2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar şeker yüklemesi yapanlar nasıl olyo ne kadar sürüyor sağlık ocağında yaptıran varmı birde
Sağlık ocağı hiç duymadım ben aç gittim açlık şekerime bakıldı benim ilk normal kan veriyorsun bu senin açlık şekerin oluyor sonra ya yemek ye diyor sana yada su bile içme 75 gr içeceği 5 dk içinde bitiriyorsun tam 1 saat sonra 2. Kanı kanı kaçta içtiysen içtikten 2. Saat geçince 2. Kanı veriyorsun o kadar

Sağlık ocağı hiç duymadım ben aç gittim açlık şekerime bakıldı benim ilk normal kan veriyorsun bu senin açlık şekerin oluyor sonra ya yemek ye diyor sana yada su bile içme 75 gr içeceği 5 dk içinde bitiriyorsun tam 1 saat sonra 2. Kanı kanı kaçta içtiysen içtikten 2. Saat geçince 2. Kanı veriyorsun o kadar
Ay bn şimdi ne yapcm 🤦🏻‍♀️😥 randevu bulmak işkence

Ben bunu dedim ya erkekten kız bebeğe dönen ben büyük konuşunca kesin fazla sürmez 3.ye Hamile kalır oturur ağlarım bak gör 😑😑
Biz hep oğluma bir kardeş olsun ikinci yide çok çok istedik onları sağ salim büyütm bana yeter rabim kim ne kadar istyosa ona versin bizim maddi ve manevi iki çocuğa tek gücümüz yeter😂

50 gramlik olani istedi benim doktorumda. Suan 23 deyim 24 te yaptiracagim. Acmi gittiniz tok mu. 50 gr icin aclik aranmiyor tok olabilirsin dediler bana
Bende öyle yaptırdım canım 50 lik yaptırdı. Gerçi bir hafta sonra yapılacaktı normalde bana ama idrarı.da glukoz çıkınca hizlica yaptılar planlı değildi 🙂 o sıvıyı içip 1 saat kadar bekledim sonrasında kan aldılar 118 gibi bir değer çıkmış. Doktorum her şey yolunda dedi.

Merhaba kızlar dünden beri genital bölgemde ağrım var ayağa kalktıkça ağrıyor, şimdide belimin sol tarafı başladı ama bu ağrı uzun zamandır yorulunca oluyor zaten ama genital ağrı yeni başladı 25. Haftadayım sizde de benzer ağrılar var mı?
Canım bir haftadır o ağrıyı çekiyorum. Büyük ihtimalle çatı ağrısı. Cuma günü kontrolüm var doktora sorcam inşaallah. Özellikle yürürken ve yatakta bir yandan bir yana dönerken ağrıyor ve baya baya içerden bir ağrı. Benim belime değil sol bacağıma vuruyor

Oğlumun dolabını hazırladım. Ayrıca arabasıyla yatağı da hazır. Her gün bakıp bakıp seviyorum eşyalarını. Çok tatlı değiller mii🥰🥰
IMG_20240316_121947.jpg

Kızlar çok işe yarar bir şey buldum. Benim bütün pantolonlar oluyor, fakat fermuar açık kalıyordu, aranan kan bulundu😄 Benim gibi olanlar için atıyorum, üzerimize uzun şeyler giydik mi bu iş tamamdır😄
Ben bunlardan aldım hiç kullanamadım ya 🤦‍♀️ çünkü ben şimdiye dek her zayıf olduğum için giydiğim üstlerin uzun olmasına dikkat etmemişim. Tüm üstlerim kısa olduğu için kapatmıyor ön tarafı, çok kötü duruyor. 2 tane hamile pantolonu aldım, 1-2 tane hamile elbisesi aldım. Önceki elbiselerimle idare ediyorum. Çalışırken hamile olmak çok zormuş. Giymeye kıyafet bulamıyor insan. 3-5 ay için gardrop oluşturmak da istemiyorum :KK43: bu sene hiç giymediğim kadar çok elbise giydim 😅

X