2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bu sizin tahmininiz mi aşağı vurması olayı yoksa böyle olan bebekler riskli mi dedi doktor ?

Daha ilacı kullanmaya yeni başladın ya belki ondandır. Biraz zaman alıyordur belki.
Ya aslında bu böbrek dışında iyiydim, şeker yüklemesinde kan değerlerimde iyi çıkmış, şeker yüklemesi sonrası kan değerlerim de iyi çıkmış. Progesteron ve bebeğin kafasının denk geldiği nokta yapabiliyor bunu dedi kuzum doktor. Ama cidden dayanılır gibi değil ara ara daha çok artıyor ağrı mesela bugün akşam üzeri yürüyemez hale geldim öyle diyeyim

İnş biran önce gecer de rahatlarsın Doğuma kadar bu acıya katlanmak zorunda kalmazsın

İnş biran önce gecer de rahatlarsın Doğuma kadar bu acıya katlanmak zorunda kalmazsın
İnşallah kuzum bayağı bir kadın varmış ama bu şekilde olan. Doktorlar olağan karşılıyorlar böbrek büyümesini. Genelde de ilk gebeliklerde oluyormuş. Dogumu etkilemesinden endişeliyim aslında. Nefes almakta zorluk çekerken nasıl ikinacagim belli değil. Çarşamba urologa soracağım bunları da

Kızlar çok işe yarar bir şey buldum. Benim bütün pantolonlar oluyor, fakat fermuar açık kalıyordu, aranan kan bulundu Benim gibi olanlar için atıyorum, üzerimize uzun şeyler giydik mi bu iş tamamdır
Ben pantolonların ilik yerine siyah düz toka geçiriyorum, karşı ucunu da düğmeye geçiriyorum tam anlatamadım ama ilgini çekerse detaylı anlatırım canım çok kolay oluyo üstüne de uzun giyince hiiiiç bir sorun olmuyor

Ya çok geçmiş olsun birşey sorucam sana ürene bakıldı mı hiç kanda üren kaç çıktı?

Bu sizin tahmininiz mi aşağı vurması olayı yoksa böyle olan bebekler riskli mi dedi doktor ?
Ben bunu doğumda yaşadım oğlum suni sancı alırken vurmuş suyum gelmişti bebeğimi şuanda aşağıda hissediyorum ve tekmeleri arttı şuan bile iyi değilim inan ki doktora gidicem bu yüzden onun ne diyeceğini merak ediyorum

Yapılmış canım. 5.4 biraz düşük çıkmıs
Ya bunu sormamın nedeni ben tam 3 muayeneye de aynı şikayetlerle gidiyorum mide bulantım var başım ağrıyor sancım var gözüm kararıyor baygınlık geçirecek gibi oluyorum benimde ürem 8di 1 ay önce Tsh sınırdayım 4.37 mi öyle birşey di geçmiş değerlerime bile bakmıştı doktor ama her şeyin normal dedi soruyorum kusura bakma tam 1 haftadır aynıyım gaviscon içtim şimdi vücudum halsizleşti şuan başım ağrıyor inanır mısın bir tek serum yiyince rahatlıyorum ondada eşim sağlık çalışanı ya doktorlara özellikle söylüyor üre seviyemi o 1 litrelik büyük sadece serum beni 1 ay ayağa dikiyor çok rahatsızım bacım etrafta kime soram kimse halimden anlamaz doktor anlamıyor ki kime sorayım şu halimi ya valla bulaşık vs ortada herşey eşi yat dedi şimdi sabah halledersin ama yarın bir sürü iş var oğlumun doğum gününü kutlicaz kardeşi geldi diye ileride kutlamamışsınız diyip üzülsün istemiyorum off ay sanırım ben az önce içimizde döktüm valla iyice morelim bozuluyor bir şenşakrağım buraya giriyorum mutlu oluyorum bir dertliyim bir hastayım psikolojik olarak bittim 2 dkda birazdanda gülersem tımarhaneye doğru yol alıcam artık
AdChoices
ADVERTISING​

