2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar günaydın şeker yüklemesi için geldim lanet içeceği içtim yaptıracak olanlar bence tek gitmesin 2-3 keredir kendimi zor tutuyorum bayılmamak için tansiyonum mu dustu noldu bilmiyorum
50 gramlik olani istedi benim doktorumda. Suan 23 deyim 24 te yaptiracagim. Acmi gittiniz tok mu. 50 gr icin aclik aranmiyor tok olabilirsin dediler bana

Kızlar günaydın şeker yüklemesi için geldim lanet içeceği içtim yaptıracak olanlar bence tek gitmesin 2-3 keredir kendimi zor tutuyorum bayılmamak için tansiyonum mu dustu noldu bilmiyorum
Geçmiş olsun canım şimdi iyisin inşallah , ben yaptırmıyorum ilk kızımda da yaptırmadım bunda da yaptırmayacağım hayırlısı

Anladım canım ne demek istediğini mantıklıymış o da. Bir kere fermuarım bozulmuştu, siyah lastik toka ile ona benzer bir şey yapmıştım fermuarı tutturmak icin

yaklaşık 6 haftadır var ve normalmiş hayat kalitemi o kadar etkiliyor ki anlatamam

Kızlar selam bu haftalarda ödem normal mi şimdiden? Aşırı ödemliyim bacaklarım ellerim ayaklarım ve en kötüsü yüzüm Çok tuzlu yememeye çalışıp bol su içiyorum ama başka tavsiyesi olan var mı? 6 kilo aldım ama suratıma bakan daha çok aldığımı düşünebilir anlık

Ben de zıbın falan hastane çıkışı aldım ama biraz da 0-3 ay almam lazım yenidoğan çabuk küçülebilir belli olmazbunu da oğluşum gezmeye şık gitsin diye aldım çok hoşuma gitti küçük adam gibi

Eklentiler

• IMG_20240316_193000.jpg
    151,8 KB · Görüntüleme: 49
İkinci gebelik çok zormuş bacım ilk hamilelik prensesmiş korkutmak istemem kimseyi ama Allah affetsin bu son ya kolay kolay gebelik düşünmem artık bu gebelik aşırı korkuttu beni
Sen bide 3. Yü gör
Arkadaslarim hamileligi cok seviyor
Biri var diyoki hep hamile olsam keske
Cok rahat geciyormus
Benimse kabusum
Cok zorluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…