2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Daha önce başka arkadaşa da burdan onermistim ben Xiaomi bin kameralisindan aldım iyiki almisiz çok güzel ozellikleri var son çıkana bakabilirsin canim

Iyi akşamlar kızlar bi süre giremedim Okuyamadımda inşallah iyisinizdir. Ben bug oruç tuttum gidebildiği yere kadar gidicem bakalım hayırlısı. Varmı tutan
Ben dun tuttum canim. Aslinda oruc hic zorlamiyor beni. Tutsam hepsini tutarim cok rahat ama soylemlerden dolayi riske atamayacagim galiba. 1 gun tutup 1 gun tutmayacagim gibi simdilik. Bebek hareketleri de iyiydi dun tuttugumda oyle bir azalma hissetmedim. Hatta oruc haricinde cok hareketli ve ayakta geçen bir gun olmasina ragmen

Bebek için böyle canta şeklinde katlanabilir kaliteli bir yatak almak istiyorum bebeği koltuğun üstünde yatırmak için. Önerileriniz var mi?

Kızlar daha önce sulasil diye bir markanın sıkıştırılmış mendilini beklediğimi söylemiştim ancak hala stok açmadılar bende farklı bir marka buldum
Uygun geldi fiyatı denemek için 1 kutu aldım EdaUl

Son düzenleme:
Ćanm beşik için yastık nevresim takımı uyku seti bişey aldinmi iyi birşey arıyorum temuz çok sıcak terleme yapmasın içime sinen yok şimdiye kadar

Dötümü kaldıramıyorum kemik ağrısından topallıyorum eğildiğim zaman kalkamıyorum
Kemik ağrısı bende de var ya, kuyruk sokumum ağrıyor. özellikle biraz yatar pozisyonda oturunca aşırı ağrıyor, en son doktora gideceğim de hamilelikten mi yoksa hamilelikle alakası yok mu anlayamadım bir türlü.

Teşekkürler. Aslinda aldıklarımda sadece 3 ay yazıyor ama bedenleri yenidoganlardan çok büyük. Bu iki set bana yenidogan döneminde yeterli olur mu acaba
Set değilde takım alsan daha mantıklı çok fazla sırtlarına geçiyor çabuk kuru kıyafeti gerçi ama en az 5 6 tane 5li takım alabilirsin yani üst alt eldiven şapka şeklinde

Ćanm beşik için yastık nevresim takımı uyku seti bişey aldinmi iyi birşey arıyorum temuz çok sıcak terleme yapmasın içime sinen yok şimdiye kadar
Yastık kullanımı zaten uygun değil kuzum müslin battaniyem var beşiğin içine seriyorum üstüne de aynı şekilde. Kendinden lastikli çarşafı da var yetiyor. Park yataksa büyüm boy müslin battaniye beşikse normal ebatlarda bir müslin battaniye işini görür

Kuyruk sokumu ağrısı gebelikte yaygın canım hormonlar ve bebeğin kemiklere baskısıyla oluşabiliyor doktora da sorsan eminim herşeye olduğu gibi bunada normal diyecektir

Ben zamanında aliexpresten almıştım gece görüşlü telefona uygulaması yüklenen ses alıp ses ileten bir çok muadili var canım bebek kameraları biraz daha pahalı oluyor
Canım bende onlardan alacağım bebek kamerası pahalı geldi benim bütçeme iş görüyor değil mi diğerlerine

Kizlar ben pek fazla eldiven ve şapka takmayi düşünmüyorum zaten yaz sıcağı yani hastanede hemsireye veririm onun dışında pek takmam siz ne yapacaksınız

Kızlar kamera alan var mı
Bende xiaomi kamera var oğlumun odasında aslında görüntü kalitesi&ses olarak çok memnunum. Ama elektrik kesildiğinde ya da internette bağlantı sıkıntısı olduğunda görüntü çok takılıyor donuyor sapıtıyor. Yani normalde internetle ilgili sıkıntımız hiç olmuyordu ama oğlum doğduğundan beri kaç defa elektrik kesintisi internette problem oldu sayamadım geldi beni buldu He bazen internetten birşey izlerken, telefonumuz sorunsuz bağlanıp herşeyi açarken, mi uygulamasından kameraya bağlantı sorunuda çok yaşadık, yaşıyoruz. Ben bu konuda sabrımın sınırında olduğum ve çıldırdığım için kesinlikle internetsiz ya da internetsizde çalışabilen kendinden monitörlü bir kamera alıcam. Çünkü babanesine ananesi tatil vb bir yerde uyurkende psikopat gibi ağlıyor mu, uyandı mı diye yüz kez kalkıp bakıyorum. Monitörlüler güzel götürüyorsun yanında izliyorsun rahat rahat, park yatak misali Ama model karar veremedim bende çok pahalılarıda var uygunlarıda..

Ek olarak, ürün yorumlarında benim gibi problem yaşayan çok görmedim ama bebek kamerası olarak kullanınca bazen saatlerce (akşam uykuları) hiç kapatmadan önünde açık durmak zorunda kalıyor, böyle kısa süreli açtım baktım kapattım olarak kullanmadığım içinde sapıtıyor olabilir arada. Birde telefonumu kitlemesini sevmediğim için ipad üzerinden kullanıyoruz evde biz onada böyle bi çözüm bulduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…