1 tane hastahane çıkışı alsan yeter canım gerisini 5li set almanı tavsiye ederim zaten hastahane çıkışı en fazla 2 3 gün oluyor sonra olmadı oğluma
Ya bende cok var
Ama
Yeni almak istiyorum :)
Set olmasi sart degil
Tulum sapka takimda olabilir
Düz beyaz alip, kendimiz farkli bi is mi yapsak diye düşünüyorum
Fitograf filan cekiliyor
Yakisikli ciksin çocum

Canım geçmiş olsun senin biraz daha farkli gibi. Midende bir sikinti var gibi. Kadın doğum doktorum beni direkt urolojiye yönlendirdi mesela gerçekten de ultrasonda böbrek büyümesi çıktı. Seni de keşke bir gastroenteroloji uzmanına yönlendirseymiş ya da dahiliyeye.

Bir de malesef hepimizin hamileliği farklı farkli ilk aylar bulantidan çektim bende tam rahata erdim hasta oldum tam duzeldim böbrek çıktı bende biraz yıprandım diyebilirim.

Hepimiz için tek dileğim sağlıcakla yavrularımızi kucaklarımiza alalım gebelik cidden mental ve fiziken zorluymuş

Okuyunca gúldúm
Biraz beni anlatmissin cunku
Bu fenalik gecirmeler niye oluyor bende anlamis degilim
Degerlerimde fena cikmiyor
Kimsede anlamiyor seni
Bi esim anliyor en cok
Bi deli bi akilli bitircez bu yolculugu
Allah yardimcimiz olsun

İnşallah hiçbir sorun yoktur benim de ilk gebeliğim riskli gruptayım 2 gündür ben de kasıklara doğru hissediyorum Allah yardımcımız olsun sizin msjınızdan sonra internetten baktım biraz bu haftalarda baş yukarda ayaklar aşağıda oldugu için normal kabul ediliyomuş

Merhaba kızlar dünden beri genital bölgemde ağrım var ayağa kalktıkça ağrıyor, şimdide belimin sol tarafı başladı ama bu ağrı uzun zamandır yorulunca oluyor zaten ama genital ağrı yeni başladı 25. Haftadayım sizde de benzer ağrılar var mı?

Ya bende cok var
Ama
Yeni almak istiyorum :)
Set olmasi sart degil
Tulum sapka takimda olabilir
Düz beyaz alip, kendimiz farkli bi is mi yapsak diye düşünüyorum
Fitograf filan cekiliyor
Yakisikli ciksin çocum
Neden olmasın yeter ki içinde kalmasın nasıl istersen öyle yap canım benim güzel fikir ayrıca ben kendim çektim fotoğrafları 3 yaşına kadar yakında hepsini çıkarıcam albüm yapıcam

Dahiliyeye kendim gidicem sıra bakıyorum ama yok bebeğim ters duruyor onunda etkisi büyük şuan ilaç içtim başta fayda etti ama şuan kafası midemde nasıl duruyorum şuan bir bilsen

Okuyunca gúldúm
Biraz beni anlatmissin cunku
Bu fenalik gecirmeler niye oluyor bende anlamis degilim
Degerlerimde fena cikmiyor
Kimsede anlamiyor seni
Bi esim anliyor en cok
Bi deli bi akilli bitircez bu yolculugu
Allah yardimcimiz olsun
İkinci gebelik çok zormuş bacım ilk hamilelik prensesmiş korkutmak istemem kimseyi ama Allah affetsin bu son ya kolay kolay gebelik düşünmem artık bu gebelik aşırı korkuttu beni

Sanırım ondan bu haldeyim kafası şuan midemde oğlum bu saatlerde yatıyor ondan yatamadım nasıl zor durumdayım anlatamam Allahtan eşim destekçi yoksa naparıdm bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…