğu için mi böyle yoksa mutlu olduğu için mi
Bende yan yatarken çok hissediyorum yattığım yerden vuruyor tam bence hafiften bir rahatsız oluyor yer aç diye ama çok hoşuma gidiyor

tatlım doğumdan sonra birden geri çekilen ve dip yapan öströjen ve progesteron seviyesi de seni elini kana bulamaya zorlayacak. metanetini koru yavrum
Yok o zaman hiç hiç umursamam bebelerim bana yeter evde kalabalık olucak oh lohusalık derken 2 ay yanıma da yanaşmayacak bir süre özlerim en azından

Tansiyona bakiyor musunuz ani mi oldu ödem

Böyle durumlarda şekere bakılması gerekiyor diye biliyorum. Mutlaka doktoruna danış ve bu durumdan bahset en kısa zamanda.

İşte bu gerçek bir lohusa depresyona girdiğini farketmez ben de etmemiştim.
Lohusalık yaşamak nasıl bir duygu yaaa? Ben ilkinde hiç lohusalık yaşayamadım, ard arda o kadar çok şey oldu ki hep hastanelerde ve ayaktaydım. Bu sefer yaşamak istiyorum nasıl bir şeyse o.

Böyle durumlarda şekere bakılması gerekiyor diye biliyorum. Mutlaka doktoruna danış ve bu durumdan bahset en kısa zamanda.
Şekerden ziyade tansiyon kuzucum preeklampsi. El ve yüzde ödem tansiyon yüksekliği ve idrarda protein kaçağı en yaygın bulgular. Ben sabah doktoruna bildir tansiyon takibi dedim ama illa o diye bişey yok önlem için önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…