2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
tam aşıyı oldum eve geldim ınstada karsıma aşı karıtı dr cıktı. şiddetle argumanlarını savunuyor. pişman oldum
Sifa olsun adre
Bende hic sevmiyorum asi olayini
Ama gidip pasa pasa da oluyorum
Bu sefer tetanoz olmayacağım
Ekime kadar koruyucu asim var
Hemsire bir tane daha yapsak iyi olur ama
Sartta degil dedi
Olmama hakkimi kullnacagim
Gerci dr uma henuz sormadim
Bi dahaki kontrolde sorayim

Hayırlı ramazanlar herkese oruç tutacak olan var mı aranızda
Hayırlı ramazanlar canım. Ben doktoruma sordum sahur ve iftarda dengeli beslenip sıvı alımını iyi yaparsan deneyebilirsin dedi. Tutmak istiyordum zaten bugün tuttum. Kendimi birkaç gün denerim sıkıntı olmazsa devam ederim. Ben zaten evdeyim çalışmıyorum evde de bir iş güç bekleyenim yok rahatım o yüzden.

Canım gözünaydın çok sevindim bol bol dinlen. Meyve tüketimine dikkat et o da suyu fazlalaştırıyor birde tabiki karbonhidrat

tam aşıyı oldum eve geldim ınstada karsıma aşı karıtı dr cıktı. şiddetle argumanlarını savunuyor. pişman oldum
Hiç pişman olma. Bu aşılar yıllarca deneyimlerin sonucu. Etrafta o kadar çok çöp bilgi dolanıyor ki, onları dinleyecek olsak ohoooo Bak aşısızlar ülkeye girmeye başladığından beri eski hastalıklar yine pörtlemeye basladı, garip garip şeyler oluyor.

24. hafta sınır ama kızımda da olmuştum ama hep tek doz olmuşum keşke ıkı doz olsaydım ıkı sene once olmustum bır kere bağışıklıgım olurdu

aynen yavruya bir şey olmasın da antijen sonuçta yabancı virüs ölü de olsa eksiklikleri de olmasın ıhtıyacımız da olmasın.

ben sana uzar dedım dı mi :) hadi gözün aydın sağlıkla inşallah

Tesekkur ederim canım
Demirim yerlerde hic sevmiyorum su ilacida kullanmayı
Kabizlik yapiyor fena
Yemegin hemen oncesinde mi iciyorsunuz
Kocada ilac
Doktorum bana normalde kahvaltıdan önce aç karnına iç ama midene dokunursa kahvaltıdan iki saat sonra iç demişti. Ben direkt ikinci seçenekle başladım kahvaltıdan iki üç saat sonra içiyorum hemen ardından portakal yiyorum. Bir de bol su ile içince bir şey olmuyor tadı kötü ama gidiyor hemen

Çok sevindim, bu şekilde devam eder inşaallah.

Canım bir gün önce bile yediğin şey yüksek çıkmasına sebep olmuş olabilir. Çok yüksek değilse bu yüzdendir muhtemelen

Çok gecmiş olsun dikkat edince de böyle çok aşırı kısalık yoksa düzeliyor demek ki aklımızda bulunsun. Adına çok sevindim canım

Yorumun için teşekkür ederim canim evet
Yorumun için teşekkür ederim canim beni anladığın cok belli evet aile desteği yok 4. Çocuk olacak o gözle bakılıyor insanlar arasinda malesef herşeyin düzeleceğini umuyorum beraber 2 haftada bir dışarı cikicaz beraber konustuk çeki düzen vericez birbirimize umarım herşey çok daha güzel olur

Yorumunuz için teşekkür ederim yigeni için böyle dusunmem evet benim değer görmemem ayni seyleri yaşamamam belkide bazı şeyler artık gözüme gözüme batıyor çünkü ramazan ayindayiz ve bizler hamileyiz hamilelerin duası kabul olur derler bana ve çocuklarıma da dua ederseniz çok mutlu olurum umarım herşey yoluna girer artık

Canım çok üzgünüm ama eşinle aran iyi değil, bir ara gruba gelip 18. Haftanda henüz hastaneye gitmedigini yazmıştın. Çocukların da sende esaret altında gibisiniz. Yazdığın hiçbir şey normal gelmedi. Benden yaşça çok küçüksun ama 4. Çocuğa hamilesin. İnan en çok çocukların için üzüldüm ve dünyaya yeni gelecek bebek için. Aile desteği evet önemli ama 4 çocukla ailenin de herhangi bir destek verebilecegini sanmıyorum. 18 yaşından beri yalnız yaşayan kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan biri olarak söylüyorum evlenmem de bebek sahibi olmak istemem de 30 umu geçtikten sonra ancak olabildi. çünkü evladıma iyi bir hayat sağlamak benim sorumluluğumda. Balık baştan kokar eşinin böyle olduğu en baştan belliymiş çocuk yapmak yerine kurtuluş yolu bulabilirdin. Kinamiyorum gerçekten bazen insan ne yapacağını bilemiyor hele de böylesine erken evliliklerinde. Umarim her şey düzelir evliliğinde ve hayatında. Senin için tek temennim bu.

Yaaa çok sevindim

Tesekkur ederim canım
Demirim yerlerde hic sevmiyorum su ilacida kullanmayı
Kabizlik yapiyor fena
Yemegin hemen oncesinde mi iciyorsunuz
Kocada ilac
Demir ilacını bende sevmiyorum resmen ise yaramasi pamuk ipliğinde gibi. Bende şöyle yapıyorum alarm kurdum sabahin korunde kalkıp ilacı alıp yatıyorum sabah kahvaltıda da mutlaka portakal suyu içiyorum ya da portakal yiyorum. Çay, kahve, süt iceceksem zaten üzerinden bayağı zaman geçmiş oluyor. İnşallah ise yariyordur bu şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…