2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
amniyosentez önerilen hanımlar neden kabul etmediniz acaba? Genel olarak kimse kabul etmemiş.

Bizde detaylı da clubfoot ve pruv çıktı amniyosentez önerdiler
Canım ben yaptırdım amniyosentez, aslında mecbur kaldım sayılır çünkü bebeğimizde mesane büyümesi var , şant takacaklar ve bunun için öncelikle amniyosentez yapılıyormuş. Korkulacak bir şey değil , sadece keseye müdahale olduğu için 1000/1 düşük riski var maalesef , çekince olarak bende de bu olmuştu. Allah korusun inşallah tüm bebekleri

sonuç ne zaman çıkıyor canım inşallah tertemiz çıkacak sonucun

Selam arkadaşlar 3lü tarama sonucum çıktı esim hala sıra bekliyor doktora gosterememis hala Bende doktor ne der diye bekliyemedim internetten değerleri yazdım biraz kafam karıştı anlayan varmı sonuçları yazayım sizlere dedim 3lü afp değeri sonuç 31.70 3lü total beta hcg değeri 8381.00 3lü e3 değeri 1.99 bakarsanız sevinirim

Serbest bırakmışlar o kadar üzüldüm ki. Maalesef adalet sistemine olan inancım yitip gidiyor
Onun kalbinin, ruhunun, kanının, iç organlarının kim tarafından yaratıldığını idrak edemiyorlar. Tüm canlıların bir bütün olduğunu anlayamıyorlar. Ağaçların bile kesilirken çığlık attığından bihaberler. Şimdi hapisten kurtulmuş olabilir ama ona canı verenden kurtulamayacağından şüphem yok. İki cihanda da gün yüzü görmesin dilerim.

Yorumları okuyorum ama Eros'un davasını takip etmekten hiç bir şeye konsantre değilim bugün
Allahın adaletinin tez zamanda gerçekleşmesini temenni ediyorum. Hamile halimle ettiğim bedduanın haddi hesabı yok ve en acısı tahammül edemediğim nokta ise bu gibi canilerle sokaktan yan yana geçebileceğimiz cafede yan masada oturabileceğimiz gerçeği. Kulun adaleti şaştı Allahın adaleti şaşmaz.

Ben küçükken bizim mahallede bir kadın vardı. Bahçesine kedi girdiğinde çuvalın içine koyar, kafasını taşla ezerek öldürürdü. Ben çocukken engel olamadım. Bir gün bir fırtına çıktı, kadının ölüm haberini aldık. Evinin çatısındaki kiremitler rüzgarın etkisiyle kafasına düşmüş ve katlettiği kediler gibi beyin kanamasından ölmüş!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…