2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Arkadaşlar bugün sağlık ocağında tartıldım tam 7 kilo almışım 20 haftada bana aşırı çok geldi sizler ne kdr aldiniz normalde 3 4 kilo olması idealdir aslında bu haftalarda gözüm korktu yarında tetenoza çağırdılar bakalim

Bugün tuttum 1 gün tutup 1 gün tutmicam bakalım evet bugün hareketleri az daha güçlü vurur normalde gene hareketli ama az gerekirse tutmayı bırakıcam eşimde tutma gerekirse diyor bakalım ne olacak şu 1 hafta içinde

Hayrli ramazanlar ćanm bn yarın deniyecm yani tutabilen tutuyor ama bilmiyorum o kadar saat susz dayanirmiiym
Eskiden günler uzundu ya şimdi kısa birde 6 ya kadar sahur şurada taş çatlasın 12 saat tutucaz onunda yarısı zaten uykuda geçiyor benim için açıkçası öyle deniyorum tutmayı birşey olursa ara vericem iyi hissettiğim her zaman tutmayı hedefliyorum bakalım

Evet birde kısa günler ya tutarım diye düşünüyorum bakalım teravih zorladı beni dün zor eğilip kalktım birde benim eşimde tutma diyor korkuyor oda birşey olur diye

Doktor açılma ile ilgili ne dedi peki? Dikiş var ya o kısım mı açılıyor? Elastik bi ipmiş sanırım. Sen daha iyi bilirsin.

Doktor açılma ile ilgili ne dedi peki? Dikiş var ya o kısım mı açılıyor? Elastik bi ipmiş sanırım. Sen daha iyi bilirsin.
kendi doktorumu aradım. açılmayı ordan göremez dedi. rahat ol dedi ama bilemedim. progestan alıp bol su içip yatıyorum. yapacak başka bir şey yok zaten.

Ay sağol ben sormadım açıkçası kararı her türlü bize bırakıyorlar zaten sabah su tüketmeye çalıştım ama oğlum son 2 aydır sabaha karşı yatıyor tv izlerken hangi ara uyudum bilmiyorum eşim işe giderken bir kaldırdı ilk dediğim ezan okundu mu oldu alarm bile kurmuştum duymamışım eşim 7de işe gider kaldırmış beni dedim olacak işe ben dkdkdk

dikişin gayet sağlam ve yukarda olduğunu da söyledi bakan dr. ama bana da garıplik var gibi geliyor rahım ağzı 33 de 39 cıkıyorsa açılmaz da yani. bilemedim. pazartesiyi bekliycem.. bir şey olacagını sanmıyorum.

Canım ben 23+3 teyim tam 5 kg almışım. Ama herkesin aynı değil sanırım kilo alması seninki normal geldi bana. Bir de sağlık ocağında tartildiysan üstün başinda birkaç kilo eklemiştir belki. Ben o yüzden kilomu evde takip ediyorum. Gittigimde doktora söylüyorum. Daha fazla kilo alan tanıdığım da var. Tetanozu da ben bugün oldum. İkinci dozu tam bir ay sonra olacakmışim

Ben tutamdm ćanm sahurda ne yediysem geri çevirdim zatn hayatımda ilk defa sahurda birşey yedim bu yaşıma kadar sahurda yedim tek şey caydi

Cnm evet üstüm basım ayakkabilarim vardı ama ilk gebe kontrolünde de vardı. Evde hassas tartım var aslında yağ su fln olcen korkudan çıkamıyordum. Hazirliksiz yakalandım tam 7 kilo geçmiş olsun cnm ins yan etkisi olmaz sana da bana da aşının

Ben ilk günden beri evde tartiliyorum canım sabah aç karnına ve az kıyafetle doktor da tartiyor her gittiğimde baktim ayakkabı vs hatta bir keresinde bot vardı ayağımda kafadan 2 kg o gelir zaten dedim hocam ben evde tartilip geleyim randevulere diye. Moral bozmamak için tam 57 ile hamile kaldım 61.7 gibi bişi 19 unda tekrar tartilacagim bakalım

Üzme kendini ve kimseyle kıyaslama. Her vücut tipi farklı. Kızımda aşırı iştahlıydım 17 kilo almıştım, sonra verdim. Bunda çok iştahım yok 21 haftalıkken 3 kilo 900 gram almıştım şu an ne oldu bilmiyorum.

Tam ben de anlayamadım doktorun ne demek istediğini. Dediğin gibi en iyisi detaylı ultrason. Sen bugün kendi doktoruna gitmedin mi? Farklı bi doktora mı görünmek istedin?

Tam ben de anlayamadım doktorun ne demek istediğini. Dediğin gibi en iyisi detaylı ultrason. Sen bugün kendi doktoruna gitmedin mi? Farklı bi doktora mı görünmek istedin?
yok benım drum baska bır ilçede. rapor için bu doktora gıttım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…