2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bu arada ben yenidogan için sadece bu iki set ve 4 tane de zibin aldim kızlar. Sizce yeterli olur mu? Gerisini hep 1-3 aylık aldim.
Cnm bunlarla beraber 6 adet zibin ediyor 2 adette uzun kollu ediyor gördüğüm kadarıyla. 2 alt üst takım daha alırsan daha rahat edersin diye dusunuyorum. Kakalari kusmuklari olabiliyor ama gün aşırı yıkarım kuruturum dersen olabilir. Ama ilk hafta doktor kontrolü fln oluyor yedek kıyafete ihtiyaç oluyor vs vs

Merhaba cnm neden erken diyor şimdiden

Ablamın bebegide tek arterdi ve ikili testi 1/50 çıkmıştı yani çok riskli onada down sendromu riski için amniyosentez önerdiler kabul etmedi şuan 10 yaşında üstün zekalı eğitim görüyor

Canım öncelikle inşallah bebeğinin sağlığı iyidir. Evet bende bu yüzden yazmıştım belki aynı problemi yaşayan varsa fikir verir diye ama bulamadım o ayrı konu doktoruma sordum bizim için normal aralıkta korkma dedi

Daha önce 3 kaybım var canım bir kimyasal oldu daha sonra tüp bebekle hamile kaldım ama ikizlerimi kaybettim dış gebelik yüzünden. Normalde takıntılı değilim ama işte bu yüzden evham yapıyorum sanırım Doktorum bizim için değer aralığı normal sakın korkma dedi rapora göre herşey normal rahatlattın teşekkür ederim

Kayıpların için çok üzgünüm. İnanıyorum ki bu defa her şey yolunda gidecek ve sağlıkla alacaksın kucağına

Park yatak almadım normal beşik düşüyorum ben de ilk bebeğim daha henüz hiç bir şey almadık. 20+5 deyiz. yavaş yavaş alayım diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…