2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar oksapar kullanan var mı kaçıncı haftaya kadar kullanacaksınız ? Ve karından mı vuruyorsunuz
Ben kullanıyorum canım karından ne zamana kadar kullanacağımı söylemedi doktor yarın kontrolümde soracağım ama muhtemelen doğuma kadar kullanırım

Hanımlar demir ilacı olarak vegaferon fort 100 mcg ile decavit yazdı sağlık ocağı kullanan var mı demir ilacı

Kızlar oksapar kullanan var mı kaçıncı haftaya kadar kullanacaksınız ? Ve karından mı vuruyorsunuz
Ben kullanıyorum canım, doğuma birkaç haftaya kadar devam edeceğiz dedi.
Koldan vurmayı tercih ediyorum ben çok morarıyor çünkü, karnımda öyle bir görüntü ve dokununca acı duymak istemediğim için

Kızlar günaydın şeker yüklemesi için geldim lanet içeceği içtim yaptıracak olanlar bence tek gitmesin 2-3 keredir kendimi zor tutuyorum bayılmamak için tansiyonum mu dustu noldu bilmiyorum
Ben ayni oyle oluyorum
Saatlerce hastanede kaliyorum sonrasında
Serum filan…
Yaptirmak istemiyorum
Dr umada söyledim
Aclik tokluk bakariz
Bebegin kilosu normal olursa dedi
Cok gecmis olsun canim
Ins sonucun guzel cikar 🌺

Kızlar günaydın şeker yüklemesi için geldim lanet içeceği içtim yaptıracak olanlar bence tek gitmesin 2-3 keredir kendimi zor tutuyorum bayılmamak için tansiyonum mu dustu noldu bilmiyorum
Canım geçmiş olsun ben tektim şeker yüklemesi yapılırken evet iğrenç bir içecek gerçekten bir de normalde içecekleri şekersiz içen birisi için çok zor. Acaba tansiyonun mu düştü ki? Bitti mi işlemin?

Kızlar selam. Doktorun verdiği ilaç yarın akşam bitiyor Çarşamba urolojide tekrar kontrolüm var ama sağ böbrek ağrısından ölmek üzereyim. Bu genişleme doğuma kadar beni bitirecek belli ki 😔 uyku vs haram oldu öyle diyeyim. İnşallah bir çözüm söyler doktor kontrolde. Hapşırırken, öksürürken hele canımdan can gidiyor desem yeri 😔

Maalesef o bekleme süresi gerçekten çok kötü aç karnına o içeceği içmek ayrı bir kötü. Bende bayılacak dereceye gelmiştim haftaya bende gidicem ayaklarım geri geri gidiyo doktorla henüz konuşmadım gerçi 🥹

Kızlar günaydın detaylıca çıktık. Çok şükür oglumda sorun yok. Kesin erkek dedi yine değişir mi diye sordum. Suyunun normal olduğunu ama sekeri Çok Çok iyi kontrol altında tutmam gerektiğini söyledi. Bebisim hiç düzgün durmadı ama yandan bir poz verdi böyle. Kilosu az geldi bana 470 gram çıktı

Eklentiler

• 1000001647.jpg
    1000001647.jpg
    95,1 KB · Görüntüleme: 63
X