2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Canım ben de hem yatak hem de reflü yatağı alacağım atarım buradan markasını adını filan
Ben reflü yatağı aldım canım şubat indirimlerinde ama normal yatağın hangisi iyi karar veremedim.Annemde pamuk yada yünden beşiğe özel yaptıralım diyor bilmiyorum alırsan banada haber et

Kızlar sizce park yatağının içine pamuk yada yünden özel yapılan yatak nasıl olur kullanan var mı yada?

Kızlar sizce park yatağının içine pamuk yada yünden özel yapılan yatak nasıl olur kullanan var mı yada?
Yün yatak yorgan antibakteriyel ve sağlıklı ancak evde yapılan o ananelerimizden bildiğimiz yere divana döşek diye serdiğimiz yataklar ne kadar rahat olur bilemedim. Özel üretilen sertlik derecesi ayarlanan yün yataklar var ama.
Bebek için yaylı değil yarı sert yataklar öneriliyor yarı ortopedik olmalı canım.

amniyosentez önerilen hanımlar neden kabul etmediniz acaba? Genel olarak kimse kabul etmemiş.

Bizde detaylı da clubfoot ve pruv çıktı amniyosentez önerdiler

Ben reflü yatağı aldım canım şubat indirimlerinde ama normal yatağın hangisi iyi karar veremedim.Annemde pamuk yada yünden beşiğe özel yaptıralım diyor bilmiyorum alırsan banada haber et
Benim görümcemde ortopedik vardı biz onu aldık(daha yatağımız yok ama ) kayınvalidem de yün bir yatak yaptı ama nasıl kullanılır bilmiyorum. Sadece klasik sünger kullanmam onu biliyorum

amniyosentez önerilen hanımlar neden kabul etmediniz acaba? Genel olarak kimse kabul etmemiş.

Bizde detaylı da clubfoot ve pruv çıktı amniyosentez önerdiler
İnsanlar biraz çekiniyor işlemden bebek kesesine müdahale olduğu için sanırım. Bende yaştan dolayı fetal dna mi yoksa amniyosentez mi yaptirayim diye sorduğumda doktoruma, amniyosentezde çeşitli komplikasyonların olabileceğini söyleyip fetal dna önermişti. Gerçi şükür bir risk durumum yoktu sadece yaşımdan kaynaklı endişem vardı. YouTube da bir kadın vardı ilk çocuğu mikrosefali olan ikinci ve üçüncü bebeği için aminyosentez yaptırıp işlem sırasında video çekmişti basit bir işleme benziyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…