2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok geçmiş olsun

Ben de zayıfım ama tarzım salaş olduğu için üst konusunda sıkıntı yok da altların bel kısmı problem. Bu yüzden bu ürün tam bana göre Altlar olmuyor diye ben de elbise giyip duruyorum. Hiç de rahat ettiğim bir şey değil elbise, ben de hayatımda giymediğim kadar elbise giydim Hamile kıyafeti almadım henüz. Şu aparat geldiğinde 3.5 ayı bunla atlatırım diye düşünüyorum.

.

Gece yorulunca iyice beter oluyor, sabah dinlenmiş olunca biraz hafifledi ağrım ama gece en son korkunçtu. Çevremde kimsede olmamış hamileyken veya unutmuşlar.
Gece deliksiz uykum yok o kadar diyim o vajina kemiği ağrısı beni mahvediyor, bazılarında vajinada variste olabiliyormuş o da ağrı yapar ama benim direkt kemiğim resmen santim santim hissediyorum o yüzden seni çok iyi anlıyorum

Ay ne güzel normal çıkmış Bu hafta ben de yaptırıcam. Nasıl zor geliyor şimdi ama yaptırmak zorundayım. Değer benim de normal çıksa da rahatlasam.

Hahahah içinde hayal ettim de tipleri çok komik oluyor böyle takımlar çok yakışıyor şapşallara

Bacak ayak ödemleri normal ancak eller ve surat şiş uyanıyorsan bunu doktoruna bildirip tansiyon takibi yapman iyi olabilir kuzucum. Normal değil demiyorum sadece dikkatli olmak lazım hepimizin içi geçerli

Eklentiler

• 20240315_124250.jpg
    145,5 KB · Görüntüleme: 72
kızlar bir şey danışmak istiyorum. gün içinde en fazla kaç saat hareketlerini hissetmediğiniz oluyor? yani ne kadar süreden sonra endişelenmeliyiz? ben fazla mı evhamlıyım bilmiyorum sabah 9 gibi iki üç tekme hissettim. şu saat oldu hala tık yok...

Kızlar dün gece ayak bileğime şiddetli bir ağrı girdi durduk yere, ayağımın üzerine basamadım. 1-2 saat sonra ağrısı azaldı. sabah uyandığımda da çok hafif ağrı vardı. Bunlar normal şeyler mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…