2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben ilk günden beri evde tartiliyorum canım sabah aç karnına ve az kıyafetle 😅😅 doktor da tartiyor her gittiğimde baktim ayakkabı vs hatta bir keresinde bot vardı ayağımda kafadan 2 kg o gelir zaten dedim hocam ben evde tartilip geleyim randevulere diye. Moral bozmamak için 😅😅 tam 57 ile hamile kaldım 61.7 gibi bişi 19 unda tekrar tartilacagim bakalım 😅
Ay sorma cnm ilk orda tartildigimda da kiyafetliydim o yüzden çöktüm ayağımda da koca bot ama aramızda kalsın karnımda aç gittim ya 🥴 nerden tutsam elimde kaliyor Allahimmm :) bende ilk hamileligi 10 kilo ile bitirmiştim bunda daha 20. Haftada 7 kiloyu görünce saftim kaydi. Şuan ikincii dogurdugum kilodayim ama daha doğuma 4 ay var 😅😅😅😅😅

Üzme kendini ve kimseyle kıyaslama. Her vücut tipi farklı. Kızımda aşırı iştahlıydım 17 kilo almıştım, sonra verdim. Bunda çok iştahım yok 21 haftalıkken 3 kilo 900 gram almıştım şu an ne oldu bilmiyorum.
Ay masallah en sağlıklısı şuan senin aldığın kilo işte valla tebrik ediyorum kendime de eksi puan veriyorum çünkü ilk gebelikte ben 10 kilo ile tamamlamıştim bunda daha hamileliğin yarısında 7 sini almışım. Mışım diyorum sanki haberim yok hiç birseyim olmuyor 🤣

Ay sorma cnm ilk orda tartildigimda da kiyafetliydim o yüzden çöktüm ayağımda da koca bot ama aramızda kalsın karnımda aç gittim ya 🥴 nerden tutsam elimde kaliyor Allahimmm :) bende ilk hamileligi 10 kilo ile bitirmiştim bunda daha 20. Haftada 7 kiloyu görünce saftim kaydi. Şuan ikincii dogurdugum kilodayim ama daha doğuma 4 ay var 😅😅😅😅😅
Hiç canını sıkma bence. Öyle aman aman kilo degil ki aldığın. Bundan sonrasina dikkat edersin olur biter. Kilo zaten bence o kadar da önemli degil. Can tasiyoruz olsun canım o kadar da 🥰 dogsunlar birbirimizi gazlaya gazlaya geri veririz

Kızlar denendi onaylandı son saatler ama hamileyken oruç tutmak çok zor kendinizi iyi hissetmedikçe tutmanızı tavsiye etmem
Yaaa öyle mi diyorsun, ben de bugün tuttum tam aksini düşündürttü bana. Gayet kolaydı şükür. Hiç zorlanmadım neredeyse. Bünyeden bünyeye çok değişiyor. Şimdi hedefim sahura kadar 2 lt su içmek🤭

tam aşıyı oldum eve geldim ınstada karsıma aşı karıtı dr cıktı. şiddetle argumanlarını savunuyor. pişman oldum :bicak:
Bende yarın olcam hic olmak istemiyorm ama yakinimiz bir cocuk doktoruyla konustuk. Kesinlikle olmasin dogum sirasinda cocugu koruyor dedi ama sterilasyonu kotu hastane kalmadi artik ne bileyim kafam karisti ama olucam sanirim.

Ben bugun dr mfk nın canli yayınını izledim diyorki oldugunuz tetanoz aşısı sizin icin degil bebek icin diyor yani bebeğe tetanoz bulaşmasın diye yapılıyormuş. Bende hala olmadım yarin doktora sorucam 2019da olmustum 2 doz belki gerek yok olma der yani insallah 😫

Bende yarın olcam hic olmak istemiyorm ama yakinimiz bir cocuk doktoruyla konustuk. Kesinlikle olmasin dogum sirasinda cocugu koruyor dedi ama sterilasyonu kotu hastane kalmadi artik ne bileyim kafam karisti ama olucam sanirim.
Yani bagisik olmama durumunda çok kötü tedavisi de yok

Arkadaşlar merhaba 6+3 teyim sabah muayene oldum doktor kanama alank, pıhtı vs hiçbirşey yok dedi. Ama 2 saat önce çok koyu siyaha yakın bir kanama gibi bir şey oldu peçeteme gelmişti tamamiyle.. Sonra çamur gibi kanın koyusu da vardı içinde aktı bi kaç damla daha aktı. Çok tedirginim sizce normal mi doktor sabah bir şey yok dedi

Yaaa öyle mi diyorsun, ben de bugün tuttum tam aksini düşündürttü bana. Gayet kolaydı şükür. Hiç zorlanmadım neredeyse. Bünyeden bünyeye çok değişiyor. Şimdi hedefim sahura kadar 2 lt su içmek🤭
Masallah sana
ayilip bayildim fena zorladi
Ama inat ettim😂 bozmadim
Bir tutup bir tutmasam mi diye düşündüm
Ben zaten 3 bardak suyla iftar actim😂
Diger hamileliğimde de tutmaya calismistim
O zamanda ayilip bayiliyodum pek bisey değişmemis
Bide bol cesitli bir sofra kurmaya calistim
İlkgun diye
O da yordu
Ama kendim yiyemedim pek😅
Simdi iyiyim sukur

Ben bugun dr mfk nın canli yayınını izledim diyorki oldugunuz tetanoz aşısı sizin icin degil bebek icin diyor yani bebeğe tetanoz bulaşmasın diye yapılıyormuş. Bende hala olmadım yarin doktora sorucam 2019da olmustum 2 doz belki gerek yok olma der yani insallah 😫
Zor canim
Kurtarmaz seni🙊
Ben senden 2 sene sonra oldum
Ucu ucuna kurtariyor

Hiç canını sıkma bence. Öyle aman aman kilo degil ki aldığın. Bundan sonrasina dikkat edersin olur biter. Kilo zaten bence o kadar da önemli degil. Can tasiyoruz olsun canım o kadar da 🥰 dogsunlar birbirimizi gazlaya gazlaya geri veririz
Ay hadi İnşallah diyelim cnm tabi sağlıklı dogsunlar da şöyle fitte olsak ne iyi olurdu

X