2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Reflüsü başlayan oldu mu ? Kızımda 32. Haftadan sonra başlamıştı şuan ne yesem midem cayır cayır yanıyor ☹️
Bende zaten reflü vardı, doktor da söylemişti geçen kontrolde miden çok kötü olacak hazırlan diye, ama doğumu yapar yapmaz geçecek dedi. Ne yersem yiyeyim midem yanıyor, akşamları yanmadan ötürü yemek yiyemiyorum, meyve yiyeyim diyorum, o bile mahvediyor midemi. Ne yiyeceğimi şaşırdım resmen 🥹

Kızlar selam
Normalde oğluma park yok kullanıyorum biraz geçici bir şey almıştım çok beğenmiyorum. Kızım için de yeni bi beşik aldım. Kullanan var mı acaba foto ektedir.

Eklentiler

• BBE94E79-27EB-436B-90C6-253CDD56E5BD.jpeg
    BBE94E79-27EB-436B-90C6-253CDD56E5BD.jpeg
    198 KB · Görüntüleme: 68
Reflüsü başlayanlardan biri de benim. Oğlumda baya çektim. Saç çıkar derler. Oğlum 33te doğdu saçı benimkinden çoktu.

Kızlar selam
Normalde oğluma park yok kullanıyorum biraz geçici bir şey almıştım çok beğenmiyorum. Kızım için de yeni bi beşik aldım. Kullanan var mı acaba foto ektedir.
Hayırlı olsun bende park yataklara baktım önce ama bu attığın gorseldeki gibi beşik almaya karar verdim henüz almadım ama

Hayırlı olsun bende park yataklara baktım önce ama bu attığın gorseldeki gibi beşik almaya karar verdim henüz almadım ama
Civilde kampanya vardı bugün son. 2.700₺ ye aldık dün. Sipariş verdik eve gelecek. Ama kullananlardan bi yorum almak istedim. Şahsen beğendim. Park yatak da kullanıyoruz. Bebek doğunca devam edicz oğlum daha 16 aylık

Dışarı cikacaksam ped koymaya başladım yazık eşim banyodaydi çekmeceden ped verir misin dedim de ne oldu napacan bunu diye sordu hemen korkmuş😅😅 dedim çiş kaçıyor napayım dışarda rezil olamam 😅😅
Hahaha süper. Ama adam iğrenmese iyi. Ben söyleyince böyle şeyler eşim tepkisiz kalıyor söylemiyorum ben de 🤣

X