2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Maşallah kuzuya çok tatlı.Ben anlamam ama iyi geldi kilosu bana bu aralıkta çıkmıyor mu normali.Rapor işini halledebildin mi?

Geçmiş olsun canım yarın inşallah ilaçla bir ağrında biter
Biraz forumlara da baktım bayağı bir hamilede olmuş aslında bu böbrek büyümesi, doğumdan sonra normale dönmüşler ama şuan hayat kalitem resmen yerlerde. Fiziksel tüm aktivitelerim sinirlandi valla uyku da yalan

ayyy çok beklettiler beni cevap vermediler drum sezaryandaydı akşam esim ısten çıkınca tekrar gidecek tekrar soracak bakalım ınsallah rapor da versinler dedi drum ona soracaktı ona çok sevindim bugun su rapor da hayırlısıyla çıksın da

Oyyyy maşallah canım

Bir bu eksikti ya koridor daki halıya takılıp düştüm kolum belim çok ağrdi ya bana ne olyo
Ah canım çok geçmiş olsun,.sakınan göze çöp batıyor ya resmen hamilelikte. Bir an önce şu süreci atlatsaydik valla. Var mı bir şişliğin ağrın kontrol etseydin kendini iyice

Bir bu eksikti ya koridor daki halıya takılıp düştüm kolum belim çok ağrdi ya bana ne olyo
Ay şimdi gördüm çok geçmiş olsun kuzucum iyi misin ?
Ben hep diyorum gebelikte insanın başına olmadık şeyler geliyo nazardan mıdır ağırlık merkezinin değişmesinden mi bilmiyorum

Ay hadi inşallah netleşti ya alırsın raporunu rahatlarsın biraz daha canım

Kızlaaaar ben dün akşam tok karnına tartıldım ve tam 70 kiloyum şimdiden 8 kilo diyebiliriz
Yaa ben geçen hafta tartıldım 65.9 falandı dün tartıldım 65.2 çıktı. Ramazanın başından 700 gr vermiş görünüyorum ama beslenmemde bir değişiklik yok. Sadece tatlı yemiyorum. Gerçi dün akşam bir haftanın acısını çıkardım bu hesapla 25+3 teyim ve 6 kilo aldım. Kalan üç ayı dört kilo ile bitirmem mucize olur dimi

Hadi gözün aydın canım geçti gitti çok şükür. Ben 23+0 da yaptırdım detaylıyı. 490 gr çıktı. Bence kilosu normal hiç kafana takma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…